Списък на добрите учители в държ. у-ща

  • 200 207
  • 469
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 119
Здравейте,може ли да ми препоръчате някоя добра учителка в ОУ Елин Пелин-гр.Бургас,която да преподава в 3 клас 2011г.Благодаря ви предварително.

# 286
  • Мнения: 61
Можете ли да ми препоръчате учител, който ще поеме 1ви клас в 51во СОУ, 20то ОУ, 36то СОУ или 41во ОУ за учебната 2012/2013 година? Предварително благодаря!

# 287
  • Мнения: 16
Здравейте,може ли да ми препоръчате някоя добра учителка в ОУ Елин Пелин-гр.Бургас,която да преподава в 3 клас 2011г.Благодаря ви предварително.

Моят син е при Соня Иванова. От нея съм много доволна, взискателна и строга е.

# 288
  • Мнения: 119
Благодаря ти mikola,но май при вас местата са заети.Записахме я при Чорбаджийска дано нямаме неприятности както с бившата и учителка и вече всичко да е нормално.Дъщеря ми няма търпение вече да дойде 15 септември Simple Smile.Много е заинтригувана.

# 289
  • Мнения: 2
Г-жа Роза Илиева сега ще води на 2в в НСОУ "София"
Г-жа Мария Ангелска сега ще води на 1 клас в НСОУ "София"

Ето линка на училището: http://www.nsou-sofia.org/

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
На предходната страница има положителни мнения за преподаватели от прогимназията в 41-во в София. Много се развам, защото ни предстои да се запознаем с тях.
Аз вече, от личен опит, мога да споделя отлични впечатления от г-жа Стойкова - предучилищна група и г-жа Д. Бянова, начален курс. Но нея ще "освободим" след 3 години Simple Smile

# 291
  • Мнения: 1
Zdraveite!Pro4etoh vsiqki stranici na temata, no nikade ne nemerih info za 49 u4ili6te.Molia vi, ako niakoi ima informacia da pi6e Praynig

Здравейте! Прочетох всички страници на темата, но никъде не намерих инфо за 49 училище. Моля ви, ако някой има информация да пише.  Praynig

______________________

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 09 сеп 2011, 08:21 от Vivi

# 292
  • софия
  • Мнения: 757
Искам да попитам нещо...нали удостоверенията за завършна предуч.група се дават края на май, а при записване училищата искат това свидетелство( записването започва доста преди това)?

# 293
  • София
  • Мнения: 15 198
При подаването на молбата за записване не са ми искали удостоверение. След като списъците с приетите деца бяха готови, при самото записването трябваше да се представи удостоверение. Но това беше в началото на юни, след като от предучилищната го бяха издали. В училището на моя син беше така.

Последна редакция: сб, 17 сеп 2011, 22:39 от Vivi

# 294
  • софия
  • Мнения: 757
Vivi , най- вероятно е така. Явно аз съм недочела, че при записване на  прието дете се дава удостоверението, което пък означава, че няма опция да се изчака класирането на др. училище Tired

# 295
  • Мнения: 1
 Party Здравейте и от мен. Аз давам положителен глас за една млада учителка с много хъс и амбиция....г-жа М.Василева от 74 СОУ гр.София    Peace Peace Peace

# 296
  • Мнения: 4 668
Здравейте . Някой има ли информация за учителите , които ще поемат 1-ви клас от следващата учебна година в 104-то у-ще . И разбира се , някакви отзиви ако има съответно  Hug

# 297
  • Мнения: 771
Г-жа Тороманова - 28-мо СОУ, София!  bouquet

# 298
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Да препоръчате г-жа за следващата година от 135 СОУ в София.

# 299
  • Sofia
  • Мнения: 402
Златка Чардакова, начален курс, 54 СОУ. Точно така съм си представяла началната учителка на детето ми. Много я харесвам!

Общи условия

Активация на акаунт