Списък на добрите учители в държ. у-ща

  • 200 327
  • 469
  •   1
Отговори
# 315
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 909
Дъщеря ми е в първи клас. С две ръце (ех, нямам повече от две) изказвам прекрасните си впечатления от нейната класна: изключително ерудиран преподавател, който умее да намира подходящия тон и начин за работа с всяко едно дете (в момента класът има невероятно високи резултати благодарение на това), много човечна и внимателна с всички деца без изключение, умее да създава колектив (децата се чувстват добре и искат да са заедно, не се делят на групи), умее да ги възпитава в толерантност (няма боеве и агресия), интересува се от новости, а така също организира интересни срещи на децата с личности, от които те могат да научат много, включва ги в различни инициативи, организира им интересни извънкласни мероприятия. Това е г-жа Антоанета Тасева, 93-о училище. Учител от онези, на които учителството им е призвание, а не задължение.  bouquet Щастлива съм, че детето ми учи при такъв човек. Peace

# 316
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте някой може ли да даде отзиви за учителите през учебната 2012/2013 г. в  54 СОУ в жк."Лев Толстой ".В списъка намерих една учителка но тя в момента обучава 2 ри клас.Ние живеем до училището но от 1 месец и на есен искам детето ми да е при добър учител.Благодаря предварително на всички.

# 317
  • Мнения: 3
Мили майки, моля ви да ми кажете нещо за 16-то ОУ Райко Жинзифов и дали г-жа Донкова ще води пак 1-ви клас, или Вашето мнение за училищата е кв. Надежда.
Благодаря Ви предварително.

# 318
  • Мнения: 5
Моля да ми помогнете с информация за учителите в 112 СОУ "Стоян Заимов" от 1 до 4 клас за 2012/2013 г.?
"Стъкмистиха" ни при г-жа Игнатова, въпреки че избрахме друга (но това е друга тема) - какво е характерно за нея?
                                                                                                                      Предварително благодаря!

# 319
  • Мнения: 90
Здравейте,
Моля да ми дадете информация за учителите в 107 ОУ "Хан Крум" , които ще поемат 1 клас през 2013/2014 г.?
Благодаря!
                                                                                                                     

# 320
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
А има ли добри учители в горен курс?
Питането ми е конкретно за 2 АЕГ.

# 321
  • Мнения: 31
Здравейте,
Търся информация за 14 СОУ и учителите, които ще поемат първи клас тази година - Дарина Йовчева и Ивелина Найденова.
Благодаря.

# 322
  • Мнения: 19
Някой знае ли нещо за Бегова и Найденова от 128 СОУ

# 323
  • Мнения: 56
Някой да знае кои ще са учителите на първи клас в 96 СОУ, ходихме на родителска среща но никой не ни ги представи. Чуват се мнения за  учители които обиждали децата и се притеснявам дали от тях някой няма да поеме нашите първолачета.?

# 324
  • Мнения: 106
Не видях отзиви за 49 ОУ и по-точно г-жа Албена Пейчева и г-жа Светлана Герговска. Моля, ако имате впечатления от тях или сте чували за тях, пишете.

# 325
  • Мнения: 1

Да попитам конкретно за две г-жи Невяна Коларова и Венета Йорданова от 6 ОУ в София, които през учебната 2012/2013 ще поемат първи клас дали има някой отзиви за тях.

Някой знае ли нещо за двете госпожи ?

# 326
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Мили майки, моля ви да ми кажете нещо за 16-то ОУ Райко Жинзифов и дали г-жа Донкова ще води пак 1-ви клас, или Вашето мнение за училищата е кв. Надежда.
Благодаря Ви предварително.
Доколкото разбрах, мъж ще е тази година на първокласниците в 16-то.

# 327
  • Мнения: 4
Здравейте мами на първокласници 2012/13г.
Някой може ли да да ми даде информация за г-жа Цветанка Тодорова Кънева от 5 то ОУ "Иван Вазов" София. Няма нищо в нета за нея, а е преподавател от 29 години. Не попаднахме при госпожата, която избрахме, и сега не знам на къде... Моля за информация, лични наблюдения...
Благодаря ви предварително на всички.
Желая ви пракрасно лято с бъдещите първолаци!

# 328
  • Мнения: 70
 Тази година в 32 у-ще първокласници ще води Маргрет Велкова. Много сериозен преподавател.

# 329
  • Мнения: 140
Здравейте мами на първокласници 2012/13г.
Някой може ли да да ми даде информация за г-жа Цветанка Тодорова Кънева от 5 то ОУ "Иван Вазов" София. Няма нищо в нета за нея, а е преподавател от 29 години. Не попаднахме при госпожата, която избрахме, и сега не знам на къде... Моля за информация, лични наблюдения...
Благодаря ви предварително на всички.
Желая ви пракрасно лято с бъдещите първолаци!
bobi milusheva, аз също кандидатствах за 5-то у-ще София. Само късмета ме изпрати там, където ти не си успяла. Предполагам, че не сте попаднали при Янева. Но при нея имало толкова много молби, че са теглили имената на децата на томбола. Тя трябвало само половината от молбите да уважи. За Цветанка Тодорова Кънева нищо не съм чул. Тя май не е от това училище. Желая ти приятно лято!

Общи условия

Активация на акаунт