Варненчета беснеят по алейките майките им бъбрят си по пейките - 41

  • 12 780
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 317
Добруутру Hug

Да се почерпите за нашите седем месеца  Flutter

# 287
  • Мнения: 50
Добър дееееен !
Не нарочно наистина  Peace днес съм в нас  Joy  Закарах малката на вилата при майками и ще правя пролетно почистване. Мъжът ми днес отработват и използвам намалението да остана самичка в къщи  Mr. Green Това не ми се е случвало от повече от половин година. Нищо че ще чистая но мисля и да се епилирам , да си оправя педикюра и т.н. женски неща. Направо голям кеф. Малката е като хлебарка с този паяк и не мога почти нищо да свърша вече с нея все ходи по белите и събаря всичко, че и шкафовете за това ще пренареждам  ooooh! Направо незнам кое по - напред да мятам. Ама следващият път ще се радвам да ми дойдете на гости на вилата  Hug

begbie  честита ви месечинака  Hug все така щастливи но не и миризливи повече от годинка   Heart Eyes
Пуснаха, ли ви водата тези гадиве  #Cussing out

# 288
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
опааалааа.днеска и аз ще съмв морската ...тъй че Сашиии да не ме подминеш ей Mr. Green Mr. Green
към 13 часа сам в морската Peace

# 289
  • Мнения: 2 960
Данинка, хубаво казано! HugЯ дай  и едно предложение за ново заглавие Peace

Ами както това заглавийце ,така и имаше  още няколко ,които съм пратила на КалиМа...така ,че като реши да сменя темата...тя ще прецени дали да използва нЕкой предишни или ще  hahahaотпери нова оферта за заглавийце на темичката ни .Така ,че ...има измислени преди...аз сега не ги помня...че то толкоз нещо през главата ми галопират........Кали ще каже!!!! А пък сега точно ще се приготвяме за изкачане ,през куФнята и после на разходка в Морската.............така че до по късно Hug bouquet

# 290
  • Мнения: 317
begbie  честита ви месечинака  Hug все така щастливи но не и миризливи повече от годинка   Heart Eyes
Пуснаха, ли ви водата тези гадиве  #Cussing out
пуснаха я още вчера  Mr. Green...не знам дали щото ги заплашвах с БиТиВиту hahaha

# 291
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 18:10 от KaliMa

# 292
  • Мнения: 376
И къде ни е новата тема  newsm78

# 293

Общи условия

Активация на акаунт