овесена каша без да се захранва с оризова каша

  • 744
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте мами Grinning аз съм нова в този форум Hug
Имам и аз въпрос - Може ли да се захрани с овесена каша в примерно 8-9ти месец без преди това да се е захранвало с оризова каша? Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Може.

# 2
VIVI благодаря за бързия отговор Hug

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Защо да не може-все пак е каша  Thinking Peace

# 4
  • Мнения: 175
Вие сте 8-9 м. вече,така че може със сигурност. Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Вие сте 8-9 м. вече,така че може със сигурност. Peace
Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 4 447
В овеса се съдържа глутен.
А глутена се въвежда след 10м.


 Peace

# 8
  • Мнения: 1 449

Може:
- Няма да е проблем за стомахчето.
- Възрастта е подходяща за глутен.

На 8-9 м. стомахчето ще бъде посвикнало с по-тежката целулоза на първите зеленчуци и плодовите киселини на първите плодове – ще може да се справи и с овесената каша. Започва се с оризова каша като първа храна изобщо, защото е щадяща за стомачхето (освен това че е и слабоалергизираща).

Глутенът се въвежда в границите 6-10 м. И в двата случая има достатъчно аргументи. Въпрос на педиатрична школа, географски ширини, актуализиране на схемите на захранване и т.н.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
Към 8,9 месец може  Peace

# 10
  • Мнения: 514

Може:
- Няма да е проблем за стомахчето.
- Възрастта е подходяща за глутен.

На 8-9 м. стомахчето ще бъде посвикнало с по-тежката целулоза на първите зеленчуци и плодовите киселини на първите плодове – ще може да се справи и с овесената каша. Започва се с оризова каша като първа храна изобщо, защото е щадяща за стомачхето (освен това че е и слабоалергизираща).

Глутенът се въвежда в границите 6-10 м. И в двата случая има достатъчно аргументи. Въпрос на педиатрична школа, географски ширини, актуализиране на схемите на захранване и т.н.

Косе-Босе страшна си!!!!!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт