Правите ли маски на бюста ?

  • 6 523
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 371
MIMI_DJ доволна съм от крема за бюст на Oriflame, а и този на Avon е добър, в момента съм с него. Препоръчвам ти ги. Други не съм ползвала ако някой е да сподели Wink
Кремове пълни(особено пък Ейвънския) с вредни съставки, на които мястото не е на тази деликатна зона - бюста.
Маската с извара и зехтин звучи много добре, но докато не родя и не спра да кърмя няма да си слагам нищо.

# 31
  • Мнения: 110
кои са тези вредни съставки?!

# 32
  • Мнения: 2 386
Всеки ден се изненадвам с някоя хрумка тук.. Laughing
Та.. не си правя, не ми е хрумвало дори. Crazy

# 33
  • Мнения: 9
Стягащи маски си правя обикновено с хума или от готовите. Също така всеки ден след душа си слагам овлажняващ лосион за тяло на Гарниер.  Grinning

# 34
# 35
  • Мнения: 3 576
Дори не ми беше минавало през акъла, само това ми липсва да тръгна да се мажа с маски и специални кремове.... ooooh!

И какъв се очаква да е ефекта - чудодейно повдигнат и стегнат бюст?!  Joy
Единствения ефикасен начин за постигане на това е един, колкото и да не им допада на някои и струва около 3000 евро Wink

Иначе за овлажняване на кожата всеки ден се мажа с боди лосиони.

# 36
  • Мнения: 4 371
И какъв се очаква да е ефекта - чудодейно повдигнат и стегнат бюст?!  Joy
Не си ли забелязвала деколтетата на някои възрастни жени лятото - кожата увиснала или сбръчкана. Бюста не значи само циците все пак Peace

# 37
  • Мнения: 11
Аз ходих  в един салон да ми правят терапии за стягане на бюста и съм много очарована от ефекта. До колкото разбрах терапията се правеше с минерална маска.  Sunglasses

# 38
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
каква е цената на тази терапия?

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Не вярвам с маски или кремове да се повдигнат гърдите Stop  Да се подобри състоянието на кожата - да.
Мисля, че единствените начини са или специални упражнения за стягане на гръдната мускулатура или онова, от 3000 евро Wink

# 40
  • Мнения: 11
каква е цената на тази терапия?

еми 66 лева е една процедура. Малко скъпичко идва,ама си заслужава Wink
Аз останах доволна от процедурите, но трябва какво с повечето неща да се вложи малко повечко време и парички..
аз ходих около 5 пъти, веднъж в седмицата

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мажа се с крем за бюст и си правя масажи  Peace

# 42
  • Мнения: 163
Не, не правя никакви процедури за бюста си. Винаги обаче правя контрастен душ, който ми действа много добре.

# 43
  • Мнения: 285
НЕ ама май трябва newsm78

# 44
  • Мнения: 575
Не, нямам нужда.

Общи условия

Активация на акаунт