Детето ви проявява ли интерес към компютъра ви...

  • 1 459
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611

Мнооого отдавна нямаме такова нещо у дома...то не бе дъвкане, късане, дърпане, отлепяне на нехлъzгащата материя отдолу (гума ли беше?)... мота се иzвестно време по zемята в хола  и zамина в кофата. smile3502

# 16
  • Мнения: 6 472
А smile3534 съм седнала на компютъра, а се тапосала до мене/в мене и почва да маже по монитора, сочейки лентичките ви Confused Мноооооого я вълнува, кое бебе колко е голямо, а баща и само квичи да не се пипа безценната му придобивка (сакън да не го спука и да не изтече течния кристал)

# 17
  • Мнения: 1 512
Мдаааа...
нация техническа е младото поколение...
Пипа монитора, цъка с мишката, понякога прави даже трипъл клик Smile , щрака по клавиатурата и крещи с пълен глас " Бебе, бебе" , когато й пусна нейни снимки, или възклицава " А!", когато се сменят картинките по екрана.
Признавам си без бой, че понякога я слагам на столчето за хранене и пускам "Ну, погоди" или "Том и Джери" и върша някаква работа Flushed
Но като цяло сядам пред компито следобед и вечер, когато зверчето спи.

# 18
  • Мнения: 431
Ох, и ние сме в отбора...че са и две smile3516

# 19
  • Мнения: 2 792
  Бой за кмпютъра, има и в къщи, но не ме ревнуват от него, а направо си се съзтезаваме, кой ще го докопа пръв Simple Smile, те си имат свои игри и занимания. Момчил говедото, ако успее да го докопа върши големи поразии, беше метнал всички игри на баща си, в кошчето и после аз отнесох подозренията и сръдните Neutral Face

# 20
  • София
  • Мнения: 39 746
Дияна доста отдавна гледа филмчета на ПЦто и играе на игрички (от време на време). Днес беше седнала на ПЦто на баща си. Той се прибира и каза, че иска да си прочете пощата (а като се има предвид, че цял ден е висял пред ПЦ) и мойта буба като наду гайдата, ужас ...

# 21
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ооооо, редовно пращаме съобщения по кю-то. Laughing Хакери ще стават, няма как. Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 5 468
До скоро любимата й играчка беше бутон rеset, но вече й омръзна.
Любимото копче на моето е Ескейп... пиша, пиша и изведнъж изчезва писаното smile3514!!! Направо ми иде да я нашляпам така, че да ме запомни во веки, ама нали съм с добро сърце, само отправям люти закани smile3512 Laughing, от които не се респектира въобще smile3511

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Днес беше голяма радост като му пуснах ей туй човече  #Milti
Маза с пръстчето по монитора поне половин час  Simple Smile
Иначе да трака по клавиатурата му е любимо, а сутрин като се изтипосаме
в седем часа, си пускаме българските детски песнички и е голяма радост - аз пея  #Splat,
той подкрясква. Със сигурност след някоя и друга година, ще се купува и за него.

# 24
  • Мнения: 5 468
Ами нали е вредно за очите им?

# 25
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Да, ама днес му е много крив ден, че му избиват горните два зъба, и само така намерихме малко спокойствие  #Puppy dog

# 26
  • Мнения: 5 606
Оооо, вече не е такава  newsm50 като ме види на компа, ама преди беше ужас. Сега като сме вкъщи първото нещо, което прави сутрин е да ми пусне  компа, тупа стола и вика "Мамо, седи тука"  Mr. Green
Само от време на време се присети "Мамо, пиши пипиуутка" (да пише пеперудка) и му пускам Keyboard pounder-а. И така си живеем в мир и любов.  Grinning
Иначе прави големи шашми - пише, отваря разни работи още от едногодишен. Сега направо научени се раждат.

# 27
  • Мнения: 4 473
За 4-тия рожден ден на Гери й взехме детски лаптоп с игрички и тем подобни.Доста дълго време(около 3 месеца) всяка вечер чакаше баща си да се прибере и почваха игрите,а мама на пс-то Mr. GreenБях предупредила мъжа ми да не позволява под какъвто и да е предлог на Гергана да сяда на компютъра ,защото веднъж позволи ли й се,край,няма отърване.Е,след някой друг ден стана точно това,което си мислих и за което го бях предупредила Close.Една вечер й пусна игрите и така до ден днешен  smile3515 ама аз като говорех,никой не ме слушаше smile3512
Сега с Гери сме се разбрали,че компа е неин,когато баща й се прибере от работа вечер smile3506и всичко вече е наред...и аз доволна и тя доволна smile3521пък мъжа ми ако се вреди да седне е цяло събитие,но той си го направи сам,така че да си носи последствията smile3533

# 28
  • Мнения: 2 596
Ами, да и как няма да прояви интерес, като мама само там седи. Затова  отдавна решихме проблема, всеки си има клавиатура. Мама нейната и той неговата. Само дето неговата е на стола за ядене, но и това е нещо. Там си трака и удря и чати колкото иска.

# 29
  • Мнения: 2 195
И ние сме същите Rolling EyesДори на прощъпулника се хвана за мишката newsm78Е то беше ясно защо-каквото не му се дава да пипа,то е най-интересно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт