Искам да споделя с вас нещо..

  • 3 147
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Вчера, Татти се свърза с мен по канали извън форума и предложи да се срещнем. Тъй като съм доста зает напоследък му казах че не мога сега и той сам предложи да дойде до Ст. Загора защото било много важно да говори с мен. Аз приех, все пак той е важна фигура тук, и така се срещнахме на тайно място в града защото според него срещата е била от изключителна важност.
На срещата Татти ми каза че отдавна следи моето развитие във форума и той и Мамма смятали че вече съм узрял да поема и повече отговорности за развитието на форума и Клюкарника в частност. Аз естествено останах поласкан от доброто отношение към мен и заявих че вече се чувствам достатъчно готов да поема по-високи отговорности.
Татти каза че Клюкарника вече се е развил прекалено много и вече е нещо като институция която дори правителства може да събаря и му е необходим Модератор достатъчно ерудиран и отговорен. След като проучили огромен брой кандидати се спряли на моя милост като достатъчно отговорен и дисциплиниран човек.
Така че от днес Татти ми даде пробно възможност да модерирам Клюкарника за няколко дни след което ще  преценят как се справям и след това ще бъда назначен на щатна длъжност "Модератор на Клюкарник" срещу съответното заплащане.
Усещам голямата отговорност която пада на плещите ми и благодаря на Мамма и Татти за голямото доверие. Обещавам да не ги разочаровам...

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 11:04 от Борис

# 1
  • Мнения: 2 891
Аз, като агент на ДС, ще те саботирам непрестанно, да си знаеш  Crossing Arms

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Честит 1-ви април!     bouquet
Мечтите понякога се сбъдват, не се отчайвай!  Grinning

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:55 от Северина

# 3
  • Мнения: 1 533
Ще те целуна следващия път, Борисе - каза Татти, качи се на колата си и отпраши обратно към София.

# 4
  • Мнения: 408
Я вземи да почерпиш, преди да е станало втори.  Wine Glass

# 5
  • Мнения: 35 951
ех, мечтиииии ....

# 6
  • Мнения: 61
 smile3516 а си мислех че само на мен са предложили  tooth

# 7
  • Мнения: 474
Ще те целуна следващия път, Борисе - каза Татти, качи се на колата си и отпраши обратно към София.
А, баш  Joy Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 42
 Crossing Arms
На мен ми предложиха също. Не може така!

# 9
  • Мнения: 61
Crossing Arms
На мен ми предложиха също. Не може така!
охо доста Модератори станахме а ???? hit

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честит първи април и на теб!

На твойта клавиатура няма ли запетайка?

# 11
  • Мнения: 2 196
Пак си прекалил с Трибестана, Борисе.  Sunglasses
Не прочете ли в листовката, че при предозиране може да доведе до полюции.

# 12
# 13
  • Мнения: 212
Пак си прекалил с Трибестана, Борисе.  Sunglasses
Не прочете ли в листовката, че при предозиране може да доведе до полюции.

Нищо не казвам. Само слушам и си правя изводите. И списъка расте.

# 14
  • Мнения: 42
Сигурно са ни излъгали. smile3518
А бях изпълнена с  желание  smile3515

Общи условия

Активация на акаунт