4увствате ли се "възрастни"...

  • 2 710
  • 40
  •   1
Отговори
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Преди няколко дни голямата ми дъЩеря стана на 5 години а малката на една. Изведнъж ми се сториха толкова големи... Доскоро имах 4увството,4е в4ера са се родили и двете а ето,4е догодина наесен едната Ще бъде първола4е...Днес се погледнах в огледалото и се за4удих дали аз съм майката на това пораснало моми4енце или пък съм само по_голямата му сестра или пък леля,братов4едка или неЩо такова. Та на мен самата ми се струва,4е съм си все оЩе безгрижното моми4е на 20тина години ( каквато бях преди да дойда тук).
Навярно би трябвало да се 4увствам сериозна,улегнала родителка на две деца,съпруга,работеЩа,плаЩаЩа данъци и не знам си оЩе каква. А пък аз неЩо хи4 не се усеЩам толкова "възрастна". newsm78 На моменти ме избива на големи Щуротии,по_характерни за подрастваЩите,отколкото за 4овек на моите години. Мога да кажа ,4е съм си поживяла преди да се оженят та затова не ми мяза на"неизживян пубертет".Не знам.Запо4вам да си мисля,4е съм неЩо като Питър Пан,на който не е писано да порасне... newsm78
На вас слу4вало ли ви се е да се 4увствате по този на4ин  newsm78

# 1
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Преди няколко дни голямата ми дъЩеря стана на 5 години а малката на една. Изведнъж ми се сториха толкова големи... Доскоро имах 4увството,4е в4ера са се родили и двете а ето,4е догодина наесен едната Ще бъде първола4е...Днес се погледнах в огледалото и се за4удих дали аз съм майката на това пораснало моми4енце или пък съм само по_голямата му сестра или пък леля,братов4едка или неЩо такова. Та на мен самата ми се струва,4е съм си все оЩе безгрижното моми4е на 20тина години ( каквато бях преди да дойда тук).
Навярно би трябвало да се 4увствам сериозна,улегнала родителка на две деца,съпруга,работеЩа,плаЩаЩа данъци и не знам си оЩе каква. А пък аз неЩо хи4 не се усеЩам толкова "възрастна". newsm78 На моменти ме избива на големи Щуротии,по_характерни за подрастваЩите,отколкото за 4овек на моите години. Мога да кажа ,4е съм си поживяла преди да се оженят та затова не ми мяза на"неизживян пубертет".Не знам.Запо4вам да си мисля,4е съм неЩо като Питър Пан,на който не е писано да порасне... newsm78
На вас слу4вало ли ви се е да се 4увствате по този на4ин  newsm78

не, бЕх по_възрастна на 20 години, така да се каже, сега си карам пубертета  Thinking
особено, когато се налага с децата да се държа "подобаваЩо", а ми идва да се обърна и да се изхиля, ей тогава става тежко Rolling Eyes
4удя се как го е правела номерът майка ми, ама неЩо не ми се ЩЕ да я консултирам по въпроса.

# 2
  • Мнения: 3 804
о много рано си запо4нала да се замисляш,моите са студенстки бебета и ве4е са на 12.5 и 11.3 а аз на 31,аз какво да кажа тогава newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 7 914
чувствам се зряла.. ама в началото на зрелостта.. не ми се хайманосва както едно време, по спокойна съм станала..такива нещица Thinking

# 4
  • Мнения: 1 526
Аз съм на настроения.
Понякога са премятам по парковете с децата, гоним се, пързаляме се, караме кънки, колелета...
Друг път ... я давам тежко работа, домашни задължения  Tired  Tired  Tired.
Обаче като цяло все още имам дяволито пламъче в очите, приключенският дух все още блещука в мен   Twisted Evil.
А и на външен вид още го докарвам на тиинейджърка, все ме бъркат. Чудя се да се смея ли да плача ли? В началото никой не вярва, че мойте деца са си мой  Crazy!

П.С. Макдирокче, честити ти рожденнички  Hug!
Да са ви здрави Джулката и Алесандричка, весели, усмихнати, обгрижени.
Безгрижно и приключенско детство им желая!
  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 22:16 от Tali Dan

# 5
  • Мнения: 4 111
Не, не се чувствам възрастна. Мислех, че нещо ми е сбъркано, но явно не съм сама  Embarassed

# 6
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
На моменти- да, и това ме плаши Confused. Друг път ми се струва, че съм още на 20. Аз също като цяло младея Wink. Днес една съседка ми казва "Ей, момиче, много малка те направи майка, Андреас" Joy, усмихнах се и не я опровергах Wink. После се замислих, че като бях на 20 и някой ми кажеше, че съм по-малка, бързах да уточня възрастта си.
Попитали Грета Гарбо (мисля че беше тя) когато била на 60г "Какво правехте когато бяхте на 20г", тя отговорила "Опитвах се да изглеждам на 35", журналиста "А сега?" Гарбо "Същото" Wink.

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Чувствам се възрастна, когато съм между състуденти, когато се пързалям с децата по пързалките или се правя на маймуна с тях си доизживявам детството.

# 8
  • Мнения: 1 854
Макдирокче, като "гледам" само малките ти красавици растат, а ти си си сьщата Grinning
Аз се чувствам по-отговорна, заради решенията които взимам заради детето, но не и по-вьзрастнаПо-уморена отпреди, да, това сьс сигурност...

# 9
  • Мнения: 1 072
 С тази при4еска мом4еШки фасон хи4 даже Mr. Green Живея си в мир с белите коси по4ти незабележими  LaughingОба4е милото ме "яде", 4е хобито ми било малко пенсионерско_ бродирането Tired ..........

# 10
  • загубено
  • Мнения: 6 473
Чувствам се възрастна когато трябва да обяснявам на детето след някоя беля защо не правим така.
Когато взимам важни решения за семейството си или за в бъдеще.
Иначе Не не се чувствам.Все съм си аз,щурея при всяка възможност.

# 11
  • Мнения: 98
и аз гледам порасналото си голямо момиче, на 6, и се чудя колко бързо мина времето. вчера питах съпруга: "на колко ставаме тази година, 32 или 33?"(набори сме). всъщност аз същинската си криза я преживях на кръглата годишнина, оттогава го давам по- спокойно Simple Smile. приемам се с мимическите си "чертички", пробвам различна козметика и се надявам добрите гени да сработят Simple Smile.бели коси не виждам, своевременно се боядисвам Wink. духът, надявам се, е останал непроменен от 20-те, харесвам и мечтая за същите неща Peace чувствам се пораснала и малко по-разумна, но не и възрастна.

# 12
  • Мнения: 3 521
Скоро си мислех нещо подобно.
На 18 имах много повече проблеми и се чувствах емоционално и физически изцедена...но пък нямах бръчки.
Сега имам "патешки крачета" около очите и две почти постоянни от двете страни на устата. Бръчки от смях.
Не се чувствам нито възрастна, нито млада. По-скоро в застой. Приятен застой.
Всяко тяло запазва състоянието си на покой или на праволинейно равномерно движение, докато външно въздействие не го изведе от това състояние.
Ще видим кога и на къде ще се затъркаля колата. Wink

# 13
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
За съжаление от много раннна възраст трябваше да порастна, така че отдавна се чувствам по-възрастна. Физически, обаче, изглеждат много по-малка и трудно ми дават годините ми. Миналата година не преживях много тежко годишнината си, но тази бях в голяма дупка.... Confused

# 14
хахаха миленката кави притеснения имала, ти си мой набор, ако не се лъжа, така 4е за италия сме в графа подрастваЩи  Joy
това, 4е те избива на Шуротии, му се вика изперкване (слу4ва се, с две деца, работа и про4ие ...)

аз пък, в сравнение с моми4енцето, което дойде тук преди н на брой години, се 4увствам само малко по_дебела  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт