70-та, немска, юбилейна тема

  • 13 388
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Здравейте!

Искам да попитам живеещите в Мюнхен дали  са чували някакви отзиви за Alpha Klinik München.
Прочетох доста противоречива информация и затова питам.


Знам, че една позната си прави там някаква сложна операция на коляното и беше супер доволна.Обслужване, персонал, сполучлива операция.Само хубави неща ми беше казвала за там.

# 286
  • Мнения: 122
За фикуса, че не може да пее-не може,но в крайна сметка горкия не може и да говори...само глупости пелтечи,заплита се,губи си мисълта,...много зле горкото.Дано е напуснал наистина и да иде да си направи Ъпдейт на системата,че в този  си вид никъде няма да се пласира.

Някой гледа ли Отчаяните съпруги? Аз новите серии съм ги изгледала от нета.Стигнаха до 10 епизод на 4 сезон и повече няма.Имате ли представа дали ще има продължение все пак или да не се надяваме?Ние тук сме цяла агитка ,събираме се да го гледаме на вино и мезенца LaughingИ ако няма повече ще ни се стъжни,откъде да вземем заместител който така да предразполага към винцето и мезенцето ?Трябва да минаваме на лекарските сериали,ама те не са много предразполагащи към такива неща Crazy Joy

# 287
  • Мнения: 9 052
имаше едно много готино с Брус Уилис и една русолявка в една детективска агенция ... Лунна светлина ли беше  newsm78  Wink

Общи условия

Активация на акаунт