Бебка не иска да пие вода

  • 1 707
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Бебка не пие вода , а вече сме захранени и ядем пюрета и каши. На ден пие около 20 мл. Опитвах с чайчета но резултата е същия. Има ли и други майки със същия проблем? Дайте ми съвет какво да правя.

# 1
  • Мнения: 1 193
Моята Киара, пропи водичка, след годинката си, т.е. юли когато беше жега и явно организма и е имал нужда. Чай не искаше, правила съм и фрешчета.

# 2
  • Мнения: 13
и моя бебчо неще да пие вода най-много 20-30гр. на ден и малко вечер ако се събуди.По колко гр.вода трябва дапият на ден

# 3
  • Мнения: 26
като гледам децата на приятелките ми които са на същата възраст пият около 150-200 мл.

# 4
  • Мнения: 502
Всяко дете е индивидуално, като не иска не я карай. Предлагай и , но не я насилвай.

# 5
  • Мнения: 3 376
И моя син не пие вода,много рядко,винаги е бил така.Трябва да е ял нещо по-солено явно и тогава ожаднява,иначе ей така вода не пие.

Ако детето си хапва плодове,зеленчуци,мляко не бих се притеснявала,вода се набавя и чрез тях.Пък и щом не иска значи не е жадно или организма му просто няма нужда от вода.

# 6
  • Силистра
  • Мнения: 23
И моята бебка е така , но аз и разреждам сокчето .

# 7
  • Мнения: 27 524
Това не е проблем, няма за какво да се притесняваш. Синът ми започна да пие по малко на 8 месеца.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
И Тери много късно пропи вода.Нали си пие кърма или АМ?Не се притеснявай!

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
Няма място за притеснение!
Ние също не пием! Предлагам но не,значи не е жаден Peace

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се тревожи, явно няма нужда Thinking

# 11
  • Мнения: 26
благодаря ви  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 491
Не се притеснявай,ако е жадно ще пие.Ние също не пием

# 13
  • Мнения: 610
Не се тревожи моята бебка пропи вода около 11мес.Нищо не искаше нито вода,нито сокчета.Всяко детенце е различно.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 642
Сина ми пропи вода на година и половина- става въпрос за чиста водичка...
Така и не му хареса- пиеше оцветена от фреш вода- само за да е шарена....
Сега е като смок....

Общи условия

Активация на акаунт