iskam bebe

  • 3 947
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.София
  • Мнения: 362
Здравейте и от мен, темата беше "искам бебе", е ние искаме бебе и правим  Simple Smile дано е станало  Praynig първо тук ще се похваля.
И между другото на всички, които опитват - просто се отпуснете и не мислете, идете някъде (на хотел, на гости, в гората на тревата  Simple Smile) - имайте търпение, правите бебе все пак, не конфитюр  Grinning.

# 31
Не смятам, че психологическата нагласа има нещо общо с това дали можеш или не можеш да забременееш,аз лично опитвам от 3-4години да имам бебе и не се получава.През втората година се бях депресирала,но през последните 2 вече не ме и интересува........и пак нищо! Confused

# 32
  • Мнения: 20
Психиката е много  важна. Тя влияе на мозъка,  а той  на овулацията при  жената.
Освен  това има много  случаи , когато  двойки много години не могат да имат  деца и  след като  осиновят,  жаната забременява. Това ако не е въпрос на психика? 

# 33
  • Мнения: 1 054
Въпрос на психика е, ако жената е здрава. Ако обаче имаш репродуктивни проблеми.. психиката НЕ лекува. Най-мразя все да викат "Успокой се и ще стане" вместо да подканят да идеш на лекар да провериш първо дали всичко ти е наред, а причините могат да са толкова разнообразни, че изследване на кръв и урина далеч нищо не могат да покажат.

имате ли  представа след колко време неуспешни опити  може да се смята, че има някакъв проблем? 
Около година е периода, но той не е задължително точно толкова. При двойки, които правят секс почти всеки ден.. ама буквално почти всеки (говоря за 2-3 дни без секс в месеца) то тогава този период, в който можеш да разчиташ на психика и успокоение без да търсиш проблеми в някого от двамата, слиза на 6-7 месеца.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 197
имате ли  представа след колко време неуспешни опити  може да се смята, че има някакъв проблем? 
момичетата са прави за около година!  трябва да кажем, че всеки организъм е различен и всеки човек е различен! '' успокой се!!!'' не е съвет!!! важно е да се чувстваш добре! ако имаш нужда пусни си изследвания и по рано. те са за твое спокойствие и едва ли биха могли да навредят. стига само да не се вманиачаваш!!!! чувала съм обаче, ако следиш овулация и я засичаш с тестове и температурна крива и не става повече от 6 месеца също не е лошо да се консултираш с лекар той знае какво трябва да се направи.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не се притеснявай 3 месеца не са много време за бебче.Продължавайте с опитите и успех Peace
точно така Peace

# 36
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Не бързай с лекарствата  Naughty 3 месеца са прекалено кратък срок

# 37
Zdraveite az su6to iskam bebe i s priqtelqt mi 6te zapo4vame s opitite kraq na godinata:)Pi6a tuk,za6toto sre6tam vse po-4esto neodobrenieto i u4udvaneto na vsi4ki na koito kaja,4e iskam bebe.Az sam na 21 i mislq 4e vazrasta ne e re6ava6ta 6tom se 4uvstva6 gotov za tova.Vie kakvo mislite?

# 38
  • Мнения: 1 085
Аз съм на 21 и супер много искам бебче и изобщо не ме интересува мнението на другите.Даже комшиите ме питат кога ще си имаме бебче.Моята приятелка е на 21 и тя е в 6-ти месец , така че да не ти пука от хорското мнение , не живееш заради хората. Peace

# 39
Obnadejdi me  Hug sega mi ostava samo da deistvam:))) preggo

# 40
Отдавна ви чета с удоволствие,но сега реших и аз да споделя огромното си желание за бебок също като вас.От една година се опитваме,но уви не ни навестява все още чудото.Аз имам син на 9г. които се случи от първия път ,от тогава имина доста време и сега вече съм с друг партньор с когото желем да си имаме детенце за съжеление не става.Реших се още след  6 месец да открия проблема ако го има и какъв е ,но аз съм от Варна и нямаме много специалисти ,следователно попаднах на изключително некомпетентен доктор който услужливо ме натъпка с дуфастон  и стимулира два месеца с клостилбегит без спермограма и без нужното изследване за проходимист на тръбите ....ужас  smile3511Благодарение на вас и форума научих за тези изаследвания  и за това колко е важно да си поне малко просветен  smile3529 е от тогава мина още време почетох в общи линии няма тема която да не съм прочела,както и всеки път се радвах с всяка една от вас която е постигнала заветната си цел.За сега съм  се отдала на отчаянието,да знам че бебе не става така ,но защо е толкова лесно и просто за едни и толкова трудно и непосилно за други smile3518 едва сега разбрах за вторичен стерилитет и за мъжки фактор и ред др. подробности които са на път да ме побъркат ...Това е мили момичета от вас черпя сили и виртуална подкрепа....Съжелявам ако съм досадила Weary

# 41
  • Мнения: 3 294
ha_na трябва да направите необходимите изследвания за да откриете или елиминарате евентуалната причина за незабременяване , не се отчайвай и продължавайте с опитите , но най-добре си намери лекар , който да е специалист по стерилитет и най-важното на който да имаш доверие . Успех и дано чудото ви споходи в най-скоро време  Hug

# 42
ha_na трябва да направите необходимите изследвания за да откриете или елиминарате евентуалната причина за незабременяване , не се отчайвай и продължавайте с опитите , но най-добре си намери лекар , който да е специалист по стерилитет и най-важното на който да имаш доверие . Успех и дано чудото ви споходи в най-скоро време  Hug
Благодаря за топлото посрещане,не съм и очаквала друго  Hug Да от форума вече се информирах за определен доктор,естествено пак благодарение на вас newsm51 Просто ща набера кураж и ще се опитам да съм също толкова силна като всички ви тук!Сега като че ли като има ского да споделя и обменя опит със сигурност ще ми е доста по лесно да се боря.Нямам думи страхотно е че ви има и че ще извървя пътя си вече с доста по силна подкрепа,понякога човек му трябва толкова малко...Страхотни сте smile3501

# 43
ox tolkova sam dovolna 4e savsem zabravix da pi6a 4e as xvanax 4e zabremeniax ot temata iskam bebe stana tema ve4e bremena Joy
mersi na vsi4ki za savetite sega o4akvam bebe4o mart drugata sedmica sam na tozi vtori skrining i malko me e 6ube

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ох ще взема да заключа и тази тема.
В повече ми идват.
Разбирам желанието на всеки да има бебче....аз също искам. Но разбрете и мен.

Общи условия

Активация на акаунт