Кухо яйце за втори път !

  • 22 047
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 765
Marpen  Hug съжалявам! Бързо възстановяване ти пожелавам и следващата бременност да завърши с пухкав newsm30

# 136
  • Мнения: 1 192
За да ти поставят диагноза кухо яйце или мисед аборт би трябвало да те проследят щателно 1-2 седмици-да видят има ли развитие,появяват ли се пулсации,расте ли ембрионът,отговаря ли на седмицата...Аз имам 2 мисед аборта и ме изчистиха 9-10 гестационна седмица(без кървене).Мога да те успокоя само,че щом си изкървяла може би е имало причина-дали хормонална,дали друга...Все пак кафеникавото зацапване невинаги е безобидно и е нужно да му се обръща внимание-стига да е добър гинеколога ти.Ако кюртажът мине безпроблемно и все още искаш детенце(доколкото подразбирам имаш вече) smile3525 ,започвай да работиш след 2 месеца.Аз така се сдобих със заветната мечта 1stroller

# 137
  • Мнения: 212
pumukul, след двата мисед прави ли някакви изследвания ?
ще препоръчаш ли някой АГ, кото те е слеил ?

# 138
  • Мнения: 1 192
Много е важно каква е историята с бременностите,защото аз не съм типичен пример.Имам 1 мисед,после-износена бременност(бебето почина заради спина бифида аперта),пак мисед(бях пила силен антибиотик преди да знам че съм бременна),четвъртата бременност износена и имам 1 момченце.
Ако си от Пловдив бих ти препоръчала Д-р Троянчев-ходих на частно.Последната бременност той ми я следи.Има добър ехограф и е професионалист(единствения недостатък-има много пациенти).Записах се на женска консултация чак 4-5 месец след като бях се поуспокоила,че нещата според Троянчев са наред този път.Ехографът във консултацията не е от най-новите и повече беше формално ходене.
Тези,които нямат досега износена бременност,а имат няколко аборта правят изследвания(имунологични,генетични...)Аз съм правила само цитогенетично,но нямаше отклонения.По време на бременността-само биохимичен скрининг.Амниоцинтезата се отложи заради контракции.

# 139
  • Мнения: 212
благодаря ти.
Аз нямам износена бременност, имам мисед и кухо яйце, направих всички всевъзможни изследвания и съм от София.

Общи условия

Активация на акаунт