Отслабване след раждане

  • 2 645
  • 35
  •   1
Отговори
   Здравейте момичета! Чудя се как да започна, така че да не излезе че се оплаквам....ама то си е точно така!Дълго време с моят съпруг не можахме да се преборим с живота и природата да си  имаме бебе..нали знаете съдба! Сега вече мога да се похваля,че имаме не едно детенце а вече и второ,само дето аз вече не съм същата.Съпругът ми само ме успокоява и ми казва как не съм се променила много,но аз самата си го виждам,че вече не съм същата.Покрай двете деца трупнах някое килце,а за дупето ми мъжът ми казва "четирима турци карти да играят,пети да раздава а шести да записва",но иначе уж не съм се била променила.Виждам го как вече не се заглежда така в мен,все по-често работи,а оправданието му обикновенно е да не ми пречел при грижите за децата/разликата им е 1г. и 10 месеца/. А бе въобще незнам къде се намирам,няма кой да ни помага,сами сме,ежедневието ми преминава покрай децата,дупето ми не намалява а целулита...уфффф,тази тема по-добре да не я захващам,че става страшно.Имам чувството,че ако не се обърна с молба за съвет и помощ към вас,незнам към кого да го направя...а идва лято,дрехите стават все по-малко, а аз от сега започвам да изпадам в депресия!!!Моляяя ви ударете едно рамо на една отчаяна от себе си майка!!!!!!!!!!!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 15 426
Заповядай, можеш да намериш много идеи.

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=60.0

# 2
  • Мнения: 1 894
Ами какво друго да те посъветвам?
Започни диета и я спазвай стриктно. Ходи поне 2 пъти седмично на фитнес или си измисли някакви упражнения, които да правиш в къщи сама.Излизай често на разходки с децата навън.
Ако можеш да си го позволиш направи един тур по магазините-купи си някоя нова дрешка и няколко от 'ония вълшебни мазила', които обещават чудодеен ефект за съвършенна фигура, отиди на фризьор, козметик, маникюрист.Изобщо направи всички онези неща, които биха могли да те накарат да се чувстваш по- красива и желана.

# 3
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Нищо ново под слънцето! За момента трябва да се примириш и добре да обмислиш какво да предприемеш. Не се нахвърляй на зверски диети и "чудотворни" боклуци, защото след това ще се разочароваш още повече. На първо място - обичай тялото си такова, каквото е. Започни разделно хранене. Ако нямаш противопоказания и не кърмиш, започни "Редуктил". Но най-важното е да съхраниш самочувствието си въпреки временните излишни килограми. Това ми е добре познато, защото аз след първото раждане изпаднах в депресия, която продължи месеци - депресията не беше следродилна, а провокирана от това, че вече бях с 30 кг. отгоре. Но успях да се преборя и на първо време ми помогна разделното хранене. И до днес не съм смъкнала всички, защото след второто раждане останалите излишни кила се бетонираха. Но засега съм доволна и не позволявам теглото ми да влияе на самочувствието ми. Успех!  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 423
Мозъкът изтича с кърмата, така че
умственото ти отслабване наистина
е гарантирано. Телесна маса също се
губи с кърмене. Ако обаче си спряла с
въпросната деятелност, може би е ок
да почнеш да тичаш, да плуваш, дори
и да пропушиш е хубаво. А най-добре
е да намалиш или спреш яденето. Ако
гньетеш здраво, не чакай да олабиш.
Може и едно влюбване да те рендоса.
Успех! Пък сподели после, че и аз искам.

# 5
  • Мнения: 212
Според мен в такива случаи помага само бой и секс. Нищо друго. Всеки ден здрав бой и здрав секс и после пак бой и пак секс .... и така докато станеш на каиш

# 6
  • Мнения: 2 131
Неядене и разходки  Hug
Според мен в такива случаи помага само бой и секс. Нищо друго. Всеки ден здрав бой и здрав секс и после пак бой и пак секс .... и така докато станеш на каиш
hahaha hahaha hahaha А не може ли само секс?!?! Или ефектът не е гарантиран?

# 7
  • Мнения: 1 367
Ох,как добре те разбирам...Наистина вече е време да направиш нещо за себе си.Най-важното-не се хвърляй на първото попаднало ти мазило или друга глупост,както вече са те посъветвали тук.Нищо не става бързо и изведнъж,повярвай ми.Виж в раздела за диети и си избери тази,която най-добре ще пасне на начина ти на живот,пробвай и малко гимнастика.Ако нямаш възможност да ходиш на фитнес,прави упражнения вкъщи.И пак,както са те посъветвали вече,отиди на фризьор,или козметик,или каквото ти харесва,просто за да се почувстваш по-добре.Самочувствието е от изключителна важност.Ако  мъжът ти види,че полагаш усилия да промениш това,което не ти харесва,това ще го накара да те погледне с други очи.Успех!  bouquet

# 8
А бе като се замислиш над всичко това и някак си нещата изглеждат много лесни,ама хич не са..спряла съм почти храненето,бебето вече е на 8 месеца,спрях да го кърмя и мога да си позволя някоя и друга диетка,пък и дори да си помогна с медикаменти,вече и аз незнамрпрепорачаха ми да отида и на целутрон а това дори не мога да си представя дали има смисъл и ефект,вече незнам какво да си мисля-я-я-я-яяяяяяяяяяяяяяя

# 9
  • Мнения: 19
Трябва много спорт, вземи си и "L-Carnitine" /с екстракт от гуарана най-добре/.
Прави любов,/много любов./
Не мисли за това, че си пълна,
пий вода /много вода,/ бутай количката 2-3часа.
Аз така отслабнах, още на четиридесетия ден след раждането. Успех!

# 10
  • Мнения: 2 131
Аз така отслабнах, още на четиридесетия ден след раждането. Успех!
Това е супер, ама много зависи колко си качила по време на бременността. Аз качих 28 кг и, ако ще и хапка да не бях сложила в устата си, абсурд би било да ги сваля до 40-ия ден. Е, вече съм ги свалила, ама детенце е почти на годинка. И ги свалих с диети, от време на време доста драстични /това не е за хвалба много, де/ и движение - разбирай разходки с количката.

# 11
  • Мнения: 215
Здравей  Simple Smile. Голяма част от нас имат този проблем.Натоварено ежедневие, няма време за тренировки и т.н. Хубаво е поне да си правиш разходки пеша всеки ден. А и тичането след децата ще ти помогне. Пий много вода!!!
 Аз преминах на разделно хранене и се чувствам супер. Отслабва се бавно и постепенно, после се връщат по трудно. Заповядай при нас ако искаш. Погледни линковете, който ти пускам. Последното решение е само твое.
отслабнала с разделно хранене(РХ)
отслабнала с плодове и чай и сега е на РХ за задържане на кг-те
Успех  Hug

# 12
  • Мнения: 1 367
препорачаха ми да отида и на целутрон
/quote]
Виж,това е добра идея!Има различни процедури,които наистина могат да помогнат да свалиш някой сантиметър.Ако можеш да си го позволиш финансово-действай!

# 13
  • Мнения: 19
Аз така отслабнах, още на четиридесетия ден след раждането. Успех!
Това е супер, ама много зависи колко си качила по време на бременността. Аз качих 28 кг и, ако ще и хапка да не бях сложила в устата си, абсурд би било да ги сваля до 40-ия ден. Е, вече съм ги свалила, ама детенце е почти на годинка. И ги свалих с диети, от време на време доста драстични /това не е за хвалба много, де/ и движение - разбирай разходки с количката.

Аз бях 98 преди да родя. Сега съм 60кг. Но пък съм доста височка, и ми е добре така.
Не искам да свалям повече.
Не яденето, не води до нищо добро.
Трябва да се яде, но в умерени количества, често и по малко.

# 14
  • Мнения: 212
Райси, ти ли си на аватара

Общи условия

Активация на акаунт