Деца с увреден слух - 3

  • 30 464
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 147
Здравейте на всички ,мерси много на всички както винаги сте много полезни mimi17 и на вас успех ,ние ще се оперираме във ВМА . А аз да питам нещо таткото може ли да дойде с нас и нещо трябвали някакъв документ , в смисъл докато го оперират .Марги е писала че трябва да му се обръсне главичката сега вкъщи ли да я обръснем.

# 286
  • Враца
  • Мнения: 871
За ние преди това го заведохме на фризьор и го постригахме първи номер..да не е съвсем бръстан и после почти не личеше..и таткото може да остане с вас през целя период ..докато сте в болницата..сами сте в отделна стая..телевизор..баня тоалетна..даже и храна дават... много са коректни.. Успех...питай ако се сетиш още нещо..за кога е датата..

# 287
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен и аз от доста време не съм писала тук,имам време само да прочета нещичко късно вечерта.gyulcem желая ви успех всичко да мине както трябва и от там нататък само хубави неща да ви се случват.mimi17 и за вас стискам палци всичко да мине сполучливо и да се приберете живи и здрави късмет.Малко и за нас,Криси вече ходи на децка градина много е щастлив там,но сега си е във вкъщи защото имаме гнойна ангина,силна кашлицаи възпалени уши ужас,при нас има някаква епидемия.ОТ ИСУЛ ни се обадиха, другата седмица ще ходим в София да избираме имплант с кой имплант ще работим и когато изберем тогава ще насрочат дата за операция от ИСУЛ ми казаха че юли започват операции те.Доло горе така стоят нещата около нас,желая много късмет на всички.

# 288
  • София
  • Мнения: 215
Здравей gyulcem,
както е писала Марги таткото може да си стои през цялото време на престоя с вас. Аз лично не съм бръснала Калина, те и обръснаха малка част около ушето, но тя все пак е момиченце и на мен ми беше много важно тогава да и остане косичката. А относно документите май трябваше само направление №7 за хоспитализация, но по-добре да ги питаш тях какво точно искат. УСПЕХ.
Velina81, стискам ви палци от все сърце

# 289
  • Мнения: 239
Здравейте на всички нямам време да пиша от време на време ви хвърлям по едно око.Желая успех на Гюлчем на Велина и на Мими17 дано всичко мине добре при тях и скоро да чуват много думички.   

# 290
  • Мнения: 239
Черпя ви виртуално днес Марти става на 4 годинки.  party023 cook Wine Glass

# 291
  • Мнения: 121
Здравейте и от мен! Също не съм писала доста време, но искам да пожелая на дечицата успех в предстоящите операции и дано всичко мине по вода и кураж на родителите им. И нашия татко беше през цялото време с нас, нямаше проблем. Аз също бях подстригала малкия почти гола главичка.
А сега за нас- Руменчо започна да казва някой думички като мама, опа, ао /чао/, му-у /като види крава/, ау-ау /на кучето/, ме/ което всъщност е неговото "не". Разбира значението на доста думи като: спи, вън, виж, дай, вода, разпознава някои животни между многото, разпознава някой фрази като: "Къде са ти обувките?" и започва да ги търси и някои други неща. Като му кажа например: кола, той повтаря- оа, или вода-тя също е -оа.
Вече не е толкова агресивен и нервен, спря да бие децата, успокои се, но разбрах, че агресивността е присъща на децата с увреден слух. Даже сега ако види, че е паднало някое детенце веднага отива да му помогне да стане. Аз се бях много притеснила за това, мислех си, че ще вземе да стане някой побойник, но нещата се оправиха. От юли месец ще тръгваме на градинка, дано децата го приемат. Поне групичката е малка от 10 деца, а и като е частна все се надявам да му обръщат повече внимание. Ходим два пъти в седмицата на логопед. Много съм доволна от нея, така "омагьосва" детето, вчера даже ми демострираха как казва буквата "д".
Това е от нас. Поздрави на всички.
Честито и на Марти здраво и весело дете да расте!

# 292
  • Мнения: 2 543
Заповядайте в новата тема: Деца с увреден слух - 4Hug

Честит роден ден на Марти! Да е жив и здрав и дано новата година му донесе много нови думички!  bouquet

РумиА, браво и за вашите чудесни новини!

Общи условия

Активация на акаунт