Хомосексуалистите раждат ли се такива или стават такива?

  • 7 256
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 835
Е защо пък сред изброените неартистични професии да няма хомосексуалисти? Не съм прочела никъде подобна зависимост. Това, че актьори, музиканти и други известни личности се афишират публично като гейове и обществото ги познава, не значи, че сред не толкова популярните няма такива, просто никой не говори за тях и не се интересува от сексуалната им ориентация. Започваме да се интересуваме тогава, когато прочетем в криминалната хроника във вестника как Пешо от еди кое си село блудствал с невръстно момченце.

# 31
  • Мнения: 3 034
и двете.

# 32
  • Мнения: 2 070
Аз съм чела, че при част от мъжете хомосексуалисти някаква жлеза ли беше или нещо там около мозъка е по-малко като размери, абе като при жените е. Тимус, хипоталамус или нещо друго да беше. А при останалите е следствие на разни социални фактори.
За жените не знам има ли физиологична предпоставка.
Някои се раждат, други стават.

# 33
  • Мнения: 3 268
Ето една история,която хвърля светлина върху въпроса на Борис
http://www.eva.bg/content/view/4232/61/lang,bg/

# 34
  • Мнения: 122
Не знам  дали е преди или след............. но едно е сигурно.......... че се раждат....  Whistling

# 35
  • Мнения: 9 865
Боре, с теб съм!
Добре де, а в какъв случай стават би?
Аз не мога да се отсея като чисто хетеро, но не съм и хомо... А вие бихте ли си "признали"?

# 36
  • Мнения: 197
Смятам, че при някои е вродено и 100% стават такива, а при други има предразположеност и при определени фактори на околната среда може да обърнат.......  или да са бисексуални. Може би във втория случай става въпрос и за някакви нередности от психично естество, психични травми и т.н. Та в този смисъл едно бебе ако е от втория тип и расте в гей общество не знам какво ще се случи. От друга страна смятам, че всеки заслужава  правото на обич и обгрижване от биологичния си родител, дори и да е гей. Много сложна и оплетена ситуация. Много може да се коментира........Може и да бъркам, знам ли...

# 37
  • Мнения: 212
Боре, с теб съм!
Добре де, а в какъв случай стават би?
Аз не мога да се отсея като чисто хетеро, но не съм и хомо... А вие бихте ли си "признали"?

Благодаря ти за подкрепата. Когато обърна напълно резбата обещавам първо тук да си кажа.
А иначе за би. Чувал съм че бисексуалните всъщност били все още в процес на избор и затова били би. След като разберат какво повече ги влече и ставали изцяло хомо или хетеро.
А иначе аз съм на мнение че човек трябва да опита и хомо  и хетеро за да разбере кое повече го влече. Я си представи че ти цял живот си мислиш че си хетеро пък се окаже че хомото повече ти допада.

# 38
  • Мнения: 3 447

А иначе за би. Чувал съм че бисексуалните всъщност били все още в процес на избор и затова били би. След като разберат какво повече ги влече и ставали изцяло хомо или хетеро.
 
Склонна съм да се съглася с това.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 835
Да, така е, затова погрешно някои смятат, че когато един мъж до вчера е бил с мъже, а след това изведнъж се променя и започва с жени, че едва ли не е вкарал се в "правия" път хомосексуалист, което не е така - той просто е би и в един етап е имал нужда да харесва мъже, след това - жени.

# 40
  • Мнения: 335
Ето една история,която хвърля светлина върху въпроса на Борис
http://www.eva.bg/content/view/4232/61/lang,bg/

Просто този са го улучили с бомбата. Приятелски огън.






Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 17:06 от Холограма

# 41
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
И аз мисля, че малък е процентът на родените, повечето са резултат на други обстоятелства.

# 42
  • Мнения: 1 322
И аз много пъти съм си задавала този въпрос, но не мога да намеря отговора.

# 43
  • Мнения: 2 448
Според мен стават в последствие хомосексуалисти и ще ви дам един пример.
Защо няма хомосексуалисти - комбайнери, водопроводчици, животновъди и селскостопански работници, миньори, работници в строителството??
Защо 95% хомосексуалисти са актьори, музиканти, политици, фризьори, богати бизнесмени,спортисчета и тем подобни.
Ще ви кажа защо - защото това са хора презадоволени от всичко без проблеми и от гевезелък или смъркат или стават с обратни наклоности....
Така че родените хомосексуалисти са капка в морето......
Мисля, че не професиите се причина да станат гейове, а точно обратното, понеже са такива имат такива професии.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Защо няма хомосексуалисти - комбайнери, водопроводчици, животновъди и селскостопански работници, миньори, работници в строителството??
Защото дори и да има, никой не научава за тях. Може би, защото не се отличават от масата с друго, освен със сексуалната си ориентация. Просто не дават повод да се "шуми" окло тях.

Общи условия

Активация на акаунт