Искам второ!!!!!!!!

  • 4 028
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 71
Ме4тателка, благодаря ти от сърце!!! Макар че, както казах, чудо някакво трябва да стане!!!

# 46
  • Мнения: 157
И аз се "ослушвах" за второ, за разлика от мъжа ми, който беше навитак - все си мислех, че ми трябва още време ... и когато реших, че съм готова ... ми откриха хашимото ... сега искам два пъти повече, но ... трудна работа. затова - не отлагайте момичета!!!

# 47
  • Мнения: 4 978
От самото начало половинката ми НЕ ЖЕЛАЕ ТВЪРДО второ дете. До хитрости не бих прибегнала посмъртно, първо, защото ще се усети веднага, и, второ, защото може сериозно да си навредя на брака. Знам му идеално доводите, не ги приемам, но какво да направя?
Лошото е, че аз съм на 37....вече почвам да се изморявам все по-лесно и скоро и на мене ще ми се отще.

2. Няма как да стане второ, освен ако.....не се предприемат "едни особени мерки", да не уточнявам какви. И веднага ще се досети.

Все едно прочетох себе си  Simple Smile Фльонге, може да си подсмърчаме заедно по темата.

# 48
  • Мнения: 9 865
Някои и за първо не се навиват. На моят любим извинението е "ти си много млада", а моята контра "Да, но ти не си..." и така до безкрайност. И сериозни разговори, и намеци от близки, от мен, от дъщеря му (ор предния брак) дори, НЕ ДЕЙСТВАТ. Но живот и здраве да е, ако е писано ще се случи, ако ли не... не.

# 49
  • Мнения: 5 370

Все едно прочетох себе си  Simple Smile Фльонге, може да си подсмърчаме заедно по темата.
Круелова, баш ми е приятно да ви видя, макар и в тази тема.
Ако желаете-можем да си подсмърчаме съвсем реално в някое приятно кафененце. Над чаша шварц и някоя шоколатия.
Извинете, девойки, за спама.  bouquet

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ами незнам.....при нас решението дойде спонтанно т.е не се налагаше на нито единия да убеждава другия  Peace

# 51
  • Мнения: 173
При мен е обратното.Аз не искам(засега) той иска.По натам знае ли човек...

# 52
  • Мнения: 243
Някои и за първо не се навиват. На моят любим извинението е "ти си много млада", а моята контра "Да, но ти не си..." и така до безкрайност. И сериозни разговори, и намеци от близки, от мен, от дъщеря му (ор предния брак) дори, НЕ ДЕЙСТВАТ. Но живот и здраве да е, ако е писано ще се случи, ако ли не... не.

Опитай с варианта, че той вече има дете, нека не те лишава от щастието да имаш и ти свое Simple Smile Peace

# 53
  • Мнения: 81
Аз съм навита за второ дете ,много искам да стане .Пожелавам на всички  много успех в бебе правенето ,и дай боже  скоро да се похвалите с положителни тестове.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
При нас ситуацията е следната - първият път той беше инициаторът. Сега на мен ми се иска второ, макар че не съм предприела офанзивна атака, но на подхвърлянията ми срещам отпор и някакви странни доводи  Thinking Според мен той не си представяше бащинството точно така. Явно си е представял само цветя и рози и не му се минава отново по този път... Rolling Eyes Може би подхожда малко егоистично...Не съм сигурна дали настояване от моя страна би довело до успех и изобщо как да подходя. Дала съм си един срок, в който да обмисля как и кога да го подхвана и после може би ще действам  Mr. Green Подмолно обаче не. Идеята да се включи и детето в убеждаването е добра  Simple Smile При нас ще си дойде спонтанно даже, защото малката много иска братче или сестриче.

# 55
Такааа, ще ви пиша анонимно, защото мъжът ми все още не е узнал за конспирацията. Отчаяно исках второ дете, той- не. Големият беше на 8 когато реших, че аз на всяка цена ще имам бебе. Стана още от първия месец. Два месеца не казах нищо на мъжа ми, сс намерението да инсценирам цветна бременност. На третия месец , когато вече започнах да споменавам, че не се чуствам добре отидох на лекар. Там обаче научих нещо, което ме улесни много- докторът откри моимен възел. С изследванията и бележките в ръка и със скрито щастие в сърцето отивам при мъжа ми с най-тъжната физиономия. Казвам му, че имам лоша новина- имала съм цветна бременност, все още не е късно за аборт, но той ми е противопоказан. Докторът е казал- ще разждаш.
Малко ми беше съвестно за разиграния театър, но мъжът ми тръгна да се притеснява за мен и миомата и започна да ме успокоява. Бременността остна на заден план за момента. После преосмисли нещата и каза- "Е, какво пък, ще си го гледаме".
Сега много обича малкото дете, много добър баща е и едва ли съжалява, че се е появило на бял свят. Ама пусти страх ли, гордост някаква ли, не знам- опъваше се като магаре на мост- не искакл второ.
Моля да не ме нападате, мой си е живота- така съм преценила, така съм постъпила. Не съм задължила никого с нищо- бях готова да се разведа, ако категорично беше отказал да приеме детето. Peace

# 56
  • Мнения: 156
Охлелееее, до къде я докарахме. Едно време баба ми имала девет деца, чудела се как да не ражда повече, а сега ние трябва да молим съпрузите си за второ дете.  Shocked Какви мъже са това, кажете ми? Вярно, отговорността е голяма, ама радостта е повече. За един баща, децата би трябвало да са най-голямата му гордост. #Crazy

# 57
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Охлелееее, до къде я докарахме. Едно време баба ми имала девет деца, чудела се как да не ражда повече, а сега ние трябва да молим съпрузите си за второ дете.  Shocked Какви мъже са това, кажете ми? Вярно, отговорността е голяма, ама радостта е повече. За един баща, децата би трябвало да са най-голямата му гордост. #Crazy

Ами съвременни мъже. Моя също особено не е очарован от желанието ми за второ дете. Е, съгласи се след хиляди молби и уговорки, а то пък вече трета година не ще да стане. Сега пак мрънка, че трябва да спрем да правим опити, щото вече му било късно. Аз съм на 37 от вчера,  Wink а той на 43 г. Какви мъже бре, то жени раждат на неговите години, той се уплашил, че остарял.

# 58
  • Мнения: 11 607
Авторката иска второ, а аз искам четвърто...но...след още някоя друга годинка.......Навивам любимия от сега - бавно, но сигурно........Дано има ефект един ден!

# 59
  • Мнения: 641
Авторката иска второ, а аз искам четвърто...но...след още някоя друга годинка.......Навивам любимия от сега - бавно, но сигурно........Дано има ефект един ден!

 smile3501   

Общи условия

Активация на акаунт