ВЪПРОС ЗА ОБУВКИ "ECCO".

  • 32 507
  • 52
  •   1
Отговори
 Чувала съм,че са качествени.Имате ли опит с детските обувки и знаете ли как варират цените при тях? Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 293
Много съм доволна от обувките им а в неделя гледах за момичета обувки-бяха към 100лв.

# 2
  • Мнения: 5 255
По-добрите обувки   Peace
Около 100 лв +/- , или около 50 лв +/- покрай намаления  Wink

# 3
  • Мнения: 433
Аз и мъжа ми носим ЕССО .Друга такава обувка не съм имала.Можеш да я носиш 5 години и няма мърдане,друг е въпроса,че ще ти омръзне.За детето не съм купувала ,защото според мен не си заслужава,много бързо му расте крачето.От същия магазин на Витошка последния път си купих Gabor,но според мен не са толкова добри.

# 4
  • Мнения: 549
сина ми имаше кецки на тази марка.От Англия му бяха донесени.Скъса ги от носене и не мръднаха,а и му бяха страшно удобни.Искаше все с тях да е.Мисля,че си заслужават парите

# 5
  • Мнения: 4 668
За мен няма по - добри обувки от ECCO  Peace Синът ми проходи с такива и сега също носи .
Цените на новите модели са между 109 и 130 лв.
Заслужава си , защото са много здрави , изключително удобни и качествени и изкарват сезона без да мръднат  Peace

И мен ако питате - точно за децата най си заслужава  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 771
Това са едни от най-качествените обувки, които могат да се намерят на нашия пазар. Тези дни гледах новите детски модели, на цена около 120 лв. Имаше няколко модела обувки и няколко тип маратонки, всичките много хубави като модел. Ако крачето на детето вече не расте много бързо, си струват отвсякъде.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 326
За мен няма по - добри обувки от ECCO  Peace Синът ми проходи с такива и сега също носи .
Цените на новите модели са между 109 и 130 лв.
Заслужава си , защото са много здрави , изключително удобни и качествени и изкарват сезона без да мръднат  Peace

И мен ако питате - точно за децата най си заслужава  Hug

Точно така ...и аз мисля, че за децата най- си заслужава...аз купувам предимно от намаленията, тогава не е чак толкова скъпо.
Обувките са красиви, качествени и удобни

# 8
  • Мнения: 1 167
Впечатлихте ме с тези добри отзиви! Къде имат магазин в София?

# 9
  • Мнения: 4 668
Единият магазин е на пл.Славейков , а другият в мола на Стамболиййски  Peace

Синът ми даже имаше ситуация / това преди около година /  - купуваме му нови маратонки - Найк  и разбира се искаме да му ги обуем . Като се тръшна това дете - не , та не  Confused
Рев да си иска обувките ЕCCO  Laughing Близо два месеца отказваше да обуе каквото и да било друго . В крайна сметка ходихме да купим други обувки , по - голям № ...
И до ден днешен маратонки и др. обувки носи с триста зора ...  Joy

# 10
  • around the world
  • Мнения: 651
Единият магазин е на пл.Славейков , а другият в мола на Стамболиййски  Peace

Синът ми даже имаше ситуация / това преди около година /  - купуваме му нови маратонки - Найк  и разбира се искаме да му ги обуем . Като се тръшна това дете - не , та не  Confused
Рев да си иска обувките ЕCCO  Laughing Близо два месеца отказваше да обуе каквото и да било друго . В крайна сметка ходихме да купим други обувки , по - голям № ...
И до ден днешен маратонки и др. обувки носи с триста зора ...  Joy
Обувките са наистина страхотни.Страшно удобни и много качествени.
Имат и още един магазин на Витошка. Peace

# 11
  • Мнения: 126
И ние сме доволни от тези обувки. На малкия също само от тях купувам - качествени са и са удобни.  Само за себе си все не мога да харесам модел - дамските са ми малко бабешки.

# 12
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И аз и мъжа ми си купуваме обувки от ЕССО. Детето ми проходи с тях, след това съм купувала пак и сега за пролетта пак сме купили едни ЕССО  Peace Невероятно качествени, удобни, струват си парите. И аз, като Бобка и Пипинка, мисля, че за децата най си заслужава да се купуват, а за прохождане са номер 1  Peace  Peace

# 13
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Много сме доволни от обувките "ECCO". Най-добре е обаче, когато хванеш намаленията... тогава излизат на половин цена!

# 14
  • Мнения: 4 668
Имат и още един магазин на Витошка. Peace
Нямат магазин на Витошка  Rolling Eyes В магазина на " Саламандър " продават някой модели на ЕССО .

# 15
  • around the world
  • Мнения: 651
Имат и още един магазин на Витошка. Peace
Нямат магазин на Витошка  Rolling Eyes В магазина на " Саламандър " продават някой модели на ЕССО .
Да Peace така е. Всъщност магазина на Славейков не е ли и той на Salamander?
Забелязала съм че  продават различни модели в мола на Стамболийски и в магазина на  Salamander на Витошка Sunglasses.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 360
www.ecco.com
много качествени обувки. синът ми проходи с техни сандали, мина през ботушките, сега сме на маратонки.
цените са доста високи, но правят два пъти годишно 50% намаление - през януари и юни.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 360
galq4, кое моделче имате?
наистина е много странно, моят син рита вече трети чифт, на какво ли не са подлагани, но са като нови.

# 19
  • Мнения: 70
Здравейте,
и аз съм от отбора на ECCO носещите обувки, много съм доволна. Купих ги от Мола, издебнах намалението и ми излезнаха 114лв., а предния ден бяха 220лв. Много са удобни, спортен модел са, черни, с едно малко червено етикетче отзад и отпред на езика. Сега обаче трябва да видя за нещо по-пролетно/лятно Simple Smile.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
galq4, кое моделче имате?
наистина е много странно, моят син рита вече трети чифт, на какво ли не са подлагани, но са като нови.
А ми няма го в сайта,тъй като там вече е новата колекция.Кожа и велур са,има избродирано цветя и са с 2 лепенки.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 701
galq4, кое моделче имате?
наистина е много странно, моят син рита вече трети чифт, на какво ли не са подлагани, но са като нови.
А ми няма го в сайта,тъй като там вече е новата колекция.Кожа и велур са,има избродирано цветя и са с 2 лепенки.
Не са ли едни кафеникави тип маратонка?Много се чудих за тях,но така и не ги купих.
Според мен каквито и да са обувките,ако детето се спъне или падне няколко пъти,няма начин все някой път да не се жулнат.

# 22
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.


ami mi to problema ne e v obuvkite a v na4ina na hodene - ochukvane i ojulvane az taka go razbiram
az sam mn dovolen i naistina si zaslujavat parite

# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.


ami mi to problema ne e v obuvkite a v na4ina na hodene - ochukvane i ojulvane az taka go razbiram
az sam mn dovolen i naistina si zaslujavat parite
И какво като съм купила такива обувки да кажа на детето да ходи по друг начин ли?
Щом си доволен -купувай  и си ги носете със здраве,аз не съм доволна и няма повече да купувам.

# 24
  • София
  • Мнения: 717
Споделям позитивното мнение. От две години на голямата си дъщеря купувам само от Еко обувки и съм много доволна. Миналата година ботушите варираха 170-180 лв., обувките и маратонките - около 130 лв. Тази година обаче, са надминали себе си в цените. Вчера й взех тези.

# 25
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И моята дъщеря проходи с ЕССО. Обувки и сандали, сега има едни обувчици. Аз не съм носила, но нейните ми изглеждат страшно удобни. Майка ми също много е доволна от тази марка. Дори тези обувки, с които проходи, не им личи че са носени от прохождащо дете, което често се спъва и пада.

Не знаете ли някой магазин в Пловдив?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Имат магазин в Пловдив на Главната улица, където беше магазин Саламандър! Peace

# 27
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Имат магазин в Пловдив на Главната улица, където беше магазин Саламандър! Peace

Благодаря. Ще го посетим. Попринцип пазаруваме като отскачаме до Англия и затова изобщо не знам какво става с магазините по главната.

# 28
  • Мнения: 3 157
Кажете кога ще има пак намалние-чак януари ли?Sad
Иначе имат и магазин на М.Луиза вече(близо до Халите)

# 29
  • Мнения: 395
Мога да дам мнение само за мъжките - супер са. Мъжът ми само такива си взема.
Иначе имат и магазин на М.Луиза вече(близо до Халите)
Този нов магазин май е на мястото на стария Саламандър.

# 30
  • Мнения: 3 157
Точно така.

# 31
  • Мнения: 1 941
ЕCCO са страхотна марка. Кожата е толкова мека, чак не ми се вярва за какво качество говорим. За голямо съжаление от към модели много, много рядко мога да си харесам нещо...

# 32
  • София
  • Мнения: 2 658
Нещо обаче май ме преметнаха, преди 3 седмици, че ще заредят с нови модели. Искам за мен боти с вата и ботушки за детето. Казаха ми, че до края на октомври ще заредят със всякакви модели и аз и на детето не взех ботуши и днес естествено за нея се беше свършил номера, а с вата ботуши не са зареждали и мо казаха края на месеца. Е декември ли ще си купуваме ботуши? Много ги харесвам, ама не може за нула време да свършат и детските номера.

# 33
  • София
  • Мнения: 717
Петя, миналия петък заредиха по всичките магазини. Аз чаках да ми се обадят, обаче случайно отидох в МОЛ София и видях, че ги редят. Няма въобще никакъв избор, много жалко. Но отиди на Графа, ако имаш възможност. Там са най-любезни момичетата и има най-голям избор и от по-сторите колекции. Колкото до номерата, наистина свършват много бързо. Confused

# 34
  • Мнения: 89
И аз съм от феновете на тези обувки,поне що се отнася до детските модели.Вчера купихме на сина ми-нещо като високи до глезена маратонки.Наистина тази година цените ми се струват по-високи(170 лв...),но изкушението за хубава и качествена обувка явно надделява.За деца и аз смятам,че е най-важно да се търси качество основно при обувките!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 658
ами, отидохме днес и купухме, каквото имаше, защото нито аз, нито детето можем да ходим с обувки вече. На нея взехме тези, които не ми харесваха много като цвят, но иначе са топли и стабилни, а за мен тънки ботуши, защото не знам дали ще им докарат и кога по-дебели. В GEOX например вече са се изчерпали и няма номера, а няма и да зареждат.

# 36
  • Мнения: X
Купувам и на двете ми деца такива обувки - много са качествени!  Peace

# 37
  • Мнения: 1 941
Боже, какво зареждане правят тея хора? От миналия петък поне два пъти съм ходила до магазина в МОЛ-а и виждам все едно и също - преди всичко неподходящи за сезона обувки.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 191
Взех на дъщеря си тези
http://www.ecco.com/bg/bg/kolektsia/detski/infants/73291/50667/detail.do
за 150лв. и пак бих дала тези пари, това са най-добрите ботуши на света, на една моя позната и се видяха много скъпи и сега купува вече трети различен модел ботуши на детето си, защото едните пропускат, а с другите са му студени краката, дала е повече пари от мен. Днес ходихме във всички локви и минахме през целият сняг, като се прибрахме краката и бяха невероятно топли и сухи.

# 39
  • Мнения: 483
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.

не си единствената...
Преди 2 седмици дадох 160 лева за едни обувки, които се скъсаха след пет обувания! В магазина ми казаха, че ще ги шият и ще ми ги върнат ШИТИ или ЛЕПЕНИ. Е върнаха ми ги след 5 дни зашити и днес ще ходя до магазина да ги върна защото сега се скъса другата обувка! Уж са великата фирма! Правила съм рекламации и в други магазини, но веднага са ми ги заменяли!

# 40
  • София
  • Мнения: 6 360
между другото, и аз съм недоволна в момента - от последните им зимни модели ботушки и боти за момченца. моделът е измислен кофти и причинява претъркване в определени точки на крачето. отначало помислих, че не сме уцелили добре номера, та се наложи да купя втори чифт - по-голям. същата работа. като ги разгледахме внимателно, установихме, че просто моделът е калпав и винаги ще претърква крачето на едно място, независимо от големината.
отделно от това, при дълбок сняг, въпросните ботушки Snowrider се нариват отгоре със сняг като снегорина и тоя сняг като залепне по материята на ботуша - няма изтръскване. гледах децата в парка - само ботушите на моя син бяха така облепени със сняг.

тая година много ме разочароваха Ecco.

# 41
  • Мнения: 3 157
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.

не си единствената...
Преди 2 седмици дадох 160 лева за едни обувки, които се скъсаха след пет обувания! В магазина ми казаха, че ще ги шият и ще ми ги върнат ШИТИ или ЛЕПЕНИ. Е върнаха ми ги след 5 дни зашити и днес ще ходя до магазина да ги върна защото сега се скъса другата обувка! Уж са великата фирма! Правила съм рекламации и в други магазини, но веднага са ми ги заменяли!





Чак пък велика фирма:))))Мисля,че грешки стават навсякъде,просто си уцелила нещо дефектно.А защо не ти ги замениха с друг чифт,а решихте да ги лепите?
Между другото сега има 50%намаление и мисля да се обзаведа с ботуши за 160лв,повече не вярвам да им падне цената newsm78Някой срещал ли е по-голямо намаление от 50%,заслужава ли си да изчакам още малко?

# 42
  • София
  • Мнения: 2 850
В пловдиския магазин на ECCO ми казаха, че това им е максимума за намаление 50%, даже само детските бяха с такова намаление. Засилих се да купя на малкия едни ботушки, ама ми се видяха доста 100лв за него и май се отказах.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 360
Между другото сега има 50%намаление и мисля да се обзаведа с ботуши за 160лв,повече не вярвам да им падне цената newsm78Някой срещал ли е по-голямо намаление от 50%,заслужава ли си да изчакам още малко?

май не правят по-голямо намаление, най-много да ти се изчерпа номера, щото имат по 1-2 чифта от номер. аз така се кумих на едни боти, намалени от 240 на 175, та накрая просто свършиха. нямали пари хората.

# 44
  • Мнения: 525
Аз съм много доволна от ботушките на дъщеря си /модел от тази зима/.

# 45
  • Мнения: 137
Момичета,
имате ли наблюдения над номерацията примерно спрямо тази на Колев и Колев. от 2 дни обикалям да гледам за малкия обувки, първо се бях засили ла Геокс да купувам,ама ресхих да е Ессо. ама малкия се изнервя като го помъкна за обувки и почва да реве, че си иска старите обувки и правим голямо шоу в магазините. обикновено ходим по 2-3 пъти докато вземем обувките - тесни му били, боцкали му, не ги харесвал. сега искам да взема без него,но досега сме носили на Минимен само(и пантофи на Колев), ама не знам как ще уцеля номера на Ессо, а гадното е цхе нямат много номера и номера с подмяна за друг номер май няма да е добра идея.
 моля за помощ, благодаря

# 46
  • София
  • Мнения: 11 701
Дъщеря ми тази година носи обувки и ботуши на Примиджи и К&К.Обувките са 24 номер,а ботушите малко по-големи 25 номер.
Преди около 10 дни и купихме обувки на ессо 25 номер,но са и големи.24 номер са и засега,но пък тя си има два чифта и взехме по-големи.
Има маратонки на Геокс 25 номер,които напролет ще са и добре.
В ессо заменят стига да имат номер.Най-добре отиди с малкия,аз така направих,макар и дъщеря ми да не обича да пробва обувки.

# 47
  • Мнения: 137
за съжаление ми е много трудно след работа да се прибера да го взема от нас и после в задръстванията да ходя до центъра.
пропуснах факта,че се разминават номерата за зимните и пролетно ессенните обувки.
а за подмяната е ясно,че принципно може, но доста се е изчерпала номерацията, а и доста модела са до 25номер(ние сме за 25 или 26) и пак ще е проблем. явно ще го оставя за събота да отида с него.ужас #2gunfire
мерси

# 48
  • София
  • Мнения: 2 019
Не знам как е в софийския магазин, но тук в Киев имат един метър, на който може да се определи размера на крачето. Очертаваш вкъщи стъпалото на хартия и в магазина ще ти кажат на кой номер съответства.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Ако искаш аз имам 24 номер ботушки на Ессо и мога да ти премеря със сантиметъра. Mr. Green
При моя син на КиК и Ессо 24 си е 24 и на двете марки.

# 50
  • Мнения: 137
Янтра, благодаря за отоговора. това ме интересуваше - дали си отговарят  smile3525

# 51
  • София
  • Мнения: 6 360
Янтра, благодаря за отоговора. това ме интересуваше - дали си отговарят  smile3525

не разчитай 100% на това, все пак. зависи и от модела...

# 52
  • София
  • Мнения: 717
lilisha, в магазините на Екко има "стелки", с които няма как да сбъркаш номера. Peace Иначе, да, отговарят си!

Общи условия

Активация на акаунт