Леко петъчна...

  • 3 308
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 666
Във форума не съм получавала неприлични предложения.
В скайп - няколко пъти.

# 16
  • Мнения: 39
Аз съм виждала,ама точно този не.Плюс това разговора нямаше такава посока. Grinning

# 17
  • Мнения: 22 427
На Скайп и Кю ми се е случвало, но тук не. ))))
То имало и такива предложения ли, пък аз да не знам. ))

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Под неприлични съобщения само сексуални ли такива визираш?

# 19
  • Мнения: 35 961
само предложения
а опре ли се до реализация - нъцки  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Тук не съм получавала.
Но в кюто си имам един обожател от няколко годинки, като закъса са гадже и ме почва с неприличните предложения Mr. Green
Взривих се от смях преди около месец - пак явно му е зле на момчето и ми пише "как си?", а аз пиша "ами пак съм бременна" и този със скоростта на светлината мина офлайн Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 212
само предложения
а опре ли се до реализация - нъцки  Rolling Eyes

Вземи си смени аватарът де  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 742
Зюмбюлке, този голия тук във форума ли го намери бе?! 

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е как ще са масови във форума, като има трима мъже на кръст?
А щом аз не съм получавала, егати масовката  Flutter

# 24
  • France
  • Мнения: 726
Не е по темата, но не мога да се стърпя и да не споделя- снощи, в пиЯно бара, един грък ми предложи 2000 евро...   Joy Това е неприлично предложение...

# 25
  • Мнения: X
Du u want virtual SEX???????  Mr. Green

Таквиз по кю-то навремето получавах, най-вече от турци.  newsm78 Сега съм блокирала сумати опции и от известно време ми пишат само познати. Даже лекинко ми липсват въпросните палави въпросчета.... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 196
Не е по темата, но не мога да се стърпя и да не споделя- снощи, в пиЯно бара, един грък ми предложи 2000 евро...   Joy Това е неприлично предложение...
Що бе, прилично ми се вижда. Виж, ако ти беше предложил 200, тогава вече щеше да е много неприлично. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 35 961
само предложения
а опре ли се до реализация - нъцки  Rolling Eyes

Вземи си смени аватарът де  Simple Smile

всяка промяна би довела до очевадна дисхармония между външен вид и вътрешно усещане  Tired

# 28
  • France
  • Мнения: 726
Не е по темата, но не мога да се стърпя и да не споделя- снощи, в пиЯно бара, един грък ми предложи 2000 евро...   Joy Това е неприлично предложение...
Що бе, прилично ми се вижда. Виж, ако ти беше предложил 200, тогава вече щеше да е много неприлично. Mr. Green
Дааа, много си права.... не се сетих..... hahaha

# 29
  • Мнения: 4 733
Уф, нали съм бяла и добра трия, съжалявам  Grinning
Ако поканите за кафета от непознати могат да се нарекат неприлични предложения, значи такива не ми липсват.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 12:29 от Kasidy

Общи условия

Активация на акаунт