epicuren

  • 710
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
здравейте, красиви мами!
аз се избавих от акнето (пъпки, белези и всички гадости) с помощта на тази козметика. Epicuren. това е направо вълшебно нещо. 20 и повече години пробвах всичко възможно за акне и белези и това единствено ми помогна. през живота си не съм имала по-добра кожа. обаче...
козметиката сестра ми я донесе от америка, където работеше в един спа хотел. за нещастие вече свършва. рових из интернет - има много сайтове, откъдето я доставят за америка, но нищо за европа.
дали някой от вас знае как да се добера до тези безценни за мен мазила?
благодаря ви

# 1
  • Мнения: 5 173
Ако имаш познати, които заминавам за Америка

# 2
  • Мнения: 130
ох, нямам за съжаление. то лесно, ако имах.

# 3
  • Мнения: 5 173
Някой на студентсна бригада или пък в и-бей?

# 4
  • Мнения: 558
или пък молиш някоя мама от американската тема да ти купи необходимите неща и да ти ги прати с колетче, а ти 'и превеждаш парите по банков път или ги пращаш на нейни роднини в БГ със запис...

# 5
  • Мнения: 55
Здравей мила, можеш ли да споделиш кой точно продукти си ползвала,че нещо се изгубих в сайта им? Наистина ли тези продукти са направили такова \"чудо\" с кожата ти? Моля те сподели повече,че и аз вече незнам какво да правя с моето лице... CryА каква им е цената?  bouquet

# 6
  • Мнения: 130
цената не е малка - аз ползвам серията medicated akne - гел за измиване, лосион и крем. всяко е по 35-40 долара. но си струва всяко доларче, поне за мен. хората ме питат дали съм правила пилинг, че ми е станало така гладко лицето. доколкото знам от сестра ми и другите им продукти са много добри.
благодаря ви за съветите, ще пиша при американските мамчета

# 7
  • Мнения: 55
Zdravei, sled kato se porazrovix is amerikanskite saitove i pro4etox tolkova mnogo dobri otzivi reshix da si gi poru4am. Поръчах си цял комплект за 90$ Rolling Eyes(+ доставката и застраховка).Нямам търпение да дойдат!!! Комплектът ми включва 5 неща специални за проблемна коя.Мисля че benzoide peroxide(така си се пишеше?) е ключовата съставка...Моля те пиши ми ти кога видя резултат..аз имам и много червени петна/белези,които са ми огромен проблем. Пиши ако искаш да ти кажа откъде си ги поръчах. Дано и на мен да ми помогнат Praynig

# 8
  • Мнения: 130
как го поръча? да българия? от кой сайт????

# 9
  • Мнения: 130
аз имам стари дупки от пъпки по цялото лице, от време на време пъпки, много черни точки. общо взето от началото на мазането пъпки няма и черни точки почти не се появяват. белезите те  са ми много дълбоки и не могат да изчезнат съвсем, но страшно много намаляха и се изгладиха

# 10
  • Мнения: 55
Оххххх много съм зле ooooh! Embarassed. Можехме да си разделим shipping-а ако бяхме поръчали 2 опаковки. Sthe ти пиша на лични!

# 11
  • Мнения: 130
чакам с нетърпение. и наистина можеше за шипинга. следващия път

Общи условия

Активация на акаунт