д-р Сариев Майчин дом Варна?

  • 11 224
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здравейте момичета.Искам да попитам някой правил ли е инсе при д-р Сариев?Моля ви споделете мнение за д-р Сариев гр.Варна?Благодаря ви предварително.

# 1
Здравей!
Впечатленията ми от д-р Сариев са малко противоречиви. Инсе не съм правила, но моята лекарка ни изпрати при него да се консултираме и да направи спермограма на съпруга ми. Докторът беше любезен , но малко разсеян ..Спермограмата беше непълна/ сверих с други спермограми тук във форума/ ,но той веднага каза,че е лоша и най-вероятно няма да стане забременяване по естествен път . Аз лично малко се разочаровах от него .Според мен има и по добри специалисти от него  във Варна по отношение на проблемното забременяване ! Това разбира се си е лично мое мнение  Hug

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Познавам момиче, неуспяло с ин витро, а при инсе при д-р Сариев забременя и сега има момченце на година и половина.
Като лекар по принцип е внимателен, малко е разсеян. Съсредоточен е малко повече върху мъжката половина на двойката. Ние сме доволни, предписа адекватно лечение на мъжа ми и имаше успех.

# 3
  • Мнения: 26
Направих си три инсе при д-р Сариев -неуспешни При нас проблема е в съпруга ми и ми гинаправиха от донор .Да ви кажа не съм сигурна за качеството на материала никой не ми дава никаква информация,просто разчитам на тяхната лоялност

# 4
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Дива, съжалявам за резултата Sad Просто не винаги се получава от инсеминация Sad

# 5
  • Варна
  • Мнения: 130
Искам и аз да напиша впечатленията си от д-р Сариев . Мъжът ми е с 8 процента годни сперматозоиди . Имам детенце инвитро при д-р Александров . Сега искам второ . Но тъй като Александров е много натоварен и може да ми направи инвитро чак есента , отидох в Майчин дом . Още на първия разговор там с д-р Атанасова стана ясно , че екипът не е доволен от ембриолога д-р Сариев .Доколкото разбрах са поканили на работа ембриолог от София . Въпреки всичко , мъжът ми направи спермограма при Сариев .На нея пише само 100 "% неподвижни сперматозоиди , нищо повече . Разговаряхме с него и той ни обясни ,че ще стане само с донор . Когато му казахме , че вече имаме едно дете ,отговори , че това е невъзможно .С детето си забременях чрез ИКСИ .Сариев ми обясни , че той не работи по този метод , защото било работа на сляпо , имало много малформации на плода и т.н. Детенцето ми си е живо и здраво , да чукна на дърво !
Останах с впечатлението , че има личен интерес от работата с донори .Много е внимателен , но аз не препоръчвам работа с него !

# 6
  • Мнения: 740
Д-р Сариев не е ембриолог.
Аз го препоръчвам за инсеминации.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 130
На нас ни го представиха като ембриолога на Майчин дом

# 8
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Имаше информация, че е в екипа, подготвен от д-р Маркова, като ембриолог, за да я замести, тъй като тя се отказва, но не знам колко е вярно и дали така е станало.
За инсеминации е добър, евентуално може да помогне да се променят нещата със спермограмата, ако е възможно и лечимо. Не знам сега дали не са се променили нещата, ако работи с екипите за ин витро.

# 9
  • Мнения: 740
Четете от извора тук

# 10
  • Мнения: 266
  Мираж,ти лично ли говори с Александров относто инвитро?Защото аз в момента правя инвитро при него и нямах проблем относно записването.Отидох първо в "Кисьови" с всички необходими изследвания ,той ми даде телефона на Ани,неговата мед. сестра и така започнах.Е верно че чаках един месец за час в "Кисьови",но след това всичко става бързо.Пробвай така,ако искаш Peace
  При Сариев съм правила инсе,не съм доволна.Всички прегледи бяха много претупани и все бързаше,нищо не ми обясняваше.Не си паснахме нещо.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 130
Извинявай , че толкова късно се включвам Soffii. В началото на януари си записах час в Кисьови за 14.02.Каква хубава дата Simple Smile Александров ми даде телефона на Ани и каза , че ще ме запише за април или май .Водех и дъщеря ми за да му я покажа Simple Smile Обадих се на Ани , но тя каза , че е абсурд да стане сега , да й се обадя през септември . Отговорих , че ако й се обадя септември , ще ме запише за януари .Тя каза , че това е положението . С предимство са тези , които нямат деца .Веднага звъннах на Александров , но той отговори , че тя движи нещата и че щом така е казала , значи така е .

# 12
  • Мнения: 266
  Ами...не разбирам защо се е получило така.Моят час в "Кисьови" беше на 21.02,няколко дена след това звъннах на Ани и тя не ме е питала дали имам вече дете.Интересно... Thinkingами ако искаш се запиши от сега за септември,екипа е добър и си струва чакането.Успех ти пожелавам!

# 13
  • Мнения: 173
Аз лично имам положително мнение за д-р Сариев.След седем годишен стерилитет,той беше човека който ми помогна,като направи всичко необходимо това да стане в един цикъл.Забременяването ми е по нормален път само със стимулация.След това имаше голяма борба да не направя спонтанен аборт(имам един преди време),инжекции,хапчета и т.н.
Благодарение на него и на екипа на д-р Танев, имам две прекрасни момиченца  Hug
Раждах в АГ Варна Simple Smile
Като отношение,спрямо пациентите е малко дръпнат....,но за мен е важен крайния резултат... Simple Smile

# 14
  • Мнения: 130
и моята лекарка от Майчин дом ни изпрати да направим спермограма при д-р Сариев,но и ние мислим че е този начината по които се прави смисал такъв,че като сравнявам други спермограми са доста по подробни в сравненив с Маичин дом,но и аз не съм чувала хубави неща за  него

Общи условия

Активация на акаунт