Каква може да е причината?

  • 814
  • 6
  •   1
Отговори
  • varna
  • Мнения: 48
Момичета моля за вашия съвет-последна менструация -13-04-още няма М,тестове отрицателни,то няма и как да положителни заради мъжки фактор.Докога да чакам незнам и защо се получава така?шанса за бременност е нищожен,ще е чудо за рекордите на гинес.Сряда дори ходих на узи -нищо не виждала,то си беше и рано де.А някак си ме напъва да ми дойде-така ме свива кръста че си викам -ето го ,но няма никой.

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 201
здрасти,
не знам какво да ти кажа за причината, исках да те питам като са те гледали на УЗИ не ти ли казаха на какво се дължи и какво да правиш. Иначе кръвните тестове според мен дават най-точен отговор на въпорса

# 2
  • varna
  • Мнения: 48
.Незнам какво да мисля.Ако след празниците все още няма М.ще ходя пак.Много ми е странно незнам вече .Като ходих на узи докторката каза да чакам не изключва бременост,спермограмата я правихме после така че вече почти съм сигурна че не съм бременна,дано след празниците да се зарадваме,но едвали мъжа ми е със олиго-астено-тератозооспермия Sad 

# 3
  • varna
  • Мнения: 48
Горе долу от редовните съм-30 дни ,само предния месец на 33 ден.вече минаха десет ,които ми се виждат месец вжеланието  за дете както и горе написах шанса е нищожен,да не казвам невъэможен.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
едвали мъжа ми е със олиго-астено-тератозооспермия Sad 
тая диагноза е много обща - зависи какви са конкретните цифри от спермограмата!
и моят мъж е с такава диагноза, но съм забременявала спонтанно.
а ти иди след празниците и си пусни един кръвен тест за ЧХГ - веднага ще стане ясно има или няма бременност.

# 5
  • varna
  • Мнения: 48
Klia,wa-wa,jam-благодаря ви за отговорите.jam наистина мисля че не са цветущи при мъжа ми-концетрация в един мл.-11млн.,общ брой-35 млн,активно подвижни -7%,слабо подвижни-9%,неподвижни-84%.За това мисля че наистина е невъзможно да съм бременна колкото и да ми се иска,но наистина след празниците ако още няма М ще отида,така или иначе причина трябва да има,била тя и хормонална.А при ановолаторен цикъл пак трябва да има някакво подобие на цикъл или нещо бъркам?

# 6
  • София
  • Мнения: 6 360
мензисът при ановулаторен цикъл е същия, както и при цикъл с овулация.
няма видима разлика в силата, вида и цвета на кръвотечението.

Общи условия

Активация на акаунт