Варненчета беснеят по алейките майките им бъбрят си по пейките - 41

  • 12 776
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте скъпи мами,
ако нямате нищо против да се присъединя и аз към вашия форум, а по-нататък и към разходките?

# 61
  • Мнения: 78
Здравейте мами.
Добре дошли на новите! Hug
Май сте се метнали в Морската.Аз се набутах  Mr. Green.Стори ми се,че духа и е студено и не излязох ме.
Ама утре ако е хубаво вън сме  Grinning

# 62
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
хай НОВО МАМЧЕ
изстествено че ще се включиш към разходките
добре дошла у НАЩА чета

Франи,верно и на мен ми се вижда пусто у чата ама  ще извадя дебелата точилка Joy Joy ми се струва Joy Naughty

# 63
  • Мнения: 317
Мдаааааааа и аз намирисвам нов чат.
Калинкееее, що на изостави? Hug Да са бъхтим да пишем само ниии  Joy

# 64
# 65
  • Мнения: 1 167
Какъв е тоз нов чат бе ей мами, ще се разцепваме ли ко? #Cussing out #2gunfire

# 66
  • Мнения: 95
Българският език да не е задължителен, предлага закон http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html
Стенограма от парламента, че е ПРИЕТ ?
http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=5&acti … id=163&id=883
Разпращайте, че си минава тихомълком!!!




Какво да очакваш от идиоти и престъпници fight

# 67
  • Мнения: 317
Какъв е тоз нов чат бе ей мами, ще се разцепваме ли ко? #Cussing out #2gunfire
Айде сега развален телефон стан а работата  Joy
Само се бъзикаме с Франческа, е поне аз  smile3533

# 68
  • Мнения: 50
Здравейте мили мами  Hug
Добре дошли на новите мамчета  Hug  Дружината растеееееее  Heart Eyes

Днес се чудех, чудех дали да изяза и накрая се реших макар и късничко. Обиколих алейките оглеждайки се за червена шноличка ама не видях  newsm78    Joy  . А и малката е станала звяр  #Crazy Не иска да спи на вън и после е толкова непоносимо крива, че не ми се говори. И май, че ще се прибираме да спим когато наборите излизате  #Cussing out

Относно напусналите чата мами, незнам защо имам подозрение, че е заради мен. И ще помоля ако е така мамчето, което евентуално се е засегнало да не създава подобни разделения  Praynig  Много е неприятно в крайна сметка нямаме какво да делим а напротив.

# 69
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
А ко? Кой с кого се скарал, я веднага доложете, нещо съм назад с клюките, аз оня ден излязох че имах работа и много ми се отваряше прозореца и ми пречеше, ама и напоследък все нямам време за скайп, че имам тука едни задачки да върша

Иве много му ходи на Коко гърнето, отива му на очите

# 70
  • Мнения: 109
как така нов чат??? къде се изнесе народа наистина???
който е обиден - да си каже ,барем оправим нещата..не може така,амахааа

# 71
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Пете що заради теб newsm78 newsm78
пак съм изтървала

я бързо да с априбирате в КОШАРАТА че да не грабвам сопата ей #Cussing out Mr. Green
ше ви разделя набързо.Ейй тууй жЕнурлята кат оФцете ей hahaha Joy

# 72
  • Мнения: 29
krassy_103 , добре дошла! Hug Приятно ще ни е да се разхождаме с теб! Grinning
pets , малко по- късно бяхме под Пантеона, а после на заведенията над Хоризент- дето има едно езерце с костенурки. А между другото, докато се чакахме с Десинико пред тях се появи една мама, дето страшно приличаше на теб. И аз, усмихната и без никакво стеснение и казвам- Ти трябва да си Петс, нали? Е, не беше, малко се поизчервих и смотолевих :Извинете..." Аз предлагам да си купиш една синя фибичка и синя грейчица и нататъка ти е ясно! Joy
Разходката днес беше супер! Що никой не се появи на пейките, а? Close Срамежлимки такива! Naughty Следващият път да сте по- сериозни.!
ani-bani , къде се губиш, чакам с нетърпение да ме подминеш в Морската, че после да те тормозя! Mr. Green Joy
Айде , отивам да гладя и да дундуркам Сашето, че нещо стачкува! Hug

# 73
  • Мнения: 50
Саши аз си взех кафе от машината към 15:00 часа. Огледах се за вас ама не видях никой познат като никога. Обикновено винаги срещаме някоя мама а днес нямаааааа. Ако знаех, че сте с Десинко щях да й се обадя  newsm78 ама мислех, че днес мамите от тайфата няма да излизат. Нямах време и да пиша до обяд, че си изчистих къщата, т.к. събота и неделя няма да мога.

Нооооооооо  Peace в понеделник го дават супер време и кой с шнола, кой без шнола всички на кафемашината  Hug

# 74
  • Мнения: 2 960
Каква е далаверата с "разделението" на чата.Абе вие да не се шашнахте. Twisted Evil..нали знаете ,че СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА...айде Нема нужда от поговорката "Разделяй и владей". Naughty Naughty Naughty
Петс ,кой се е разсърдил и е дръзнал да  hahahaизточва свежи мамини мозъци към алретнативни  Mr. Greenнезаконни чатове #Cussing outЗабранява се такива сплетни и закачки със задни цели.Всички трЕбе вкупом да посрещнем истинската пролет и горещото лято.
Ей на вчера си вървя от работа към нас и в главата ми се върти не какво да е а едно юлско заглавийце на нашата темичка....ха-ха нещо подобно на Варненката лятна рокля носи,а децата бЕгат боси Joy Joy Айде само да пукне наистина пролетта ..та да се развихрим
 .Ако някой иска утре на разходка с мен в Морската...дайте едно две мобилни телефончета на ЛС.  bouquetОбещавам да се не мръщя и да съм добра и бодра компания Hug



Нооооооооо  Peace в понеделник го дават супер време и кой с шнола, кой без шнола всички на кафемашината  Hug

Аз шнола не ща Naughtyискам си диадемките Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт