Отслабване след раждане

  • 2 642
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
незнам ама отидох в козметичния център близо до нас/Хиподрума/ и ми съобщиха сумата от 250лв. за серия от 12 процедури на целутрона,това ми звучи адски много

# 16
  • Мнения: 2 131
Е, Райси, тези кг не си ги свалила за 40 дни, нали? Казвам го с най-добри чувства, де  Hug Hug Hug. Другият вариант е да си оставила 20 кг в болницата. Бяха ми разказвали за такъв случай - жената качила 40 и половината оставила в болницата. Но не знам това доколко е възможно.
 Завиждам благородно на мамите дето са качили малко по време на бременността и са ги свалили лесно. Макар че аз вече се преборих с този проблем. Но за лятото искам да сваля още малко.

# 17
и първия и втория път качих 13кг. първия ги свалих за 2-3 месеца,но сега нещо не се получава точно така а и този целулит,а бе нямм думи,имам чувството че колкото повече отслабвам толкова по-зле става положението

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дано да откриеш най-подходящата диета за теб-има голямо разнообразие   Hug Желая ти воля успех със свалянето на килограмите  Peace и дано скоро се похвалиш с резултати  Hug

# 19
  • Мнения: 215
Трябва много спорт, вземи си и "L-Carnitine" /с екстракт от гуарана най-добре/.
Аз бях 98 преди да родя. Сега съм 60кг. Но пък съм доста височка, и ми е добре така.
Райси ти така ли си отслабнала?

# 20
  • Мнения: 19
Райси, ти ли си на аватара

Да, защо?

# 21
  • Мнения: 19
Е, Райси, тези кг не си ги свалила за 40 дни, нали? Казвам го с най-добри чувства, де  :hug: :hug: :hug:. Другият вариант е да си оставила 20 кг в болницата. Бяха ми разказвали за такъв случай - жената качила 40 и половината оставила в болницата. Но не знам това доколко е възможно.
 Завиждам благородно на мамите дето са качили малко по време на бременността и са ги свалили лесно. Макар че аз вече се преборих с този проблем. Но за лятото искам да сваля още малко.

Съжалявам, че изтрих всички снимки на който бях бременна и дебела.
Но пък имам от погачата, която е точно на 40-тия ден.Вече във форма.

# 22
  • Мнения: 2 131
Е, стига, де. Малко се получи диалог, за което се извинявам. Искаш да кажеш, че си свалила от 98 на 60 кг за 40 дни?!?! Ако е така, то ти си герой и абсолютен рекордьор по сваляне на кг, за което те поздравявам   bouquet

# 23
  • Мнения: 19
Е, стига, де. Малко се получи диалог, за което се извинявам. Искаш да кажеш, че си свалила от 98 на 60 кг за 40 дни?!?! Ако е така, то ти си герой и абсолютен рекордьор по сваляне на кг, за което те поздравявам   bouquet

И аз се извинявам за диалога, но го казвам за да знаете че е възможно.
Но трябва мнооого спорт, за да намате проблеми с кожата, аз нямах такъв.
Тогава свалих до 70кг, С времето и другите.

# 24
  • София
  • Мнения: 161
И аз се извинявам за диалога, но го казвам за да знаете че е възможно.
Но трябва мнооого спорт, за да намате проблеми с кожата, аз нямах такъв.
Тогава свалих до 70кг, С времето и другите.

как точно спортуваше през тези 40 дни? каква ти беше програмата? интересува ме защото аз също имам да свалям доста и съм си поставила за цел 1-ви юни да съм отново във форма, диета пазя стриктно, но се чудя колко трябва да спортувам  newsm78

# 25
  • Мнения: 467
райси шапка ти свалям. Аз също съм висока и в момента сам 91кг, бях 70 преди да забременея. 10 кг останаха след раждане и качих още толкова по врме на кърмене. Сега контролирам храната си и всъщност съм на диета Искам много да отслабна, но ме е страх също от бързо сваляне на килограмите, защото проблема ми общо взето е корема и ме е страх да не въеме да ми висне кожата след рязък спад в килограмите. Стига ми 4е си имам и белег и стрии.
Ти направо си герой, толкова много  килограми да унищожиш за толкова кратък перод от време и отгоре на това без никакви козмети4ни последствия. Направо нямам думи! newsm20

# 26
  • Мнения: 19
Във фитнеса
сутрин и вечер по лъжичка Л-карнитин
10мин.загряване
40мин. степер
40мин.тичане/лекичко/

Впарка-обиколки с количката/много обиколки/
Вкъщи-ядове със свеки, друсане на беба,секс.

Така ми изглежда коремчето сега,за 33г.добре е.казвам годините защото някой се оправдават с тях.
http://images25.snimka.bg/005530209.jpg

# 27
  • Мнения: 467
 smile3555  newsm81 newsm81 newsm81  smile3501 срахотияяяяяяяя  bouquet

# 28
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Според мен в такива случаи помага само бой и секс. Нищо друго. Всеки ден здрав бой и здрав секс и после пак бой и пак секс .... и така докато станеш на каиш


Въпросът е кой кого да бие?  newsm78

# 29
  • Мнения: 212
Питам просто. Хубавица си Simple Smile Пък си и нова май... Не е лошо, не е лошо Simple Smile

Във фитнеса
сутрин и вечер по лъжичка Л-карнитин
10мин.загряване
40мин. степер
40мин.тичане/лекичко/

Това 2х40 мин наведнъж ли ги правиш степер и бягане. Аз едвам издържам 45 мин. велоергометър а ти още толкова отгоре. И колко дни в седмицата е това - всеки ден ли степер и тичане?
А секса и той ли всеки ден  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт