Нивея са мошеници!

  • 16 739
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 432
Аз също спечелих бонбониера, която още не ми е доставена. Никога не съм печелила в игри, но сигурно защото не играя, а пък толкова се зарадвах, още повече ,че случайно си купих кремчето, не знаех за играта. Някой да знае къде да звънна да питам защо аджеба още не сме яли бонбони?


Обади се на същия телефон, на който си заявила ,4е си спе4елила  Peace

# 166
  • Мнения: 342
Пък аз спе4елих бонбони от тази игра........ Mr. Green
И аз така обаче реших че не си струва за една кутия бонбони да звъня и се отказах и онзи ден учудващо ми се обади една жена да ме пита искам ли си бонбоните и щели да ми ги доставят с куриер обаче още нищо не съм получила.
Иначе от козметиката си купувам само ролоните -от тях съм доволна.

# 167
  • Мнения: 99
Аз спечелих кутия бонбони Мерси, само дето не са ми я донесли още  Laughing Може сега да ги увиват бонбонките.

# 168
  • У нас
  • Мнения: 304
Момичета ,макар да не харесвам Нивеа миналата година от няколко смс-а с кодове на продукти спечелих комплект кърпи-2бр и дезодорант,след което трябваше да се обадя на телефон ,за да си кажа адреса и чаках около 3 седмици доставка.

# 169
  • Мнения: 1 085
И аз пуснах 2 смса но нищо не спечелих , иначе съм доволна от продуктите им.Ползвам повече продукти на нивея но наистина не е за достойнство да го правят това с играта. #Cussing out

# 170
  • Мнения: 99
Казаха, че до 1 месец ще бъдат доставени спечелените неща, ама лошото е че не помня кога беше това. Хайде някой ако си получи подаръка да пише, иначе ще им звъня да им буча. Заради тези бонбони развалих диетата  Laughing

# 171
  • София
  • Мнения: 1 423
Изпратих 3 кода и нищо не печеля.  Rolling Eyes

# 172
  • Мнения: 6 164
Не харесвам Нивеа и няма игра, която да ме накара да купя техен продукт. Имала съм балсам за устни и един крем, но мъж ми пък много ги уважава, той харесва всичко де що е немско, макар, че не знам колко немски наистина са тези Нивеи, които купува... А сетих се, че и лосионите за плаж са ми Нивеа... май имам повече техни неща, отколкото си мислех, хах...

# 173
  • Мнения: 98
Зa втори път си купувам пяна за коса,понеже рядко ползвам, и заложих на Нivea Diamond gloss. Е не съм очаквала че е такъв боклук,никаква фиксация отговаряща на нивото 4,а няма и блясък. Пратих смс и не очаквах награда, то и не ми се падна  ...newsm47

# 174
  • Мнения: 1 572
4естно казано нивея не са моµенници ами тея дето внасят в бг са такива ,
с голяма предубеденост си купих µампоан и лак за коса понеже имах 5 евро в портомонето си а трябваµе да взема неµто (не от бг )и съм супер доволна особено µампоана е супер а като се сетя преди как давах по 20 евро за керастас и т.н и купувах само от специализираните магазини ,
за съжаление това което се внася в бг е помия понеже няма никакъв контрол и се правят къде ли не, за игрите нямам впе4атления

# 175
  • София
  • Мнения: 1 654
Купих си лосион за тяло, а на мъжа ми пяна и двете разбира се не бяха от "печелившите"

# 176
  • Мнения: 55
Аз също спечелих бонбониера Мерси, която още си чакам. Дали въобще ще ми я доставят? Thinking Thinking Thinking

Общи условия

Активация на акаунт