Нивея са мошеници!

  • 16 735
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Как не разбрахте, че всички тези игри, промоции и т.н. са просто за да увеличат печалбите на марката, да им се купуват продуктите, а не да дават награди?


Разбрали сме, разбрали сме! Никога не участвам в такива игри, не го провете и вие, безмислено е.

Явно много хора не са разбрали Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 193
И аз съм, от не спечелилите  Mr. Green Не, че съм се и надявала  Wink
Преди 3 год. бях спечелила един колан, още го чакам  newsm78 ( мисля, че от антицелулитната им серия  #Cussing out).              

# 17
  • Мнения: 1 875
Аз си бях купила 5 хидратиращи маски за лице, на 28.02., преди започването на "играта", изпратих номерата  на самия 1.03., един след друг - не печеля, естествено, но пък се сдобих с ултратъпа картинка - някаква рекламка на Нивеа, в отговор на смс-а. hahaha Подчертавам - само една картинка, в отговор на 5 смс-а.  Joy
Амери hahaha Рекох, че съм объркала темата Hug

# 18
  • Мнения: 3 830
А колко струва единият смс?
 Joy

# 19
  • Мнения: 234
30 стотинки

# 20
  • Мнения: 113
 Поне смс-а не е 1,20 или 2.40, както при някои др. игри. А някой ползвал ли е шампоана Diamond gloss (не съм сигурна дали така се пише)?

# 21
  • Мнения: 293
Аз си купих рол-он и си пробвах късмета- спечелих някаква картинка Laughing

# 22
  • Мнения: 234
Е, те тази картика всички я печелят  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 912
от кога е играта? аз имам ролка и дезодорант, но са от около месец, може би.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз имам дезодорант и рол он със стикерчета, но не съм ги трила и пращала. УТре от интерес може да го сторя, по добре да пратим смс за кампанията на Мтел и децата с увреждания, отколкото да се надявам на някоя дреболия.

от кога е играта? аз имам ролка и дезодорант, но са от около месец, може би.

Щом са ти от месец би трябвало да имат и моите ги купих горе- долу преди месец. Виж дали имат лепнато условие за играта и място за търкане.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 912
няма  Rolling Eyes възможно ли е в магазина да са ми спестили вълненията и разходите по смс-и и да са ги отлепили?

# 26
  • Мнения: 234
Аз имам дезодорант и рол он със стикерчета, но не съм ги трила и пращала. УТре от интерес може да го сторя, по добре да пратим смс за кампанията на Мтел и децата с увреждания, отколкото да се надявам на някоя дреболии
Аз по такива кампании прашам винаги Peace

# 27
  • Мнения: X
Това с тези смс-и не е само при Нивеа, а по принцип. Наградите са малко, аз много рядко съм уцелвала нещо от такъв тип игри.
 ПП. Харесвам много от продуктите на тази марка.

# 28
  • Мнения: 35 961
и аз не печеля  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 4 371
Има един подфорум тук, Нивеа бейби се казва, оплачете се там Joy

Общи условия

Активация на акаунт