Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 28

  • 33 206
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 200
Здравейте,
много се радвам,че вие харесала първата ми торта.Постижението е 100% дело на вас и вашата темичка-вече надявам се и моя.
Имам едно въпросче-в момента правя торта футболна топка.Направих я с рулата на Лео,изрязах по макет от топката  петограмите(малък и голям) и се чудя-дали да сложа фондана и после само малките сини петограми,или да ги редя директно бели и сини да се застъпват ,но без чаршафа отдолу.?Май не го описах много добре,но надявам се ще разберета въпроса ми.

# 31
  • Мнения: 419
Корни браво за торта.Аз тази точилка като си я купих и така си ми стои още не използвана ,но като се прибера определено ще трябва да я поизтъркам.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 00:06 от Mucunka

# 32
  • Мнения: 484
Корнишонка честита ви годишнина!Както ти писах и в другия форум-нямам думи за красивата тортичка!

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Корни, честита годишнина, както винаги уникална торта.

# 34
  • Мнения: 6 441
КорНиШонка.браво,браво!Невероятна е тортата!Честита ви годишнина и дано още 10 пъти по 8 да сте заедно с половинката ти!

# 35
  • Мнения: 1 069
Корни, честито и от мен! Много щастливи години заедно - внуци и правнуци да отгледате и на тях торти да правиш, че и да ги научиш  Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 729
Честита годишнина Корни! Да сте живи и здрави и още дълги години да празнувате и да се обичате така!
 Hug Heart Eyes
Тортата е много сладурска, сигурно най-вече за радост на децата! Wink

# 37
  • Мнения: 2 282
Корни, страхотна торта! Честита годишнина, много любов и разбиране ви желая за следващите 100тина години! после може да го смениш  Wink
Малко офф - кога е Цветница тази година? че и аз имам именничка...

# 38
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Малко офф - кога е Цветница тази година? че и аз имам именничка...

Лазаровден на 19-ти (събота), Цветница на 20-ти (неделя)   Grinning то и ние решихме нашето диване тогава да има имен ден  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 592
Здарвейте и от мен  Peace

Ще побърzам да пиШа, 4 е малкият няма да ме остави много дълго на пц_то.
Първо да 4еститя на КорниЩонка годиШниата и да им пожелая оШе дъги години zдраве и лйубов и оЩе много иzненади с хубави торти.  bouquet
Нелето раzкоШни хбави торти
За Асти специални поzдраввления zа първата торта   bouquet Майсторица.
Да ме простат другите, а ко някой съм zабравила.

Да сте живи и zдрави вси4ките, 4е се zаговоеихте zа уилтон  та го кликнах в немската търса4ка и ми иzлеzе ето това

http://www.backfun.de/?sid=231

със сигурност Ще си купя неЩо. Нали съм все оЩе нова и нямям ниЩо. Имах само основните 4 цвята и няколко готови zахарни пръ4ици и декорации, купени от магаzин. E-bay нямаШе голям иzбор  Cry , което ме иzненада.

За карамела върху 4ерпака : аz го полzвах не намаzнен и ми стана, може би zаЩото линиите са ми дебели и карамелът ми бе светло жълт, не бе препе4ен. Или може би съм имала късмета на новака.  Laughing Вси4ко, което правя zа първи път става раzкоШно, а каото реШа да го повторя се иzдънвам.


Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 12:38 от niko_leta

# 40
  • София
  • Мнения: 2 658
аз да попитам пак, че в миналата тема никой не ми отговори. Как да направя марципана на Наталина тъмно кафяв? Нали ще правя торта-чанта. Ако го доизмеся с какао на прах дали ще стане? Иначе за нюанс съм слагала Нескуик в малко вода и се е получавало, ама за тъмен цвят сигурно няма да стане.
Имам и още един въпрос за тази чанта
Ще я редя вертикално и мисля да сложа ганаш, за да не се разтича, но да слагам ли шишчета и как да ги сложа като са вертикални блатовете newsm78. Дали ще се задържи права или да я подпирам с нещо? Моля, дайте ми съвети как да я направя. baby_neutral

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Петя, нареди си я хоризонтално и като стегне я завърти Wink Иначе може да постигнеш кафяв цвят с какао или с шоколад. Но пробвай по-добре с какао Wink

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 12:50 от _Пепи_

# 42
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Момичета, най-после се наканих да снимам една от последните си придобивки - комплект за декорация на Betty Crocker, ползвах няколко от нещата, но има много възможности и трябва да започна да ги тествам.

Ето ги започват от тук

# 43
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
marulka_s, какво съвпадение - наскоро си купих от Квеле почти същият комплект (без някои от пластините за странична декорация), но още не съм го използвала:)  Да ти е честит!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 658
Пепи, а дали да я закрепвам с нещо или ще издържи да е вертикална?
marulka_s, много хубав комплект, от къде си го взе?

Общи условия

Активация на акаунт