Списък на добрите учители в държ. у-ща

  • 200 415
  • 469
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 958
Г-жа Миленова - 95-то СОУ "Иван Шишман"  - в кв. "Хаджи Димитър". Начален учител.

Кой клас води? Замислям се дали да не прехвърля дъщеря си и 95-то е едно от нарочените училища.

В момента втори а - завършват. От септември ще са трети клас.

# 46
Г-жа Миленова - 95-то СОУ "Иван Шишман"  - в кв. "Хаджи Димитър". Начален учител.

Г-ЖА КОВАЧЕВА от същия випуск на 95, но сега тя мисля че ще води 3 клас през новата уч. година. Най - точния и добър преподавател за мен и моя син....а Миленова се пенсионира или най-малкото е пред пенсия.

За Миленова има противоречиви отзиви - имах познати, с деца в нейния клас - в началото то бяха връзки, то бяха напъни да са в нейния клас - чудо невиждано беше, пък после реваха до 4 клас и разочаровани, разочаровани....

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 10:16 от Ellypr

# 47
  • Мнения: 812
 Г - жа Магдалена Михайлова, преподавател по биология и класен ръководител на 10 А клас в хуманитарна гимназия гр. Варна. smile3501

# 48
  • Мнения: 2 992
Г-жа Силвия Русева,  txtlovesпедагог в начален курс в I-во СОУ П.П. Славейков, София

За нея съм писала и в други теми („избор на училище”)
Не зная кой клас води в момента, защото сме вече за 8 клас, но още преди 8 години, когато аз проучвах началните педагози, за нея мненията бяха пълни със суперлативи. Аз понеже съм си мнителна, си позволих дори и от нейни колеги да сондирам мнение /познавам ги по друга линия/. До ден днешен не съм срещала по-достоен и прекрасен учител, роден за тази професия. Учеше децата с много любов, в час цареше дисциплина, имаше високи изисквания, успяваше да накара всичките 24 деца да ходят с любов на училище и да имат желание да учат и да се развиват.  Обожаваха я до едно. Дъщеря ми не искаше да излиза във ваканция, защото няма да вижда Госпожа Русева. Ходехме да я навестяваме през лятните ваканции. В четвърти клас децата ни обявиха /всичките/, че се наговарят как да повтарят годината, за да останат при Г-жа Русева. В 5-ти и 6-ти клас дъщеря ми периодично ходеше в кабинета на Г-жа Русева, казвайки че отива да й помага за „малките”. На 15-ти винаги имаше букет и за Г-жа Русева. Разговаряла съм с деца и от други нейни випуски, всички говорят за нея с много любов и топлина.
Дай Боже, повече такива педагози Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 958
Гостът, който е сложил като цитат думи, които не съм писала -  newsm78..

Незнам как да го тълкувам....

Специално за моят син не е имало никакви напъни, просто го записах при нея.
За разочаровани не съм чула, но разочаровани винаги има...... Laughing
Зависи от какво и кой се е разочаровал.. Laughing

# 50
  • Мнения: 2 992
Ей, не може да са толкова малко добрите учители.  Stop Давайте мнения

# 51
  • Мнения: 2 803
Много искам първо да уважа моите учителки от І клас, г-жа Чолакова и г-жа Смилкова. Благодаря им за всичко! И сега на детето - г-ца Маринова - изключително мила и добра, същевременно прецизна и взискателна. Hug

# 52
  • софия
  • Мнения: 555
г-жа Боряна Петрова 107 ОУ София
на есен поема нов випуск от първи клас
Има подход към децата, усет как да ги мотивира и желание да даде всичко от себе си за да ги научи на най-доброто.

# 53
  • Мнения: 147
здравейте.бихте ли сподели ли инфо.за учители в 31-во"иван вазов"-софия

# 54
Г-жа Силвия Русева,  txtlovesпедагог в начален курс в I-во СОУ П.П. Славейков, София

За нея съм писала и в други теми („избор на училище”)
Не зная кой клас води в момента, защото сме вече за 8 клас, но още преди 8 години, когато аз проучвах началните педагози, за нея мненията бяха пълни със суперлативи. Аз понеже съм си мнителна, си позволих дори и от нейни колеги да сондирам мнение /познавам ги по друга линия/. До ден днешен не съм срещала по-достоен и прекрасен учител, роден за тази професия. Учеше децата с много любов, в час цареше дисциплина, имаше високи изисквания, успяваше да накара всичките 24 деца да ходят с любов на училище и да имат желание да учат и да се развиват.  Обожаваха я до едно. Дъщеря ми не искаше да излиза във ваканция, защото няма да вижда Госпожа Русева. Ходехме да я навестяваме през лятните ваканции. В четвърти клас децата ни обявиха /всичките/, че се наговарят как да повтарят годината, за да останат при Г-жа Русева. В 5-ти и 6-ти клас дъщеря ми периодично ходеше в кабинета на Г-жа Русева, казвайки че отива да й помага за „малките”. На 15-ти винаги имаше букет и за Г-жа Русева. Разговаряла съм с деца и от други нейни випуски, всички говорят за нея с много любов и топлина.
Дай Боже, повече такива педагози Hug

Благодаря за хубавите думи, но няма да мога да поема първокласници. Ръководството реши, че мястото ми е в занималнята

# 55
  • Мнения: 43
Г-жо Русева, Вие не водихте ли първи клас 2007/2008 г. Или греша? Тъкмо мислех да правя опити да преместя детето си във Вашия клас...

# 56
  • вкъщи
  • Мнения: 704
  bouquetст загора-соу ив. вазов- г-жа ЗЛАТИМИРА ЗАХАРИЕВА наесенще води 2 клас

# 57
  • Мнения: 292
Моля, препоръчайте ми начална учителка в 125 СОУ "Боян Пенев", Младост1. Благодаря! Четох мислих и май засега натам се ориентираме.

# 58
  • Мнения: 22
Момичета имате ли информация за г-жа Ралица Миладинова - препопавател на начален курс в 144 СОУ "Народни будители"?Там ще учат моите първолачета.

# 59
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Момичета , някаква информация за начални учители в 17то СОУ София?

Общи условия

Активация на акаунт