Пастет от авокадо !!!

  • 17 029
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
В "Перфектната вечеря" авокадото го смесиха с малко майонеза(1-2 с.л.) и лимонов сок, нарекоха го "Гуакамоле Light".


 hahaha Light  не ми се вижда да е Joy
самото авокадо съдържа много мазнини и с тази майонеза.... Stop

иначе е много вкусно.
правя гуакамоле, ядем го с тортилен чипс и с маргарита Wink
рецептата съм си я взела от книгата ми с мексиканска кухня...без измислици-премислици Naughty

на мен ми е много вкусно на тънки резенчета гарнирано с тарама-хайвер и полято с лимонов сок.

има различно сортове, някой са хем узрели, хем твърди и могат да се режат на резенчета, други са с много твърда кора, а вътре са на пюре  newsm78
приготвям го според това, какво излезе сред срязването  Crazy

# 16
  • Мнения: 282
Твърдото авокадо е омеква много бързо, ако се завие с вестник и се остави за едно денонощие в шкафа, на другия ден е готово да се прави с него пастет от авокадо например.

Не купувайте вече омекнало авокадо, защото ако вътре вече са се появили тъмни петна, не е толкова вкусно и на цвят тъмнее.

За да запазите свеж вкуса и цвета на пастета, съхранявайте го в хладилник, като в самата смес пъхнете костилката на авокадото.

# 17
  • Мнения: 2 211
тънки резенчета гарнирано с тарама-хайвер и полято с лимонов сок.

Това ще го направя на всяка цена. Имам тарама хайвер и лимони в хладилника, а още днес ще купя авокадо  Laughing

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
тънки резенчета гарнирано с тарама-хайвер и полято с лимонов сок.

Това ще го направя на всяка цена. Имам тарама хайвер и лимони в хладилника, а още днес ще купя авокадо  Laughing
O, това и на мен ми звучи супер, ще пробвам още днес  Party

Общи условия

Активация на акаунт