Заразна болест ли е ракът

  • 25 750
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
 smile3525 Благодаря на всички Ви.
Рени сега вече това е истински отговор,а не подигравка нали?или казано само за да ме успокоиш.
Candy girl и Буболина! искрено ви благодаря,че ми разбрахте притесненията и ми дадохте  истински отговори не само, за да ме успокоите както разбирам,и не за да се подигравате с притесненията  ми bouquet

# 91
  • София
  • Мнения: 5 074
Според мен всички се изчерпахме с даването на отговор на въпроса.
Монлор, време е за следващия въпрос, който сигурно имаш и не ти е ясен  smile3511

# 92
  • Мнения: 3 036
Стига бе!
Тази тема още ли върви?
Мисля,че има нещо съмнително в цялата тази тема и в самия въпрос.
Някъде чухте ли кой е болния,къде се гледа, разбрахме само че се гледа от monlor  !
Все въпроси на които monlor не дава отговор и се държи като ощипана госпожица.
Нали ако е болен човекът  - ще идва лекар.
Него може да пита.
Някъде споменава ли се какви лекарства пие,какъв вид е рака?
НЕ!
Тогава за мен остава съмнението че или въпроса на задаващата този въпрос е съвсем друг или...
И преди казах и сега го казвам :
Трябва  малко такт и възпитание,не се прави зорлем на нищо неразбиращо същество.
Тук доста хора отговориха - кои по остро,кои по тактично,но никой не разбра от monlor, същността на заболяването.
Ако търси съчуствие  за тежкото положение ДА.
Ако ли не ...

# 93
  • Мнения: 1 877
Ллеееелееееее....!!! Ама  кой сега е тъпия - този ,който пита или тези ,които отговарят? Що полемики,що чудесии...

# 94
  • София
  • Мнения: 492
Ллеееелееееее....!!! Ама  кой сега е тъпия - този ,който пита или тези ,които отговарят? Що полемики,що чудесии...
Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я е дал..... hahaha това девойче яко ни хвърля на крушата...

# 95
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не мога да повярвам просто... Ще бъда груба, съвсем осъзнато- девойче, ти наистина ли си тъпа или само се правиш на такава?! Наистина ли си толкова плитка, че да не можеш да попиеш нещо, обяснено ти съвсем на български език?! Или просто гледаш докъде могат да стигнат в отговорите си хората?!
Недоумявам...

Съчувствие от мен няма да получиш, понеже не е това начинът да го търсиш. Напротив, не дай боже наистина да гледаш болен от рак, не го облазявам с такъв гледач като теб...

# 96
  • Мнения: 1 494
Както се казва- ако не беше тъжно, щеше да е смешно... не отговаряйте на тъпи или провокативни въпроси... автора не заслужава повече коментари.

# 97
  • Мнения: 1 820
Цитат на: Буболина! l
[/quote
Панева, как не те срам??????
От къде на къде си позволяваш да обиждаш и да пращаш хората по лекари и аптекари, на каква се правиш, а?
Чухме те всички, разбрахме те що за груб човек си, не ме интересува какво те е направило такава, но не си Господ и не се намираш у вас за да раздаваш класификации.
Не си прави ташак ( простотия пълна) момичето, може да не знае, да не разбира, да го е страх и да търси отговори, които за нас може да са нещо което знаем, но не е задължително всеки да е гледал болен от рак за да знае!!!! ( моята майка си отиде от това заболяване, така че съм гледала)
Монлор, не се страхувай и не тръгвай по лекари, наистина нищо не се знае, нищо не е доказано, защото медицината не е 100%, винаги има вероятност, просто се успокой, не се тревожи и недей да се връзваш на груби и недодялани хора.
Ами виж какво Буболина,по принцип не съм груб човек,но когато някой се мъчи да ме качва на черешата много ме е яд!Затова го правя и е съвсем съзнателно!А за недодяланите и груби хора,моля запази си мнението!Не мисля че е времето и мястото да ти казвам кой какъв е!Да те питам ли аз сега ти на каква се правиш?!Не само аз съм писала че авторката си прави майтап с целия форум по принцип!И не само аз съм на мнение че се прави на тъпа!Защо не скочиш срещу всички които мислят така?!Дай малко по полека и недей дава квалификации че всички разбрали каква съм!Може да съм всякаква но не си ти човека който ще ги дава!А ти като каква се изявяваш че да ми даваш на мен,и още повече да пишеш от името на всички?Карай я малко по полека,а?!Не може 5 страници да се пише нещо и отново да се задават такива въпроси!Не става и аз да пиша по тази тема 4 или 5 пъти,да пращам линкове и накрая да ме пита защо го правя.Щом не може да усети сърказма ми значи си е нейн проблема!А че бях иронична бях,и не мисля че има за какво да се извинявам.Това че написах да мине през психиатрия мисля че даде достатъчно ясното за всичкия написан сарказъм! NaughtyА за всичко написано от мен и всички тя си го заслужава!А ако авторката си няма работа и си запълва времето с форума,не мисля че е тук мястото да го прави!И айде стига се изявява като адвокат! Stop
Почти никога не са ме изнервяли и мен така и то по Интернет!

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 19:23 от paneva

# 98
  • Мнения: 1 820
Буболина! благодаря ти.Ако знаех нямаше да Ви питам 100 пъти,но наистина съм много,много притеснена.Разбрах че от слюнка неможеш да се заразиш с рак, а именно като пият здрав и болен от рак от една чаша.
И по твойта логика  paneva,това е добре  сега в къщи всички ще се разболеем  и ще сме заедно ooooh!
Candy girl благодаря ти!!!  bouquet
Не се подигравам с никой от форума,такъв човек съм си едно нещо трябва много пъти да ми се каже за да го приема Embarassed
Ти не си добре бе момиче! NaughtyПо мойта логика незнам,ама къде е твойта се чудя!И защо търсиш логика изобщо,защото седиш и гледаш сеира на хората,задаваш глупави въпроси на отговорите,а отговора просто го знаеш!!!Нали така?А мойта логика -няколко пъти написах че не можеш да се разболееш,пратих ти линкове и сега ме питаш за логика!Логиката е сърказма моето момиче!Мисля просто да спра да пиша в тази тема,защото смятам че освен да си чешем клавиатурите друго не правим.А и най-много да се изпокараме!Хората са казали "Убий простака с мълчание!

# 99
  • София
  • Мнения: 5 074
Момичета, хайде стига по темата, ако това може да се нарече така !!!
Достатъчно обяснявахме, излагахме възгледи, линкове, мнения, съвети и пр.
Изнервяме се излишно, пък и не виждам причина за това .
Шарен свят, хора всякакви - едни прости, други умни, трети неразбрали, четвърти се правят на такива с някаква цел....  newsm78
Дайте да запазим добрия тон, моля.
Обидени няма, няма и за какво, нали ?
А от авторката извинения не приемаме
Предлагам да сложим КРАЙ или да помоля да заключат темата ?

# 100
  • София
  • Мнения: 4 423
 paneva , не че няма какво, но просто няма да ти отговоря!
Може би само на това:
А ти като каква се изявяваш че да ми даваш на мен,и още повече да пишеш от името на всички?Карай я малко по полека,а?!
От собствено име пиша, не от името на всички, но много мразя тон, който не е съобразен със ситуацията.
Нагледах се и се начетох на груби и ужасни постове в Интернет, аман от все знаещи и все можещи, може и да ги има, но културните хора отговарят внимателно и без обиди.
Наистина темата трябва да се заключи.

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
За първи път се зачудих дали да не замета и заключа темата, докато беше към края на втората си страница.
Допуснах, че при декларираното невежество, некоректно формулирания въпрос и предвид тематиката има някакво объркване и неяснота.
Сбъркал съм, за което се извинявам на всички, опитали да дадат какъвто и да е отговор.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт