ще купувате ли лятна количка

  • 11 530
  • 156
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Разбира се, че е нова. Самата количка ми струваше 37 евро, останалите за доставка и  банков превод.  Получих я след три седмици.

# 46
  • Мнения: 2 231
И аз си купих лятна количка, ама не една, а направо 2  Blush

# 47
  • Мнения: 3 312
И аз си купих лятна количка, ама не една, а направо 2  Blush



   newsm74 smile3501  какви  newsm78

# 48
  • Мнения: 2 231
Не са нищо особено. Преди месец си купих Chipolino Carolina, а миналата седмица си взех и една съвсем елементарна и лека от Como. Първата я използвам по-често, понеже малката обича да си поспива, ако сме дълго време на вън. Втората я купих за кратки излизания, пазаруване, "МОЛуване" и да я водя на ясла, че от юни тръгва. Сега не мога да пусна снимки, може би утре. Като ще се вози кратко (имам впредвид 3-4 месеца) не ми се даваха повече пари.

# 49
  • София
  • Мнения: 44 028
Що само 3-4 месеца??? А после????

# 50
  • София
  • Мнения: 3 688
Миналата година купих лятна на Премама.Сега бутам Спииди,но като ми омръзне след някой друг месец мога да сложа бебка в лятната Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 231
Що само 3-4 месеца??? А после????
В смисъл какво после. Ами тя юни тръгва на ясла, а аз на работа живот и здраве. Таткото ще я кара сутрин на яслата(понеже аз излизам много рано), а аз ще я взимам вечер. Едва ли ще я разхождам нощем. Mr. Green Може би мамите които си гледат дечицата по-дълго време може ще ги возят и до 3 г., но аз като я возя до юни е безсмислено да давам повече пари. А тази от Como може би ще ми влиза в употреба и по нататък.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 688
Що само 3-4 месеца??? А после????
В смисъл какво после. Ами тя юни тръгва на ясла, а аз на работа живот и здраве. Таткото ще я кара сутрин на яслата(понеже аз излизам много рано), а аз ще я взимам вечер. Едва ли ще я разхождам нощем. Mr. Green Може би мамите които си гледат дечицата по-дълго време може ще ги возят и до 3 г., но аз като я возя до юни е безсмислено да давам повече пари. А тази от Como може би ще ми влиза в употреба и по нататък.
неискам да те разочаровам,но няма да се разделите с количката толкова лесно.Съботите и неделите ще излизате,сега времето става все по-хубаво а деня все по-дълъг....не е за пренебрегване,момиченцето ти е още мъничко!

# 53
  • София
  • Мнения: 44 028
Що само 3-4 месеца??? А после????
В смисъл какво после. Ами тя юни тръгва на ясла, а аз на работа живот и здраве. Таткото ще я кара сутрин на яслата(понеже аз излизам много рано), а аз ще я взимам вечер. Едва ли ще я разхождам нощем. Mr. Green Може би мамите които си гледат дечицата по-дълго време може ще ги возят и до 3 г., но аз като я возя до юни е безсмислено да давам повече пари. А тази от Como може би ще ми влиза в употреба и по нататък.
неискам да те разочаровам,но няма да се разделите с количката толкова лесно.Съботите и неделите ще излизате,сега времето става все по-хубаво а деня все по-дълъг....не е за пренебрегване,момиченцето ти е още мъничко!

Да и аз това имах предвид, а и нещо на море или др почивка отидете, отпуски, празници....в смисъл - количките и двете ще са ти в употреба по-дълго от 3-4 месеца Wink

# 54
  • Мнения: 2 231
Ами не знам може да сте прави. Времето ще покаже. Има къде къде по-хубави, ама и тези ме устройват. Каролината не е нищо особено и малко ме е яд, че дадох толкова пари, ама тази от Комо за 40 лв си е направо супер. За второто бебе живот и здраве пак ще си купя, та тогава може да мисля и за нещо по-добро.  Confused

# 55
  • Мнения: 3 926
Искаш ли да ме осиновиш? С удоволствие ще се возя в твоята количка Hug
Иначе ако сте с деца над година и половина или пък такива, които не спят много по количките препоръчвам Зап. Просто няма толкова маневрена количка Peace Дори Бъгстъра й отстъпва на бутане и лекота Peace

# 56
  • Мнения: 204
Аз си купих и лятна главно за пътуване, заема по-малко място, защото едва побирам багажа в колата. Иначе голямата ми е по-удобна за всеки ден.

# 57
  • Мнения: 2 663
Buggster - и тук пак ти казвам, това е количката
Иначе знаеш - няма да купувам, имам си 2  Wink

# 58
  • Мнения: 199
Искаш ли да ме осиновиш? С удоволствие ще се возя в твоята количка Hug
Иначе ако сте с деца над година и половина или пък такива, които не спят много по количките препоръчвам Зап. Просто няма толкова маневрена количка Peace Дори Бъгстъра й отстъпва на бутане и лекота Peace

Абсолютно споделям! Имам и Зап и Бъгстър, определено Зап-а превъзхожда Бъгстъра по отношение на бутане и лекота!

# 59
  • Мнения: 469
И аз се чудих дали да си купувам нова лятна количка\защото вече имам една\,а пък и Жорко беше на 1г.и 5м.Е купих си.
Новата е такава http://images25.snimka.bg/005582990-big.jpg
Доволна съм,защото Жори си поспива и мога да си позволя дълги разходки.
В другата не му е удобно за сън и все бързах да се прибирам.
За съжаление,ще я ползвам само някой друг месец,защото после тръгва на ясла.
Сама прецени дали имаш нужда,ама ако имаш възможност достави си удоволствието да буташ друга нова количка Peace

Сега отваря ли се?

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 14:00 от danito78

Общи условия

Активация на акаунт