За бисерите в списанията

  • 2 210
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 195
655 мл. ВОДА  #Shocked
като си спомня Станислав  като беше новороден ми то толкова мляко не пиеше на ден  ooooh!
че то и сега не изпива толкова  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 784
Аз такива списания въобще не си купувам. Много ме дразнят с почти всичките си тъпи писания. До скоро си купувах всички бебешки списания, но и в тях чат - пат имаше изцепки.
655 мл! Е па точно пет-то на петдесет и пет-то как го изчислиха! Статията не може да е писана от жена и то гледала бебе.

# 17
  • Мнения: 27 524
Статията не може да е писана от жена и то гледала бебе.

Валя Кантарджиева   Grinning  За бебе не знам.
Пише, че на годинка трябва да пият 920мл вода дневно. Моето в никакъв случай не ги докарва до там  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 900
 Joy hahaha
Не бях чела подобни глупости, но така или иначе последно време не ми остава време за четене Crazy

# 19
  • Мнения: 1 008
Космополитън и Мари Клер са царе на бисерите. Не ме учудва.

# 20
  • Мнения: 478
Моя е на годинка и почти 2 месеца и пие - 2 по 210АМ + 100мл сок+ 200мл чай +100мл. вода ако се приеме, че АМ е течност става 820мл., но пак не можем да се класираме  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 9 814
Ох, така е! Големи глупости се срещат в списанията /и не само там/. Но това зависи от хората, които се трудят в една редакция. Освен онзи прави copy-paste на нещо от нета, има и редактори, които трябва да ги оправят, ама и те дремят. Peace

# 22
  • Мнения: 3 376
Мен понякога ме изумяват статиите за възпитанието на децата Rolling Eyes
Отдавна спрях да чета такива списания,а и общо взето във всички пише едно и също.

Също и някои от рецептите за това какво да готвим на детето-срещала съм пържени храни,застройки на супи и т.н.Явно изобщо не "четат" преди да напечатат нещо.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Djulichka нещо явно сте дефектни hahaha

П.П. Hug

# 24
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Сещам се за една супа, препоръчана от педиатър в някакво предаване май.Та съставките бяха- морков, сол, броколи и вода.Солта беше 2 ч. лъжици, половин морков и нз колко грама броколи- сваряват се и се получава прекрасна, полезна бистра супа за деца на 4м!

# 25
  • Мнения: 6 274
Djulichka нещо явно сте дефектни hahaha

П.П. Hug
Ауууу , наистина ли  ooooh!? Ами , докато е време да почвам с водата ? Колко беше - кило , две ?  newsm78
        Joy   Joy    Joy

# 26
  • Мнения: 2 614
Леле и моето са ми го дали дефектно, не пожела да пие вода до около годинка!!!  Crazy
Не съм се сетила да искам компенсации!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 9 973
ВиК скоро няма да ни насмогнат на вода Laughing

# 28
  • Мнения: 6 441
Ох,то само водата да беше....Какво ли няма  ooooh!

# 29
  • Мнения: 523
Ми то скоро ще напишат , че и по 2 л на ден трябва да пият бебетата .Дано да не се връзват на глупостите им младите и неопитни майки.

Общи условия

Активация на акаунт