Столче за хранене

  • 2 723
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 171
 Препоръчайте ми столче, което да мога да сложа върху нормален стол.

# 1
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Ние използваме Hi-Seat на KidsKit. http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=122&products_id=3019
Доволни сме - сигурно и здраво е, лесно се почиства, компактно е - става и за пътуване, ресторант или на гости. Препоръчвам го.

# 2
  • Мнения: 1 171
tigar-migar, много ти благодаря за отговора  bouquet И аз за такова си мислех,но не бях сигурна за качеството  newsm78
Стори ми се, че видях в Джъмбо същият,но много по-евтин...

# 3
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Не е същият! Имаше подобен, но много по-обемен пък и конструктивно е друг. Този ми хареса повече.
Качеството му е отлично. Ние го ползваме вече повече от година - нямаме никакви забележки.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 19:47 от tigar-migar

# 4
  • Банкя
  • Мнения: 823
Тъй като не съм го купила още, не може да се каже, че го препоръчвам, но ще ти го предложа като вариант, ако не си го виждала Hug

Това е на Fisher Рrice. В "Джъмбо" е 60лв (поне до преди 2-3 седмици).

# 5
  • Мнения: 1 171
 Акси, а знаеш ли дали и синята табла се сваля, на мен ми трябва за да го доближавам до масата за възрастни и да може да се ползва както от 6-месечно бебе и така от 2 - годишно дете. В момента имам такова на Neo nato и съм много доволна,става да се ползва и за големи деца. Сега ми трябва още едно столче, но нямам място в кухнята и затова ми трябва такова, което да слагам на нормален стол. Видях, че продават подобно на моето, но незнам дали има доволни от него  newsm78

# 6
  • Банкя
  • Мнения: 823
Със сигурност може да се махат таблите напълно и да става за по-голямо дете. Даже съм виждала снимка, но за съжаление сега не можах да я намеря Rolling Eyes.
Но тук в описанието може да прочетеш, че се демонтират Peace

Намерих тази. Това е подобно столче, но с друг дизайн Wink

# 7
  • Мнения: 1 171
 Много ти благодаря   bouquet , ще отида на място да разгледам.

# 8
  • Мнения: 1 171
Някой знае ли дали това столче го има в магазин Jumbo? И евентуално на каква цена?



http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3339

# 9
  • Банкя
  • Мнения: 823
ilenkata Няма го Rolling Eyes Аз вчера бях там и купих този, който ти препоръчах по-горе. На мен ми харесва много, защото е практичен и удобен. Още снощи, като сложихме малкия вътре, настана едно тряскане и удряне по таблата Mr. Green Днес даже 2 пъти го храних в него - прилагам снимки - клик и клак. Не изглежда много ентусиазиран, но все пак съм му прекъснала яденето, за да мога да го снимам Wink
Ако имаш някакви въпроси за това столче, с удоволствие ще ти отговоря Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 44 027
Е те реално са си еднакви, само дето синичкото я няма играчката....ама за нея да дадеш 80 лв отгоре..малко множко ми се струва....

# 11
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
ilenkata Няма го Rolling Eyes Аз вчера бях там и купих този, който ти препоръчах по-горе. На мен ми харесва много, защото е практичен и удобен. Още снощи, като сложихме малкия вътре, настана едно тряскане и удряне по таблата Mr. Green Днес даже 2 пъти го храних в него - прилагам снимки - клик и клак. Не изглежда много ентусиазиран, но все пак съм му прекъснала яденето, за да мога да го снимам Wink
Ако имаш някакви въпроси за това столче, с удоволствие ще ти отговоря Peace

Акси,изглежда много удобничко,а до колко кг е?А цената-?

# 12
  • Мнения: 1 171
 Акси, благодаря ти. Голям сладур Марти, май си е харесал стола  Simple Smile  А как ти се струва - тесничко ли е, дали за по-голямо детенце е удобно и лесно ли се свалят и закачат таблите? Може ли да се закачи към всеки модел стол?

Е те реално са си еднакви, само дето синичкото я няма играчката....ама за нея да дадеш 80 лв отгоре..малко множко ми се струва....
Така е,но като знам, че ще го ползвам към 2 години и всеки ден ще го гледам искам да ми пасне като цветове на кухнята...Иначе все ще ме дразни  Wink

# 13
  • Банкя
  • Мнения: 823
marianik Наистина ми изглежда удобно. За пореден път се убеждавам, че Fisher Price си правят нещата добре Wink. Иначе в Jumbo е 60лв, в другите магазини е 87лв. Става за деца до около 23кг - виж тук Peace

ilenkata Направих няколко снимки, за да мога да ти отговоря образно Wink
Закачането става посредством 2 колана - един за отзад и един за отдолу. Дължините им се регулират, така че да става за всякакви столове - снимка1.
Вътрешната ширина е 25,5см, а дълбочината 23см. Тук се виждат и предпазните колани - снимка2.
Столчето може да се регулира във височина, като има 3 позиции - снимка3.
Има и 3 позиции на таблите спрямо детето. Тук се вижда и как става закрепянето им (много е лесно) - снимка4.
Втората табла се поставя също много лесно, а махането й става от предния край над надписа Fisher Price - снимка5.
Най-горната табла всъщност е капак, тъй като е леко обла - снимка6.
Задната зелена облегалка също се маха, но е необходима мъжка сила, затова не можах да го снимам без нея.
Иначе на тази снимка от нета се вижда, колко компактно е столчето като е сгънато.

И накрая да кажа, че в Jumbo имаше мостра на столчето Peace

# 14
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Hi-Seat на Кидскит го има за ползване в кафето на Пигиса - не като мостра, а за ползване от децата. Ако минавате през магазина, можете да го пробвате. И то се закрепва по същия начин с два колана за стола - един отдолу и един отзад, а детето се хваща с трети колан. Ще го премеря като размери да ти кажа какво е.

Общи условия

Активация на акаунт