редно ли е гей двойки да отглеждат деца?

  • 27 592
  • 558
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 3 423
Да, редно е. Знам за много случаи,
когато еднополови живеят заедно,
като единият от тях има и дете от
предишна връзка. Това е просто един
друг модел на семейство. Някога не са
били приети от обществото и самотните
родители, пък сега си е нещо нормално.

# 47
  • Мнения: 1 080
Хм ,някак нямам самочуствие на обществена съвест ,да определям кое е редно и кое не - е извън моята компетенция .

# 48
  • Мнения: 2 082
Да, редно е. Знам за много случаи,
когато еднополови живеят заедно,
като единият от тях има и дете от
предишна връзка. Това е просто един
друг модел на семейство. Някога не са
били приети от обществото и самотните
родители, пък сега си е нещо нормално.
значи всъщност има такава практика в света и не е необичайно.а дали законово е уредено всичко,защото тук се борят точно за това... и дали така наистина не вървим срещу природата?накъде отива света,незнам ...  ooooh!
и другият ми въпрос щеше да е този,който Борис е задал-дали гейовете се раждат такива?
мисля,че да и мога да ги разбера.но какво би накарало един хетеросексуален мъж да обърне резбата  Thinking мода ли или нещо друго...хайде жената може да е била изнасилвана и т.н и мога донякъде да си го обясня,но мъж...?

# 49
  • Мнения: 3 268
Ох, аз пак да се включа.Чета различни мнения, не искам да оспорвам никое, но пак да си кажа.
Някой от мненията ми се виждат смешни, не за друго, но казвате, че за децата не е добре.Щели да им се подиграват в училище, щели да бъдат с изкривена представа, не било здравословно за тях да растат с еднополови родители.На мен това ми се вижда пълна глупост.
Много по нередно е, когато незрели и недоразвити същества раждат.Хвърлят ги по кофите, пребиват ги, убиват ги и издевателстват над тях.Други ги оставят по домовете, където средата е още по ненормална, и където се случват още по нередни неща.
Дори в уж нормалните семейства се случват неща, които биха навредили на детето за цял живот, но за съжаление няма закон който да отнема родителските правя на родители, които не се грижат за децата си.
Доста се отклоних от темата, за което се извинявам, но исках да кажа, че има далеч по нередни неща, от това, еднополови да отглеждат деца.
Тъй като си цитирала предимно мои думи,ще ти отговоря.Ти изместваш темата,а тя е за гей-двойките,а не за недоразвити,безотговорни индивиди,които хвърлят децата си.Мен от тях ме потриса,те не са хора,а по-скоро животни,щото животинското им е в повече.Да,има далеч по-нередни неща в едно семейство,но тях ги има и при гей-двойките.И при тях има алкохолици,извратеняци и садисти,защо си мислиш,че те са друга,по-висша порода и не правят такива неща.И те може да бият децата си ,нали са родители,може пък да им се ядосат понякога.Кой е казал,че дете,гледано от гейове ще е галено с перце!?Това са глупости,те са хора,хора,като всички други,правят и нередни неща.Подигравките в училище са неминуем фактор.Децата са жестоки,обичат да се подиграват.

# 50
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не мога да осъждам сексуалната ориентация на никого.Но гей двойки да отглеждат дете мисля,че не е редно.Според мен може да му се изкривят представите и да му повлияе на сексуалноста.

# 51
  • Мнения: 1 038
и другият ми въпрос щеше да е този,който Борис е задал-дали гейовете се раждат такива?
мисля,че да и мога да ги разбера.но какво би накарало един хетеросексуален мъж да обърне резбата  Thinking мода ли или нещо друго...хайде жената може да е била изнасилвана и т.н и мога донякъде да си го обясня,но мъж...?

Аз познавам такъв човек, който в последствие е "обърнал резбата".Когато сподели, че положението е такова(има жена и две деца), каза че винаги е бил такъв, просто се е борил със себе си, и се противопоставял на чувствата си.
Било му е страшно трудно да признае, това на семейството си, но го е направил с риск да го изгуби.
Все още са семейство и живеят заедно, децата го разбират и живеят в разбирателство.
Е, да те вече са големи, но разбрани.Успяли са да се реализират.Млади и успели хора са с амбиция.

# 52
  • Мнения: 8 999
Мисля, че това дали е редно или не един човек да съжителства и  да изпитва сексуално влечение към друг, от същия пол, е чисто човешка измишльотина. И ако на дете, отгледано от гей двойка, му се подиграват в училище, то тези подигравки са в следствие на неправилно възпитание на съучениците, отгледани от хетеро двойки.
ПРИМЕР: Детето ме пита какво е "педераст". Обяснявам - това е мъж, който харесва мъже и иска да се ожени за друг мъж, а не за жена. Давам и допълнителна информация за подобно нещо и при две жени. РЕАКЦИЯ НА ДЕТЕТО: "Аха, разбрах." БЕЗ КОМЕНТАР. Без анализ дали това е редно, правилно или нормално. Аз също не съм коментирала - само разясних. С една дума - ако си бях позволила да обяснявам, че това е нещо ненормално, то със сигурност и детето ми щеше да застане на моето мнение. Сега просто прие фактите.
Много мъжки бозайници имат сексуални контакти с други мъжкари в периодите, в които женските не са разгонени.

# 53
  • Мнения: 3 423
значи всъщност има такава практика в света и не е необичайно.а дали законово е уредено всичко,защото тук се борят точно за това...

Да, уредено е законово. Двойките, ако
не живеят в брак, а само в бракоподобие,
което откъм данъци и участие в социалния
живот на страната е уредено, ползват правата
и спазват задълженията като двуполова двойка.
Какво е в главите на децата обаче, не знам.

# 54
  • Мнения: 2 082
Цитат
каза че винаги е бил такъв, просто се е борил със себе си, и се противопоставял на чувствата си.
е да, значи той се е родил такъв и се е прикривал.въпреки,че не всички го могат това-имам предвид да спят със жени...

# 55
  • Мнения: 1 038

Аз не мога да разбера, защо реши, че съм цитирала точно теб? newsm78

# 56
  • Мнения: 3 268
Добре,няма значение това,просто си казах мнението.Имам много близък човек в родствено отношение,който е гей.Той иска да си има дете един ден,но от сега е взел решение,че ако това стане,то ще бъде при майка си,а не при него и партньора му.В същото време той сега има връзка с човек,който е женен и има две деца.Децата на партньора му не знаят,че баща им е гей,но жена му знае.Много сложни отношения,но и много се обичат.Разказвам ви това,за да разберете,че няма как да мразя гейовете,при положение,че толкова обичам този човек.

# 57
  • Мнения: 4 733
Децата на партньора му не знаят,че баща им е гей,но жена му знае.
Стеф, жена му наистина ли знае?

# 58
  • Мнения: 3 268
Децата на партньора му не знаят,че баща им е гей,но жена му знае.
Стеф, жена му наистина ли знае?
Да,знае и го приема у дома като част от семейството.Уточнявам само,че той живее в Испания и семейството са испанци

# 59
  • Мнения: 4 733
Странно нещо са хората. Изпитанията, които живота им поднася също.

Общи условия

Активация на акаунт