Списък на добрите учители в държ. у-ща

  • 200 392
  • 469
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 8
Tita, ти как ги избра из цяла София 139,31 /стара слава им се носи/:peace: за 120 не знам нищо,а 125 беше много добро, май  и сега има добри начални учители.
Ами какво да ти кажа Ina_ana, по пътя от къщи за работа ги търся Simple Smile. Определено не е лесно решението, защото май ще ми е по-трудно да си стигна в 6 часа до квартала; по-добре ми се струва училището да ми е на 10 мин. от работата и първо да взема детето, а след това да се прибираме бавно и славно...

Междувременно ми препоръчаха г-жа Любенова в 31во, която сега ще поеме 1ви клас - дъщерята на моя колежка е била при нея и майката каза изключително добри думи за тази жена.

А да споделя полезно инфо и за 139то - то е  държ.училище, което има транспорт, но не познавам учител там.

# 136
  • Мнения: 533
Да , този принцип го спазват повечето родители, у-щето да е близо до местоработата!
Tita , раздам се , че си направила своя избор! Hug

# 137
  • Мнения: 263
6то ОУ - начален учител госпожа Аделина Димитрова, по Математика госпожа Соколова. Много са добри!!!!

# 138
  • София
  • Мнения: 77
Мили мами на четвъртокласници от 2- ро СОУ, моля Ви за информация за началните преподаватели и въобще за училището, организацията, как се чувстват Вашите деца там?Благодаря Ви  bouquet

# 139
Темата май е позамряла, но смятам, че още неща могат да се пишат по нея. Ако някой има отзиви за 126 ОУ и 34 ОУ, както и за конкретни учители в тях, много ще съм благодарна да ги сподели. Не ги срещнах никъде, а изчетох всички мнения

# 140
  • Мнения: 533
Нормално да е позамряла днес започна записването и много родители бяха се ориентирали точно от тук HugИзведнъж стълпотворение от родители пред входа на училището и най-хубавото с много ориентирани и с ясни предпочитания Hug

# 141
  • sofia
  • Мнения: 183
Мили мами,и аз ще ви помоля за информация и отзиви от учители в първи клас при 36 СОУ" М.Горки",ориентирала съм се там да запиша детенцето ми първи клас но нямам много инфо,моля ви за по бърз отговор Hug

# 142
  • Мнения: 153
Моля мамите на четвъртокласници от Варна да похвалят и тяхните госпожи,че ние мамите на бъдещи първокласници да можем да се ориентираме. Благодаря предварително!

# 143
  • София
  • Мнения: 15 218
6то ОУ - начален учител госпожа Аделина Димитрова, по Математика госпожа Соколова. Много са добри!!!!

Кой клас водят в момента?
Надявам се да видиш въпроса ми.  Simple Smile

# 144
  • вкъщи
  • Мнения: 704
захариева от  соу иван вазов-ст з

# 145
Да ви кажа,няма абсолютно никакво значение къде ще учи детето ви до 7 клас.

Според мен - ужасна грешка с трайни последици !!!
 Огромно е значението на първата учителка , не толкова на училището ! В тази възраст все още не отдават голямо значение на базата .
Мога да ви кажа защо синът ми завърши 45-то " К. Величков " - по 2 причини
 1. Училището има басеин- никога не подценявайте плуването
2. Уникална учителка - г-жа Манчева - това беше основната причина да учи там . Искате подробности : тази жена ГЛЕДА децата като свои , не само ги учи , повтарям гледа ги .
 никога не се отказва докато всички деца разберат за какво става дума / отварям една скоба повечето от набедените добри у-ща работят само с добре напредващите , другите каквото научат - това . Ако искате повече - разбира се уроци , но частни и разбира се платени !
 никога при госпжата, която му предава само при колежката - това е схемата / Дълга скоба , но трябваше да я кажа. Самото 45-то е добро у-ще , но директорката има много да работи за да изравни нивото на учителките си с това на г-жа Манчева , това не става с приказки а с отношение и желание да научиш децата , а не само да си издекламираш урока както правят навсякъде повечето учители !!!

# 146
  • Мнения: 148
Огромно е значението на първата учителка , не толкова на училището ! В тази възраст все още не отдават голямо значение на базата .
Мога да ви кажа защо синът ми завърши 45-то " К. Величков " - по 2 причини
 1. Училището има басеин- никога не подценявайте плуването
2. Уникална учителка - г-жа Манчева - това беше основната причина да учи там .

Много ти благодаря за съвета. Едно от избраните ми училища е това, и същата учителка.
Детето ми ходи там на плуване - учителката е страхотна, създала много шампиони по плуваане... Много са ми плюсовете за това училище  Peace

# 147
  • Мнения: 14
  Tita,ако още се интересуваш от 120у-ще малко информация.Тази година първолаци би трябвало да поемат госпожите Таскова,Николова/по-младата/и  Георгиева /по-възрастната/. Моят син е при Таскова. Аз съм много доволна от избора,който направих преди 4 години.Има чудесно отношение към децата,изисква ,но не прекалява.Понякога ми се е искало да дава повече домашни ,но се оказа ,че тя е права, децата се справят чудесно и без прекален натиск.Малкият настоява да напиша,че госпожа Таскова е най-добрата!Така му бяха казали и батковците от предния випуск.

  В училището има занималня.В двора му е "Столичен център за работа с деца" -Лозенец.В него също има занимални,но не знам за кой клас.Там си оставям сина на рисуване ,игри и какво ли още до 17и30. Таксите не са високи, защото центърът е общински.
 Училището е начално.Английски се учи 3 часа в първи клас,освен в паралелката с рисуване.
 Дворът е чудесен.
 От 1 юни има градски лагер към центъра.Там децата играят до 17часа.Приемат деца от6до 11години. 
 Дано съм помогнала.Успех!

# 148
  • Мнения: 8
Шан, страшно много ти благодаря!!! Точно навреме! С мъжа ми окончателно се спряхме на това училище, мисля че следобедните занимания са чудесни. Непременно ще говоря с г-жа Таскова и най-вероятно ще се запишем при нея след твоите страхотни препоръки.
Благодаря отново!

# 149
  • Мнения: 7
И аз да се впиша по темата  Wink
Г-жа Галина Станчева по БЕЛ и литература от СОУ "Св.Климент Охридски", гр.Варна (която имаме щастието да работи и в нашата Школа номер 1, към занималня "Многознайко") и г-жа Галина Панайотова от от ОУ "Васил Левски", гр.Разград   bouquet
Благодарим Ви, че има и такива педагози като Вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт