Насред пролетна умора, ДЕКЕМВРИйки заедно са си опора

  • 15 273
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 528
Габи! Искам и аз такава блузка!!!  newsm45 Надето толкова обича влакчето Томас (на галено му викаме Томи), че дори едно от детските влакчета в Южния парк носи неговото име!  smile3521

Да, наистина Виктор е голямо момче!  newsm10 А на Янич децата също пораснали.  smile3501 на вас, че се виждате и събирате децата!

Поздрави!!!
  bouquet

# 286
  • Мнения: 458
Мимис, блузката ни е от Англия. Мои познати ми я пратиха. Ако искаш ще ги помоля да пратят още една  Hug. Не знам дали ги има в по-момичешки цветове.
Пачи, да, това са Жоро и Габи Янини. Жорко и Виктор постоянно се търсят, когато не са заедно, а като се срещнат не спират да се бият и карат  Crazy
Яна още няма нет в новия апартамент, та, затова липсва.

# 287
  • София
  • Мнения: 528
Габи, много си мила!  newsm51 Достатъчно ми да знам източника, благодаря ти! Ей сега ще впрегнем "свръзките".  newsm62

Нова тема? Заглавие? "ДЕКЕМВРИйки искат вече на море, чакат слънцето да напече" или тематично "ДЕКЕМВРИйчета на ясла ходят, майките им из нета бродят"  Mr. Green

Имайки предвид темпото, с което изписваме темите, морето ще е в спомените, а децата ще са на градина, но при всички положения аз съм фен на морската тематика!  newsm10

Елс, стискам палци за утре!!!  Praynig А какво налага този преглед или е задължителен?  newsm78

# 288
  • Мнения: 1 666
Мимис, прегледа не е задължителен. Мисля или поне се надявам и нищо да не ми го налага като такъв и да мина само с този (за още по-сигурно викат и в 22-ра седм.). Като един вид глезотийка ще го направя - да го видим подробно и на качествена техника бебето, всичко ли си има, всичко ли е наред... и така. Надявам се да няма неприятни изненади. А пък мъжа ми много държи да знае пола.

# 289
  • Мнения: 2 897
Здравейте, момичета!
Новините са добри - операцията протече без проблеми, баща ми се възстановява и до края на работната седмица ще бъде изписан. Бих писала още вчера, но нета ми се скапа. Благодаря за моралната подкрепа, някак ми беше по-леко като знам, че някой мисли в положителна насока за мен и семейството ми  Hug  bouquet

Понеже не съм ви чела, ще се включа с адекватни коментари по- късно. Хубав ден!

# 290
  • Мнения: 600
Зори, много се радвам,да е жив баща ти дълги години и да се радва на повече от едно внуче  Flutter Heart Eyes

# 291

Общи условия

Активация на акаунт