NESCAFE frappe

  • 11 099
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 282
Снощи открих още едно приложение на миксерчето. Правих гъбена каша /2 порции/ и башното ми стана на топки, пуснах за малко миксерчето в тенджерката и кашата се разби идеално.

# 31
  • София
  • Мнения: 478
много съм доволна от миксерчето, но да си призная не се бях сетила, че има и други приложения. Това с айряна най - много ми хареса, защото често си правя само за мен и дрънкам с вилица в чашата Joy Минлата година си купих даже две мискерчета, защото така и така трябваше да си купя кафе на същата цена Peace С повече тренировки може спокойно да си докарате фрапето едно към едно с гръцкото Wink Ако някой види някъде от червените чашки на нескафе да сигнализира, че имам две и искам още няколко baby_neutral

# 32
  • Мнения: 572
С него си правя айрян, става готов за секунди.
Дори може да се направи само една чаша айрян - сипвам вода и мляко в чаша и направо разбивам с миксерчето.

много добра идея, благодаря ...
аз моето го имам от година и досега рядко съм го ползвала, но ето за какво друго ще влезе в употреба Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 1 890
Ако някой види някъде от червените чашки на нескафе да сигнализира, че имам две и искам още няколко baby_neutral

   В почти всеки един магазин по лев.  Wink

# 34
  • Мнения: 4 111
В Гърция ще ви кажа как правят фрапето. Предлага се скЕто (без захар), мЕтрио (с малко захар) и гликО (с повече захар), съотвено с или без мляко (използат кондензираното мялко в металните кутии).
На дъното на чашата се слага първо захарта - ако е мЕтрио чаена лъжичка и малко (не чак лъжичка и половина), ако е глико се слагат 3 чаени лъжички, отгоре лъжичка и половина Нескафе (аз слагам 2), един пръст вода и се разбира до гъста пяна, след това ако желаете лед и след това се налива вода до ръба ако ще е без мляко или малко под ръба ако е с мляко (водата е охладена), добавя се мляко, докато се издуе отгоре като шапчица и се слага сламката.
Аз лично го консумирам без захар, пяната става по твърда и цветът е по-тъмен, заради липсата на захар.

# 35
  • Мнения: 3 050
Все още не съм успяла да се сдобия с миксерчето, но възможно ли е да се прави с друг миксер  newsm78 или с машинка за шейк...

# 36
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Все още не съм успяла да се сдобия с миксерчето, но възможно ли е да се прави с друг миксер  newsm78 или с машинка за шейк...

Аз си имам пластмасов шейкър,с него си правя и пак става много хубаво фрапето.Но ще си купя и миксерчето.

# 37
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Лилянчо  е описала много добре приготвянето,само да допълня,че тайната е да се сложи малко вода при разбиването иначе става с много пяна и не е хубаво.И наистина в Гърция правят страхотно фрапе.

# 38
  • Мнения: 9
Става за айран и яйца  Peace Нищо не му става  - издръжливо е  Peace

# 39
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Гледах,гледах,не видях никъде в Билла.И в Метро гледах,и в Кауфланд гледах,и нищо.Не видях промоцията. Sad

# 40
  • Мнения: 282
Май свърши вече промоцията и при нас вече ги няма.

# 41
  • Мнения: 4 371
Преди два дни купих две миксерчета от Била Надежда, щендера беше пълен. Чак пък толкова бързо да са се изчерпали Shocked

# 42
  • Мнения: 3 376
Май свърши вече промоцията и при нас вече ги няма.

Едва ли,миналата година цяло лято ги имаше.

# 43
  • Мнения: 9
В момента в Метро са на промоция за 9 и нещо /миксерчето + 250 гр нес кафе/  Peace

# 44
  • Мнения: 1 745
Ейй,не се бях сетила да разбивам кашите,когато станат на бучки..  Hug Hug Hug
Аз го имам от преди,но сега може да зарадвам майка ми.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт