Помогнете

  • 2 639
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 211
Причината "да не ти дойде" може да е друга, освен бременност.

Е да, ама на нея и е дошло 2 пъти Mr. Green

Момичето има смущения в цикълът. На тази възраст, това е често срещано, но може причината да е заболяване, както и цветна бременност.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 423
Търсите под вола теле- цветна бременност и заболяване. ако се тревожи, че е имала цикъл само три дни (което пък е нормално отгоре на всичкото) да иде на лекар и той да й каже , че й няма нищо.

# 17
  • Мнения: 1 950

Момичето има смущения в цикълът. На тази възраст, това е често срещано, но може причината да е заболяване, както и цветна бременност.

Кой знае какви смущения в цикъла не забелязах, единия месец и е дошло на датата, на следващия е закъсняло, кой знае дали изобщо си го смята правилно Wink. Така като гледам не е от най-информираните, за жалост често срещано при девойки на нейната възраст, че и по-големи Wink.
Понятие "цветна бременност" не съществува. Всяко кървене по време на бременността е симптом за нещо, но в никакъв случай не е менструално кървене Peace.

# 18
  • Мнения: 2 211
... да иде на лекар и той да й каже , че й няма нищо.

Това се опитвам да кажа  Peace

# 19
  • Мнения: 2 211
Понятие "цветна бременност" не съществува. Всяко кървене по време на бременността е симптом за нещо, но в никакъв случай не е менструално кървене Peace.

Това е извадка от сайта на "Св. Лазар":
Понякога, въпреки че е настъпила бременност, се появява кървене в определения срок. Това състояние е известно под името "цветна бременност". Това е краткотрайно и оскъдно менструалноподобно кръвотечение, появяващо се понякога през първите 2-3 месеца на бременността в дните, когато нормално би трябвало да идва мензисът.
Трябва веднага да се каже, че една добре осведомена жена може да отличи това кървене от истинската менструация по това, че е много по-оскъдно, по-краткотрайно и ако има съмнение за бременност, не бива да се отлага консултация с лекар.

# 20
  • Мнения: 1 950
Еми то е написано, прочети си го сама Wink:

"оскъдно и менструалоПОДОБНО" и "Трябва веднага да се каже, че една добре осведомена жена може да отличи това кървене от истинската менструация по това, че е много по-оскъдно, по-краткотрайно и ако има съмнение за бременност, не бива да се отлага консултация с лекар. "

Понятието "цветна бременност" е поредното народно умотворение Wink
Жалко, че "специалистите" от св. Лазар го превръщат в медицински термин.


# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
Тя добреосведомената жена трябва да знае, че цветната бременост не е щото е цъфната и е цвете, а може да е извънматочна бременост и хиляда глупости наред....и защо само се заяждаме, като стана ясно, че девойката избяга и отгоре на всичкото й е идвало два пъти, като втория път е бил съвсем истински. най-добронамерено я приканвам да прочете кой , как забременява и какви са проявленията и начините да се разбере това.

# 22
Много благодаря на всички....но като че ли аз почнах да се оспокоявам,,,,преди малко проверих,че съм го правила на 28 януари,,,а сега щях да бъда в третия месец...а аз нямам никакъв корем ... newsm78оле извинявайте за всичко... Hug

# 23
Офф еми цикъла ми не е нормален,,,,, Sadвоабще не е червен кръв каквато по принцип трябва да е,,,а е нещо кафяво в много по малки количества  Cry

# 24
  • Мнения: 2 211
Офф еми цикъла ми не е нормален,,,,, Sadвоабще не е червен кръв каквато по принцип трябва да е,,,а е нещо кафяво в много по малки количества  Cry
Според мен нищо ти няма, но просто като застраховка отиди на лекар. Аз също съм имала такъв цикъл.

# 25
Оф не знам как да постъпя..наистина съм много объркана,,,но ако бях бременна  щях да съм в третия месец,,не знам мисля,че много се притеснявам,а не трябва Sad

# 26
  • Мнения: 2 211
Оф не знам как да постъпя..наистина съм много объркана,,,но ако бях бременна  щях да съм в третия месец,,не знам мисля,че много се притеснявам,а не трябва Sad
[/quote

Не си бременна!

# 27
 HugИ аз искам да съм толкова самоуверена  Hug

# 28
  • Мнения: 4 753
И все пак иди на лекар. Не мога да разбера защо се тормозиш и се затормозяваш да пускаш теми и да четеш какво ли не. Щом те притеснява цикълът ти просто иди на лекар, без значение дали си бременна или не, за твое успокоение иди. Освен ако никога не си ходила на гинеколог и се притесняваш.  newsm78 Ако случая е такъв поне за първия преглед си избери жена.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт