КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 14

  • 17 836
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 125
Не съм баба но се записвам.Гледам почерпка дават и чушки.Може да намажа нещо. Joy

# 31
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Не съм баба но се записвам.Гледам почерпка дават и чушки.Може да намажа нещо. Joy

Добре си дошла при щурите бабетки и щурите момичета.
Тука сме дашни , даваме и раздаваме кой кво душа му иска.  Joy Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 3 036
Абе аз ли съм кьорава или при мен не ще да се отварят тези проклети чушки.
Нещо да не криете ей Whistling

# 33
  • Мнения: 3
Цоп и аз в новият гьол




Ей тръгнахте днес с масажи,чушки с причудлива форма,сега и близалки, сОпрИте се малко че сте се разгонили нещо май newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мама ми взе думите от клавиатурата  hahaha hahaha hahaha
От одеве ви чета и направо лъха на разгоненост от темата ама досущ като тинейджърките сте  Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha



Дидийка спокойно малкият голям човек ще се оправи .
Да ви е жив и здрав и най страхотното детство на света да си изкара
 
 


Блякче   Hug Hug Hug виж какво ми изписа докато пишех Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.     Ама просто си продължавам да пиша и това е те тез разгонените не можеш да ги спреш hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Още  
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Само докато напиша горното и още 2 се появиха абе момичета спрете се малко че се чудя да ви чета ли или да ви пиша , а и както сте тръгнали утре ще трябва да сменяме темата и Блякчето съвсем ще се загуби


На ставащите от компа приятна вечер


Мастърче Благодаря ти за коктейлчето слънчице  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

Olivia Добре си ни дошла  
                            
И аз не съм бабетка но от тук не мърдам заедно с Мастерчето се присламчихме и отърваване
от нас няма  Naughty Naughty Naughty така че спокойно си се нанасяй в кооперацията .


# 34
  • Мнения: 5 001
Малеее,тез чушки ..... hahaha hahaha hahaha Знаех си аз,че Ше настане фурор....А е кат нио Шъ станат и мутанти,ако се гледат как тряБа.... Joy Joy Joy Joy

Оливия,добре си ни дошла.....И пиши по-често.....Тука при нас се пиша,пишееее


Деска,успя ли да ги видиш тез чушки най-накрая....

# 35
  • Мнения: 3
МАСТЪРЧЕ ОТ ДЕ ГИ ИЗРОВИ СЛЪНЧО ТЕЗ ..............ЧУШЧИЦИ Joy Joy Joy

Olivia И АЗ СЪМ ОТ ПЛОВДИВ ПИШИ ПОВЕЧКО ЗА СЕБЕ СИ КОЛКО СА ТИ ГОЛЕМИ СЛЪНЧИЦАТА ?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 738
Честит рожден ден на Бубчо! Да порастне здраво и умно дете за гордост на мама и тати и за радост на баба и дядо !

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 614
 Olivia ---Добре си ни дошла !

Ние бабетките сме малко щури но не ни забелязвай много

# 38
  • Мнения: 3 036
Тц - ни чушка,ни семе ни градина.
 Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 3
ДЕСИ А ДРУГИТЕ КАРТИНКИ КОИТО СА ПУБЛИКУВАНИ ВИЖДАШ ЛИ ГИ

# 40
  • Мнения: 3 036
Кои други снимки? -  на масажисти,готвачи -  ДА,ДА...и то много добре,там нямам нужда от очила.
Но чушки Naughty

# 41
  • Мнения: 3
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ААААА ЗНАЧИ ИЗБИРАТЕЛНО ГИ ВИЖДАШ А ?
ИМАМ ПРЕДВИД ВСИЧКИ СА ПРАТИЛИ НА МАЛКИЯ НА ДИДИЯ ЗА РОЖДИННИЯТ ДЕН СНИМКИ ВИЖДАШ ЛИ ГИ ТЯХ

# 42
  • Мнения: 3 036
Да тях и всичко друго виждам,но и в тая тема и в предишната където Мастерчето и дало снимка има кръстче ето такова

# 43
  • Мнения: 3
http://www.bglaf.org/uploads/photos/3128.jpg
СЕГА ВИЖДАШ ЛИ ГИ

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 19:21 от mi6y

# 44

Общи условия

Активация на акаунт