Списък на добрите учители в държ. у-ща

  • 200 393
  • 469
  •   1
Отговори
# 60
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Г-жа Лидия Ганева - СОУ "Христо Ботев" гр.Разград.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 485

Много хубава тема, браво   bouquet

Някой да има отзиви за начални преподаватели в 16 ОУ "Райко Жинзифов" в Надежда 1 в София, интересува ме випуск 2010/2011

# 62
Моля за добри отзиви за учители от НУКК, които поемат първолаци през 2009-2010 г.. Интересувам се специално за НУКК, защото детето ми учи там в детската градина и съм възхитена от есичко, което се случва там. Мисля и синът ми да кандидадства в детската градина, а голямото за първи клас. Предполагам, че духът на детската градина ще се потвърди и в училището. Само уточнявам защо моля за мнения за добри учители именно в НУКК Горна Баня. Много Ви благодаря.

# 63
  • Мнения: 1 413

Много хубава тема, браво   bouquet

Някой да има отзиви за начални преподаватели в 16 ОУ "Райко Жинзифов" в Надежда 1 в София, интересува ме випуск 2010/2011


Точно се канех да напиша за нашата госпожа - в това училище преподава. Казва се Томелия Георгиева - прекрасна, лъчезарна. Всички ученици влизат щастливи, създала е прекрасна атмосфера в класа, работят лесно и спокойно. Всяка сутрин е на входа на училището и всеки родител знае къде да я намери, ако иска да сподели или попита. Всяко дете получава прегръдка и грижа, много я обичаме. За съжаление няма да мога да запиша и синът си при нея, защото той ще е първокласник през учебната 2009/2010, а тя ще поеме първи клас точно когато на вас ви трябва Wink. Само че сега тя води класът с разширено изучаване на рисуване, така че не знам дали няма пак да поеме такава паралелка, имат нещо като елементарен изпит за прием.

# 64
  • Мнения: 50
Г-жа Христина Стоева - СОУ " Антон Страшимиров " и г-жа Таня Колева  - ОУ " Климент Охридски " Като 2-та е класна на синът ми който на есен ще бъде в 4 клас  . Много всеотдайни и неуморими, ерудирани, развиващи се. Аз си мислех, че вече няма такива учители, които така да работят и да се раздават само за "чест и слава"!!! Обичат си работата и децата ни и това се усеща, както от учениците, така и от нас ! Да кажа , че това се отнася и за г- жа Дора Николова която водеше предучилищната група в СОУ " Антон Страшимиров " с невероятния си подход към всяко едно дете .
 Дълбок поклон пред такива пред такива преподаватели .

# 65
  • Мнения: 1
Моля за добри отзиви за учители от НУКК, които поемат първолаци през 2009-2010 г.. Интересувам се специално за НУКК, защото детето ми учи там в детската градина и съм възхитена от есичко, което се случва там. Мисля и синът ми да кандидадства в детската градина, а голямото за първи клас. Предполагам, че духът на детската градина ще се потвърди и в училището. Само уточнявам защо моля за мнения за добри учители именно в НУКК Горна Баня. Много Ви благодаря.
Здравейте!
Аз съм нова тук във Форума,но тъй като темата по която сте се включили ме вълнува реших да ви пиша..
Аз също имам първолак през 2009/2010 и на първо място си бях избрала Италианския лицей Горна баня....
Но наскоро мои близки и приятели изказаха твърде негативно отношение относно заниженото ниво на обучение там.Това малко ме притесни и започнах да търся друг вариант...
Много ще съм ти благодарна ако споделиш твое по-подробно мнение.Интересуват ме и приемните изпити,тестове,а също и добри преподаватели.
Аз също ще поразпитам по-подробно и ще пиша пак.
Благодаря!

# 66
  • гр.София
  • Мнения: 184
17 СОУ - г-жа Албена Кръстева  newsm81

# 67
  • Мнения: 263
6 ОУ "Граф Игнатиев" - София - госпожа Аделина Димитрова! Най - готиния учител, човек и т.н. Сега е на 2клас! Значи нов випуск ще поема 2013! Но аз лично преместих сина ми от 2клас там и мога само да кажа"БЛАГОДАРЯ" на тази жена!

# 68
  • Мнения: 148
Разград - ,, Васил Левск" - Крася Иванова Кирова... Има страхотен подход към децата...  bouquet

# 69
  • Мнения: 55
г-н Цолов и г-жа Ананиева - начални учители в 104-то ОУ - София. smile3501

# 70
  • София
  • Мнения: 18 023
Росица Георгиева - 120 ОУ, гр. София

# 71
  • София
  • Мнения: 958
Анелия Симеонова - 3 клас, Първо ОУ, Кюстендил!

# 72
  • Мнения: 370
здравейте,да попитам и тук за госпожите които ще поемат 1ви клас 2009/2010г. от 42ро училище Х.ДИМИТЪР,отзиви?коя бихте ми препоръчали?

# 73
  • Мнения: 304
цветелина цветанова от немската гимназия в русе newsm10

# 74
  • София
  • Мнения: 1 654
Госпожа Лала Миронова, 38-мо Основно училище  Hug

Общи условия

Активация на акаунт