Помощ - прокървих!

  • 1 409
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Май е време да се запиша и аз в проблемното забременяване. Накратко - преди около 2 г. и половина имах извънматочна бременност. Направиха ми операция и изрязаха лявата тръба. Около 3 месеца след това забременях отново, но казаха "кухо яйце" и от тогава до сега нищо. Преди 2 месеца направих цветна снимка в София, док каза тръбата е проходима, но "нагъната" и накрая последен МЦ - 25.02.2008 г., правих три теста всички положителни, но току що прокървях - малко и светло червено. Обадих се на док каза да си направя нов тест сутринта и да продължавам с прогестана /изписа ми го преди седмица прогестан влагалищно 2х1/. Незнам какво да мисля само се моля да не е пак извънматочно /засега болки нямам/.  Cry Знам че не можете да ми помогнете, но исках само да споделя с някой.

# 1
  • Мнения: 1 335
Надявам се този път всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig
Продължавай с прогестерона и почивай повече! Ще се моля за теб Hug

# 2
  • Мнения: 133
alex_og97не мисли за лошото и си почивай.Пожелавам ти всичко да е наред  Hug Praynig

# 3
  • Мнения: 3 246
Алекс включвам се само да ти пожелая този път всичко да е наред, стискам палци Praynig Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 6 302
Алекс, спокойно, сега ти трябва наистина само спокойствие. Почивай си и опитай да не мислиш за лоши работи! Стискам палци за теб, дано този път всичко да завърши по най-добрия начин!  Hug

# 5
Алекс, стискам ти палци и аз!!!! Опитай се да бъдеш спокойна и да не мислиш за лоши неща!!! Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 320
Момичета благодаря ви на всички за подкрепата   bouquet Днес ходих и на друг доктор, все пак реших, че трябва да потърся и друго мнение. И познайте какво на неговия видеозон се видя отчетливо черната точица в матката нямаше и капка съмнение, че може да е извънматочно, каза да продължавам с утрогестана /бях се заблудила че е прогестан, както писах вчера/ и отделно заради тове че снощи прокървих мъничко ми изписа и ми биха една инжекция прегнил или пригнил незнам точно. Каза да почивам и да не правя резки движения другата седмица във вторник пак ще ходя на инжекция. Стискайте палци и дано всичко да е наред до края. А на вас пожелавам скорошно забременяване и  без повече "кухи яйца", извънматочни и темподобни ужасии.  Heart Eyes

# 7
Алекс, много се радвам за теб!Дано всички се похвалим скоро с БЕЗ Hugпроблемно забременяване, а на теб ти пожелавам лека и спокойна бременност:)

# 8
  • Мнения: 3 246
Алекс това е хубава новина пожелавам ти от тук нататък да няма проблеми . а ние щу стискаме палци Praynig Peace

# 9
  • Мнения: 1 951
Браво, Алекс, лека и безпроблемна от тук нататък   bouquet

# 10
  • Мнения: 320
Благодаря ви на всички момичета за подкрепата и ви пожелавам скоро време и вие да се похвалите, моля се за вас  Praynig

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Алекс, радвам се  Hug Дано всичко е наред занапред! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт