Чиполино с e-shop

  • 4 468
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 231
Сега виждам че чиполино имат Е -магазин. А там наистина е по-скъпо. Аз се обаждах по тел. преди месец да питам за летните колички и като отидох на място (В красна поляна) ми взеха наистина 126 лв. за Каролината. А 2 дни по-късно видях че в Хиполенд е 109 лв. Ужас как само си надуват цените тези .........Ид..оти #Cussing out

# 16
  • Мнения: 1 477
Наистина е по-скъпо,да не говорим,че в Пловдив във фирмения им магазин също е по-скъпо от повечето им магазини.
smile3521Кошарата за игра отидохме да я вземем от склада newsm11.След два дни я видяхме същата във Вис Виталис с 20 лв.по-евтина  smile3511

# 17
  • Мнения: 161
Скъпичко е аз съм си харесала Джема 3в1
но в едно магазинче я гледах 515 лв а там 595 такава е цената и във Вис Виталис
за другите неща не съм ги заглеждала толкова

# 18
  • София
  • Мнения: 518
А Чиполино Омниа да знаете скоро дали ще я има в Бг Rolling Eyes Решили сме да вземем такава,но някъде четох,че скоро нямало да дойде Sad  А искам точно такава да вземем и сме решили да чакаме за сега Confused

# 19
  • Мнения: 2 231
И
А Чиполино Омниа да знаете скоро дали ще я има в Бг Rolling Eyes Решили сме да вземем такава,но някъде четох,че скоро нямало да дойде Sad  А искам точно такава да вземем и сме решили да чакаме за сега Confused
И аз изках такава, ама мисвърши търпението, та си взех Каролина. Ако не бързаш Омнията определено ми изглежда по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт