Искам второ!!!!!!!!

  • 4 030
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 118
Разликата между дъщерите ми е 12 г., защото много трудно навих мъжа си за второ. Сега няма по-щастлив от него. Дерзай, заслужава си!

# 61
  • Мнения: 2 090

Момичета само да кажа,че ако чакате подходящия момент в един момент имате чувството,че никога няма да дойде.А времето минава.

Напоследък и аз често се замислям над тези думи Thinking,и започва доста сериозно да узрява желанието за второ детенце.Даже започнах да си мечтая как ще се промени всичко и колко по-хубаво ще бъде,и вече си представям как си играят двете ни дечица вкъщи hahaha
Остава само мъжа ми да започне да споделя моя ентусиазъм Praynig,той по принцип също иска да имаме второ дете,но май не е убеден че момента вече е дошъл... Rolling EyesСамо ако знае какви мисли са ми в главата Mr. Green,от време на време подхвърлям нещо,но не съм много директна да не го уплаша Crazy.То няма нищо страшно,ама иди им обяснявай,защо така се получава понякога newsm78да се дърпат...пък после се радват повече от нас и са толкова горди newsm44
Пожелавам на всички които си мечтаят за второ,трето или което и да е следващо детенце да сбъднат желанието си скоро  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 529
Аз не мога да споделя опит - при мен второто дете дойде повече от желанието на мъжа ми - но искрено стискам палци на Милето (Миле,  Hug дано да е по-скоро) и на всички, които искат второ, трето или даже четвърто  Simple Smile .  Честно казано аз мисля, че не мога повече, защото се отдавам цялата в отглеждането на децата ми (най-вече емоционално) и съвсем ще се изчерпам, та ще ми трябва психиатър накрая, а мъжа ми си мечтае даже за трето  Crazy  Laughing  Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз да се включа-това ми е болна тема!Аз и мъжа ми сме по едно дете и някак си не мога да си представя,че ще имаме само едно.Бебка е такова щастие!След като се оженихме 2 години го дрънках,то пък и не стана веднага-направо си беше голяма мъка. CryСега като кажа за 2-ро бебче ми казва,че такъв кошмар не би преживял.Някога ще пробвам и с насилие Wink,че то с приказки май няма да стане!

# 64
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... Детето все пак е грижа и отговорност за двамата родители. А вие за колко сте говорили в началото на връзката си?

# 65
  • Мнения: 1 187
И аз искам, но при нас малко трудно става, уж нямаме проблеми, пък и с първото минаха много месеци, явно не улучваме момента, иначе моят се нави, когато осъзна, че ние не сме вечни и е добре това дете да има роднина на този свят, когато нас ни няма.

# 66
  • Мнения: 156
Направо се възхищавам на жени, които са "успели" с повече от едно дете. А на мъжете им ЕВАЛА!!! Hug

# 67
  • Мнения: 3 622
Синът ми е вече на 10 години и вече искам второ дете, но половинката нещо се дърпа и все казва "Има време"  Sad

# 68
  • Мнения: 419
Желая на всички ви второ, че и трето дете  Hug
Аз не съм имала проблеми - още като се гаджосвахме с моя, си говорехме как ще имаме две деца, как първо ще се роди момчето, а после и момичето  Heart Eyes Еееееееееех .
Сега мрънкам за трето, но лееееекичко  Tired.

# 69
  • Мнения: 698
Децата не се правят с лъжа, а с любов.
Когато се гушнете някоя вечер, разсъждавай наглас, кажи му как един ден вие двамата няма да сте на тази земя и тогава единственото ви дете ще бъде много самотно. И може би ще ви обвинява, че не сте му родили някого, когото да обича и с когото да се подкрепят и "след вас". Това е много силен мотив, според мен. Но го кажи само, ако вярваш в това. И още нещо - мъжете много мразят да им се мрънка за бебе. Това е най-сигурният начин да го отлагат безкрайно и да търсят жени, с които могат да си говорят и на други теми.

# 70
  • Мнения: 156
Тук не става въпрос за лъжи, а по-скоро за някакви женски хитринки, с които да си осигурим така желаните бебета. Моят иска, и аз искам, ама то пък - на!

Общи условия

Активация на акаунт