Въпрос относно супа

  • 1 283
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте  Simple Smile
искам да ви попитам,мога ли да давам супа за вечеря-към 19.30 ч. на бебето ми,която съдържа месо?
Питам,защото аз не готвя за него, а купувам от купешките.Някой път няма само зеленчукова,та съм взела месна.
Ако през деня е ял зеленчуково пюре за обед,мога ли вечерта да дам месна супа?
Те са по 135мл.Ако сложа 1 сухар вътре ще му бъде ли достатъчно?
Thanks Heart Eyes

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Как да разберем колко е голямо бебето ти?

 Супите не са препоръчителни, защото раздуват стомасите на децата.Но, ако детето ти е на подходяща възръст, спокойно може да обираш с черпака гъстата част от супата и да му я даваш.

# 2
  • Мнения: 1 897
На каква възраст е детето и какви точно са тези купешки супи?
Дай ни повече информация.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Аз пак съм чела между редовете и сега видях, че питаш за купешките супи.Такова нещо аз не бих хапнала, какво ли остава пък за детето!Те са само химия и консерванти.

# 4
  • Мнения: 554
Такова нещо аз не бих хапнала, какво ли остава пък за детето!Те са само химия и консерванти.
Peace

 Защо по-добре не му направиш една хубава супичка на детето, става бързо и лесно.

# 5
  • Мнения: 1 596
На 10 месеца Simple Smile
На фирмата Гербер?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
На 10 месеца Simple Smile
На фирмата Гербер?

Ааааааааааааа! Това - да!  Wink Страхотни са! Но и аз разбрах, че говориш за онези буламачи Маджи, например...

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На 10 месеца Simple Smile
На фирмата Гербер?

   Simple SmileЗа тези съм съгласна Simple Smile

# 8
  • Мнения: 556
Аз съм давала Peace
Не смятам, че има проблем щом я харесва. А това дали ще сложиш сухар или не зависи детето как я предпочита.

# 9
  • Мнения: 1 596
Значи казвате,че може да е месна?
Заешко,пуешко,пилешка? Simple Smile
Достатъчно ли е 135гр?

# 10
  • Мнения: 623
mamma_mia,включвам се не да ти отговоря,а да се посъветвам с теб и да си "сверя часовника".Ние сме почти на вашата възраст,а схемите за хранене,на които попадам  посочват каша или друга следобедна закуска в 16.30-17.00ч и след това кърма/АМ в 20.00-20.30ч като последно хранене.Този вариант с вечеря между тези две хранения нов и по-правилен ли е? Вече съвсем се обърках #Crazy и не знам как да ги храня моите ....... Sad
Мерси!

# 11
  • Мнения: 1 596
Здравей Дидка Simple Smile
Аз да ти кажа моята схема е горе долу по стандартите.Относно часовете за хранене е малко по-различна защото живеем,т.е спим с детето в една стая.Последното му хранене е в 23 00ч.мляко.Но го яде само докато спи,буден ли е не може да го изпие,върти се,мята се и вече не го иска.Но докато спи изпива по 150гр.
Закуска 9.00-овесени адки,елда или попара,но не с чай а с АМ.
12.30 обяд-месно или зеленчуково.
16.00 каша
19.30 досега беше АМ но го отказва и мисля да му давам супи на Гербер и затова пуснах темата
23.00 АМ
Искам и аз да променя часовете,трябва вече да бъде на 4 кратно хранене,но ще видим как ще стане.
Ако друго се сетиш питай ако мога да съм ти полезна Heart Eyes
Както и ти на мен Simple Smile

# 12
  • Мнения: 623
Да ти кажа ние бяхме на 5-кратно като по книга,защото сме от ранобудните:

06.30-07.00 АМ
10.00 елда,овес,АМ с плодово пюре
13.00-13.30 зеленчуково/месно
16.30-17.00 каша или др.
20.00-20.30 единия и 21.30 другия - АМ

Сега със смяната на часовете се сгъстиха двете закуски( първото хранене стана в 08.00 ) и втората ще стане само плодове или пл.пюре и май много лесно ще минем на 4 хранения.
Аз мисля супите да ги давам на обяд и също проверявах на Гербер, но после реших да си правя.Не знам кога да почна да им давам на вечеря,чудя се newsm78.
 Ще следя тук темите.
 Hug

# 13
  • Мнения: 1 596
Еми понеже не знам какво да му давам в 19 30 Sad Затова реших супа на Гербер понеже другите фирми не произвеждат супи Sad
Ама тя супичката на Гербер си е като зеленчуково пюре.Какво друго бих могла да давам в 19 30 като всичко друго е ял през деня...зеленчуково или месно,каша или грис,плодове...просто не знам,та реших супа. Tired
Ако някой друг ми даде идея.... Hug

# 14
  • Мнения: 175
А не може ли да пробваш това в 19.30ч. да го изместиш с 1,5ч.-2 и направо на АМ по-голямо количество за да се засити през нощта или съответно бисквитки вътре?Всъщност да се опиташ да разместиш часовете още от сутринта?

Общи условия

Активация на акаунт