За капките SAB Simplex

  • 8 962
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Давах Саб Симплекса само вечер в млякото.Коликите ни не бяха толкова силно изразени.

# 31
  • Мнения: 766
Давах по 10 капки вечер, при нас като че ли имаха ефект, но много се запече от тях  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 14 133
И аз давах от първата седмица по схема, казана от доктора му. На Сашо действаха.

# 33
  • Мнения: 2 960
Давах Саб,давах Еспумизан-нямаха кой знае какъв ефект.Когато обаче започнах да вадам на бебчо от капките Инфакол -редовно ,както е указано...облекчението за синът ми беше видим. Peace

# 34
  • Мнения: 54
Какви ли не капки сме ползвали. Започнахме от Еспумизан, Бебенос,Саб Симпекс,Муликон - нищо не помага.
Слагахме ги в яденето-не помага,след ядене, преди ядене- няма резултат.Идава ми да се  #2gunfire вече.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 706
Всички капки май запичат!
Има едни Ентерокинд-хомеопатични и с тях не се запичаше а и също помагаха като Лефакса Peace

# 36
  • Мнения: 476
Давах много дълго време Саб симплекс Peace. Вики беше на няколко дни когато започнах да давам. Ако кърмиш, се капва малко кърма в лъжичка и вътре се слагат капките преди всяко хранене, ако е на АМ, се слагат в шишето. Дозата зависи от коликите. Аз давах по 6-8 капки, но синът ми не е имал много колики.
Не се е запичал от тях (може би заради кърмата).

# 37
  • Мнения: 686
Да,но друг е въпроса колко ще помогнат.

# 38
  • Мнения: 258
давах на всяко хранене в шишето с мляко по 15 капки. Започнах от 2 седмична възраст  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 522
Можеш да ги даваш на 3 - седмично бебе без проблем. Саб симплекс - 15 капки с лъжичка - поне аз така ги давах. Пихме и Еспумизан - 20 капки, но не бих казала, че имаше ефект. Мисля, че коликите по-скоро минават от самосебеси и нито едни капки, от тези които се продават в България не помагат на децата. Има едни капки, който се поръчват от Англия (мисля, че се казваха ИНФОКОЛ). За тях бяха писали някои мами тук и казват, че помагат наистина, но как всички да си ги поръчаме от Англия и защо не се внасят в България - незнам.


# 40
  • Мнения: 1 049
На нас много ни помогнаха, започнах да ги давам скоро след раждането...  Peace

# 41
  • Мнения: 780
На нас много ни помогнаха, започнах да ги давам скоро след раждането...  Peace
Peace

# 42
  • Мнения: 1 117
Давах ги на баткото и ни помагаха. С Борислав ползвахме хомеопатични и с тях бях повече доволна  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 117
Давах ги на баткото и ни помагаха. С Борислав ползвахме хомеопатични и с тях бях повече доволна  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт