Какви памперси използвате?

  • 8 034
  • 205
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Скъпи мами моля кажете ми коя марка памперси използвате и предпочитите.Кои според вас са наи добрите.Използвалили сте марката HAPPY и ако сте какво ви е мнението за тях. Grinning

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
За тези Happy дори не съм чувала.
Минали сме през Хъгис, Либеро.... и почти 2 години е само на Памперс.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
За тези Happy дори не съм чувала.
....  само на Памперс.

 Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 296
Ползваме "Pampers" и сме доволни.  Simple Smile "HAPPY" не съм ги чувала.

# 4
# 5
  • Мнения: 4 111
Ползваме "Pampers" и сме доволни.  Simple Smile "HAPPY" не съм ги чувала.

и ние така Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 064
Pampers Peace

# 7
  • Мнения: 1 064
Първият пакет памперси, който ползвахме бяха PAMPERS...не останах доволна Naughty и оттогава купувам само Либеро Peace
HAPPY съм ги виждала, но не съм чувала отзиви за тях...

# 8
  • Мнения: 593
И аз не знам нищо за Happy, за баткото ползвам Либеро, за бебето Памперс Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
От много време сме на Молфикс и съм много доволна. Никога сме имали проблеми с тях. Peace

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Pampers  Peace и съм много доволна

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 2 614
Слава Богу още не ползвам!  Mr. Green
За малката - 2 години ползвахме Памперс, но сега съм им сърдита и минахме на Либеро!  Peace

# 14
  • Мнения: 25
Ние сме на HUGGEIS и само това понасяме.Ако няма нашия размер или за момента нещо ги няма ползваме гащи на Libero.

# 15
  • Мнения: 27 524
Всичко съм пробвала, за мен си остават най-добри на Памперс, вече сме си само на тях. След тях харесвам Либеро  Peace

# 16
  • Мнения: 741
Първия пакет беше Памперс,но той се обрина от тях и оттогава е само на Либеро

# 17
  • Мнения: 2 374
вече МОЛФИКС

# 18
  • Мнения: 1 371
Слава Богу още не ползвам!  Mr. Green
...
smile3532 newsm62

Купувам на сина ми гащички Либеро. Избягвам Памперс. А Хепи веднъж купих от Фантастико - ужасни са. Не си давай парите за тези памперси.

# 19
  • The O.C.
  • Мнения: 61
МОЛФИКС

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Evy baby имат ластика на кръста и сега гърба ни е чист.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: X
С каката ползвах Pampers, за бебето ползвам CanBebe.

# 22
  • Мнения: 1 896
Напоследък mamia. Дълбочки са, имат ластично закопчаване и не пропускат.
Съотношението цена/ качество ме удовлетворява напълно.

# 23
  • София
  • Мнения: 430
Най-добрите - Libero  Peace

# 24
  • Мнения: 174
Ние също сме на Памперс и за сега сме доволни! Peace

# 25
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Хаппи са отврат - квадратни дебели и пропускат.
Чикко (27ст) - ужас
Еви бейби - 35ст само много съм доволна.
Хъгис - стават долу-горе
Дайперс - след Либеро по качество
Памперс за новородено не съм доволна. С бейби батф фреш доста бебета се обринват. Новите Слип&плей като за тази цена стават за през деня но пропускат честичко
Либеро гащи и памперси са върха. Правила съм експеримент не сменям цели 15 часа и няма пропуск, а пампата тежи като гюле. В големия пакет излиза около 40ст на пампа. Но гледай да са новите Либеро - Комфорт фит. Гащите са Ъп&Гоу а стария модел е Дискавъри.  Peace

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 13:07 от NaMeLeSz

# 26
  • Мнения: 430
Памперс а сега взех и еви бейби много са хубави и те

# 27
  • Мнения: 1 197
Доволна съм от няколко марки.На първо място Даипърс,после Хъгис и Кан бебе.

# 28
  • Мнения: 9 973
еви бейби Peace

# 29
  • Мнения: 5 391
Памперс

# 30
  • Мнения: 686
Памперс,слип енд плей Laughing

# 31
# 32
  • Мнения: 3 376
Памперс.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 603
Либеро.

# 34
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Баткото преди 7 год. го отгледах с Памперс, но сега с малката много ми пропускаха.Няколко месеца ползвах Молфикс, сега вече Кан бебе или Еви бейби.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 558
10 месеца се гледахме с Памперс.След това ги замених с вибеле,после my love.В момента полвам мамиа.И еви бебе съм ползвала-не са лоши.

# 36
# 37
  • Мнения: 239
Ние сме винаги с Pampers. Ползвали сме 2 пъти и Хъджис, които ни бяха препоръчани, че уж като състав най- малко дразнели кожата, но нещо не ми допадат, кройката им е малко по различна около крачетата и не обхващат толкова добре като Памперс поне при нас, пък и нещо много шумолят, едни такива твърди. А на малкия са му безинтересни, защото при тях са едни и същи картинките и са много дребни, а той обича да си гледа, какви картинки има при сменянето на памперса. При Памперс картинките са по- едри и ги забелязва и им се радва. Най- харесва кравичката  Party

# 38
  • София
  • Мнения: 115
Памперс.
Пробвах Кан бебе, Молфикс и Либеро, но не ми харесаха. Струват ми се прекалено хартиени (в сравнение с Памперс, който са мекички).

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
До година и половина Хъджис,след това Памперс.

# 40
  • Мнения: 756
pampers
huggies -ни се видяха доста груби

# 41
  • Мнения: 163
На Pampers сме от самото раждане. Никога не съм пробвала други памперси.

# 42
  • Мнения: 163
На Pampers сме от самото раждане. Никога не съм пробвала други памперси.

# 43
  • Мнения: 498
Либеро. PeaceОт Памперс се обрина като новородено...втори път не съм опитвала с тях.Други марки не съм ползвала.

# 44
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Единствено Памперс.

# 45
  • София
  • Мнения: 4 294
Използвам Либеро за малката щерка, преди с  голямата използвах Памперс, но сега са развалили качеството, нямат нищо общо с преди - сега са тънки и пропускат.

# 46
  • Мнения: 398
 И ние сме на памперс , но от месец детето започна да се обрива.

 По препоръка на приятелки купих Клевър (от Билла) и съм много доволна.Вече само от тях ще купувам.

# 47
  • Мнения: 4 753
Започнах с Памперс, след това минах на Канбебе, но от тях попаднах на кофти партида и бебока се изрина целия, та сега пак съм на Памперс....

# 48
  • Мнения: 511
Първите два месеца Pampers, после  HUGGIES. От вторите съм мнооого по-доволна.

# 49
  • Мнения: 40
И ние сме само на Pampers и съм доволна Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
Пробвали сме какво ли не, но мой фаворит са Либеро и все към тях се връщам.

За известно време и HUGGIES бяха добри, но после осезаемо ги развалиха. Както и Памперс - детето вечно е мокро с тях. Stop

# 51
  • София
  • Мнения: 43 904
Само памперс ползваме и сме доволни, а Хапи не съм ги и чувала.

# 52
  • Мнения: 30 969
Pampers използваме, но сега съм ужасно недоволна от Sleep & Play. Пропускат много. Върнахме се на старите.

# 53
  • Мнения: 2 149
Само и единствено Памперс(baby dry ,active fit).Не сме имали проблеми с тях,затова не сме използвали други Laughing

# 54
  • Мнения: 729
Най съм доволна от еви бейби.Преди седмица вземах отБилла памперси на Клевер-не са лоши,но Еви бейби са по-хубави.На Памперс вече не купувам.Доста ме разочарова последният пакет.   ooooh!

# 55
# 56
# 57
  • Мнения: 3 929
Ние вече сме големи и минахме на Бижу. Евтини са, но ми харесват. Започнахме с Памперс, но не издържахме дълго, че започна да се подсича. После - Молфикс, Кан бебе, My baby, Mammamia и сега сме на Бижу. Happy не съм ползвала. Не съм и чувала мнения за тях.

# 58
  • Мнения: 610
От както се е родила сме само на Pampers  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 4 397
Всичко съм пробвала, за мен си остават най-добри на Памперс, вече сме си само на тях.

И аз така със синът ми изпробвах всичко което беше на пазара и бях най- доволна от Pampers, сега от както малката се е родила сме си пак на Pampers и изобщо не мисля да ги сменям доволна съм  Peace

# 60
  • Мнения: 63
 Като се роди, бяхме на Памперс, но после реших да пробвам и други. За известно време ползвах Хепи и бях доволна, но за топло време ми се струват дебелички. Ползвала съм и Кан бебе,Мечо Пух, от Мамиа бях много доволна,но нещо ги развалиха. Сега сме на Еви и съм много доволна- качествени и на ниска цена в сравнение с Памперс.

# 61
  • Мнения: 101
Само Pampers съм ползвала, сега сме на Sleep&Play, доволна съм, не мога да се оплача.
Случва се обаче понякога има партиди, в които пропускат пелените, но почти на всички марки им се случва.

# 62
  • Мнения: 4 784
Хепи не съм ги чувала. Ползвам Памперс. Ползвала съм и Хъджис. И от двете съм доволна.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 230
Само Молфикс. 2 пропуска за 1,8м.

# 64
  • Мнения: 311
Ползваме "Pampers" и сме доволни.  Simple Smile "HAPPY" не съм ги чувала.

 Peace

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Кан бебе ползвам.Хепи не съм ги пробвала.

# 66
  • Мнения: 172
Памперс Peace

# 67
  • Мнения: 1 516
Ползвам Молфикс основно. Памперс не са за нашето дупе-пропускат ни и това е ... Сега пробвах Еви бейби - не са хич лоши. Купувала съм и Хепи- не са лоши...

# 68
  • Мнения: 173
Молфикс

# 69
  • Мнения: 407
Ползвах Памперс,започнаха много да пропускат,смених номера с по-голям,пак същата работа.Започнах да изпробвам различни марки и за сега съм се спряла на Еви,много хубави на добра цена.

# 70
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Либеро  Peace

# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 291
Pampers, и новата им серия Sleep & Play са хубави. Нямата разлика освен в картинките. Ползвали сме и Хъджис ,  но не ми харесаха . Много са дебели и хартията им ми изглежда по-груба.

# 73
  • София
  • Мнения: 415
Памперс. Други не сме пробвали.

# 74
  • Мнения: 1 243
Аз съм ползвала Памперс и Молфикс но от Ева беби съм най доволна Peace
На Хепи не ми хасресват изобщо.

# 75
  • Мнения: 1 763
Ползвам Pampers, сега новата серия Sleep & Play. Доволна съм. Веднъж взех Молфикс, също не са лоши, но са някак си по-дебели и по-груби от Pampers. Хепи съм ги виждала във Фантастико, но не съм вземала.  Не мисля да ги пробвам. При положение, че съм намерила две марки, от които съм доволна, не ми се рискува.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
За тези Happy дори не съм чувала.
....  само на Памперс.

 Peace
Peace

# 77
  • Мнения: 50
Само на Памперс.Те са еднакви с тези,които ползвам тук в Испания.Тук се казват ДОДОТ.Пробвах всички видове в БГ и само от тези съм доволна

# 78
  • Мнения: 135
Хъгис с Мечо Пух  Peace

# 79
# 80
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз съм купувала и Хепи,харесват ми.Не бяха чак толкова дебели,имат ластик на гърба.Обаче не са много евтини и за тази цена по-добре Памперс.Пробвала съм много марки,най-доволна бях от партидата на Памперс с ластиците,но уви ги спряха.Сега сме предимно на зеления Памперс,Слип & Плей не ми харесаха чак толкова много.Каня се да пробвам и тези Еви бейби,все суперлативи чета за тях.А те като цена на големия пакет горе-долу как излизат?

# 81
# 82
  • Мнения: 523
Отначало ползвах и за двете си деца PAMPERS , а в последствие минахме на CAN I STAR BABY .

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 87
Започнахме с Кан бебе - бях доволна,и на качество и на цена.После минах на Памперс-ужасно качество,пропускаха и малката беше изцапана дори на гърба,а също така миришеха на ацетон.Сега сме на Еви бейби-много са добри и мисля с тях да продължа.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 693
Опитах Либеро и Хъджис и най- доволна останах от последните-Памперс Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 629
Ползваме Molfix-доволна съм от тях.Първо купувахме на Pampers, но малката се изрина  и ми казаха че е от памперсите и да ги сменя.

# 86
  • Мнения: 1 674
Ползвала съм Либеро,но от памперс съм по-доволна/купувам само от тях/

# 87
  • Мнения: 1 440
Памперс.

# 88
  • Мнения: 881
Пелени и кърпички Памперс Peace

# 89
# 90
# 91
  • София
  • Мнения: 928
Купувах Памперс, но от новия bath fresh на Ники му се фрешна дупето до алено червено и сега сме на Molfix.

# 92
  • Мнения: 4 362
В началото Молфикс,но са много дебели,после смених на canbebe,доволна съм,сега ползва новите на Памперс  Peace

# 93
  • Мнения: 274
Използваме памперси-Pampers   Peace

# 94
  • Мнения: 3 034
Huggies Newborn и 1-цата от нормалната серия, доволна съм, не са пропускали освен два пъти, когато ние не бяхме стегнали с лепенките колана  Peace

# 95
  • Мнения: 521
Доскоро бяхме на Памперс докато не ги смениха с новите с еластичните лепенки на малкия му дразнеха кожата именно те, минахме на Памперс Слийп енд Плей но много пропускат първия пакет беше добре но след това не издържат повече от 3 часа максимум и все го прибирам от разходка мокър , сега мисля да ги сменям и мисля да пробвам Либеро или Молфикс

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 817
За тези Happy дори не съм чувала.
.......

Аз също. Ползвам "Памперс". За сега съм доволна  Peace

# 97
  • Мнения: 474
В началото ползваш на Pampers, но пропускаха и минахме на Molfix - много съм доволна от тях, сега са пуснали нови Molfix, които изобщо не са дебели....  Peace

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 675
Pampers, засега  Peace

# 99
  • Варна
  • Мнения: 102
Еви бейби и Mammia

# 100
  • София
  • Мнения: 17 591
Само Памперс съм пробвала.

# 101
# 102
  • Мнения: 690
Хъджис,  Mammia Peace

# 103
# 104
  • Плевен
  • Мнения: 101
Ползваме "Pampers" от самото начало и съм много доволна

# 105
  • Мнения: 1 195
Ползваме "Pampers"  Peace Пробвала съм и Еви бейби - и те са добри  Peace
"HAPPY" не съм ги чувала 

# 106
  • Мнения: 2 498
Само ПАМПЕРС Peace!!!

# 107
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Тези от вас които не са доволни от Либеро за коя серия говорите. Те преди бяха Дискавъри и не бяха лоши, но сега новата серия Комфорт фит е просто супер. Ако сте ползвали преди от стария вид препоръчвам ви сега да пробвате новия. Подобренията са значителни. От цял пакет 1-2 да пропуснат поради набързо и небрежно слагане от моя страна. А и са много сладурски. Няма да съжалявате.   Peace Hug

# 108
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Ползвам за бебчо Либеро. Изразходвахме и един пакет Памперс, но детето се обрина от тях, а и често пропускаха.

# 109
  • Монтана
  • Мнения: 220
Като се роди малката ни подариха един пакет на Памперс-много ни пускаха и  не съм доволна.Ползвах Молфикс,а след това-Канбебе.

# 110
  • Мнения: 353
Памперс  Peace до скоро, но 6-цата не се разбра нещо с дупето на моя синковец и сега търся по-подходящи.

# 111
  • Мнения: 864
Вече само Молфикс

# 112
  • Мнения: 681
Използваме памперси на "Памперс".А тези "Хепи",не съм ги чувала.

# 113
  • Мнения: 1 170
Pampers - най-добро качество, поне според мен! И мокрите кърпички на същата фирма  Peace

# 114
  • Мнения: 5 362
До 10-я месец на Памперс.После Кан бебе.Тези Хепи не съм ги чувала Rolling Eyes

# 115
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
И с баткото, и с малкия човек само Pampers...

Инцидентно съм взимала на баткото, само за през нощта, когато порастна, едни румънски... добри бяха

# 116
  • София
  • Мнения: 1 735
Pampers,Huggies,libero,Dipers

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 522
toujour- стигнах до тях след като опитах почти всички марки на пазара. Ктрашно съм доволна. Хепи използвах 1 пакет и беше постоянно мокра, пропускаха ужасно.

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Памперс  Peace

# 119
  • София
  • Мнения: 308
Използваме "Pampers"  и съм много доволна  Peace

# 120
# 121
# 122
  • Мнения: 1 919
Huggies ползвам и няма проблеми,  от Памперс се изрива може би заради този гел..преди това нямаше проблеми

# 123
  • Мнения: 78
Ползвах Huggies,но много ми пускаха.Минах на libero и бях доволна.Сега ми подариха един пакет Pampers и мисля да продължа с тях.С баткото ползвах само Pampers  Simple Smile

# 124
  • София
  • Мнения: 6 248
В момента съм се спряла на Либеро и съм доволна. Пробвах досата марки - Хъгис, Либеро, Хепи, Памперс, Молфикс. Най-недоволна съм от Памперс. Хъгис са ми малко твърдички, въпреки че новите Премиум са доста по-меки, но пропускат често. От Хепи съм доволна. Определено вече предпочитам пелени с коланче на кръста и без разни ароматни гелове Peace

# 125
  • Виена
  • Мнения: 725
И с двете деца винаги съм ползвала и ползвам в момента Памперс  Peace.Един път ми се наложи да купя други,нямаше Памперс (и то в БГ естествено) и това ми беше за първи и последен път да сменя марката.Вече си нося от тук.

# 126
  • Мнения: 135
Аз купувам на Либеро и съм много доволна.Въобще не пропускат.Един път нямаше от тях и взех Huggies,добри са,но по някой път пропускат.

# 127
# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Pampers  Peace Освен тях съм пробвала само Либеро, от които също останах доволна.

# 129
  • Мнения: 5 539
Либеро.
Доскоро бебето беше с Памперс, но откакто открихме Либеро, вече не ща и да чуя за други. Особено за боклучавите П., които редовно изпускат и не обгръщат дупето удобно

# 130
  • Мнения: 121
Провали сме  на Хъджис, Либеро, но най-съм доволна от Памперс.

# 131
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Редувам Памперс и Либеро.И от двете марки съм доволна.

# 132
  • Виена
  • Мнения: 725
Либеро.
Доскоро бебето беше с Памперс, но откакто открихме Либеро, вече не ща и да чуя за други. Особено за боклучавите П., които редовно изпускат и не обгръщат дупето удобно
Да,наистина в БГ памперсите на "Pampers" нямат нищо общо с тукашните,за съжаление  Sad.Просто си нямам на идея защо ги правят с по ниско качество(както и повечето неща в България).Пюретата на Hipp,например,едно че са по скъпи,а също са по-гадни.Сухото мляко...и няма смисъл да изброявам!

# 133
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз доскоро ползвах Памперс,израдвах се,като ги пуснаха с ластик,
но уви,какта о всичко хубаво в България,и тях вече ги няма.Намирам само 6-ца с ластик.
Новите-"Слип&Плей" много изпускат,иначе хубаво миришат на лайка,но и те са без ластик.
Единственото им преимущество е,че са евтини,но благодаря.
Сега сме с Хъджис премиум,и съм много доволна.Но ги няма навсякъде,за съжаление.

# 134
  • Мнения: 5 539
Една уважаваща себе си фирма не бива да допуска такива разлики в качеството в различните държави.
Аз дори тук в Бг съм попадала на Памперс-и от различни партиди със съвсем различно качество и структура на пеленката Rolling Eyes Премерих единия и другия с домакинско кантарче и установих разлика от 10 грама /примерно единият тежеше 35, другият 45 гр./
А Либеро поне знам, че са шведски и се произвеждат само там, в Швеция Peace

# 135
  • София
  • Мнения: 604
винаги Pamprers Simple SmileВече доста месеци сме на 4 номер, купувам пакета в който са 72 броя

# 136
# 137
  • Мнения: 5 140
Използвахме Либеро, само и предимно.

# 138
# 139
  • София
  • Мнения: 721
Само Памперс Peace

# 140
  • Мнения: 1 006
Еvy baby и Pampers.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ползвали сме Happy и много ми харесваха,но 8-18кг. нещо не отговарят на номера и са огромни.Затова спрях да ги купувам.Oт Evy baby се обриваше,Молфикса малките бяха хубави,но големите-не.Хъджис в червено и синьо опаковката бяха ужас.Памперс от време на време пропускаха.За сега сме на Pampers Sleep and play.Ако не се обрине ще купувам от тях.Кан бебе също са добри горе-долу.

# 142
  • Мнения: 160
Libero New Born  доволна съм

# 143
  • Мнения: 165
Аз лично винаги съм ползвала на "Памперс".

# 144
  • Мнения: 728
Хъгис премиум, много съм доволна, имат ластиче на гърба и нищо не изтича

# 145
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Използваме Sleep&Play  през деня, а през нощта - Libero.Използвали сме и Huggies.Най-ми харесват Sleep&Play, защото са много лекички и движенията на детето са по-лесни или поне аз така си мисля.

# 146
# 147
  • Мнения: 1 477
В момента Sleep and play.Преди това само Памперс(от Хъгис и Дайперс не съм доволна). newsm30

# 148
# 149
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Всичко съм пробвала, за мен си остават най-добри на Памперс, вече сме си само на тях. След тях харесвам Либеро  Peace

 newsm10 smile3521

# 150
  • Мнения: 2 908
Ползвала съм първо Памперс,после Молфикс.И от двете марки съм страшно доволна,не съм имала никакви проблеми.Скоро пробвах Слийп енд плей на Памперс-добри са.Други не съм и ползвала.

# 151
  • Мнения: 1 264
Бяхме на Памперс, но откакто ги направиха с ластици, като че ли им падна качеството. Често Калоян беше мокър сутрин. Пробвах куп други - Молфикс, Ева бейби, Кан бебе, някаква нова оранжева опаковка на Памперс... не помня всички имена вече. Накрая останах доволна от българските памперси - Air Baby.

# 152
  • София
  • Мнения: 521
Започнах от Памперс през Хъджис, та на Либеро се спрях  Simple Smile

# 153
# 154
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пусни анкета.
1-во ползвах на Памперс, но заради зачестилите оплаквания от обриви ги смених с Либеро.
Доволна съм и от 2-те марки Peace

# 155
# 156
  • Мнения: 1 900
Пробвала съм Памперс и Либеро, други несмея. Не съм очарована нито от едните нито от другите. Продължавам да търся. Laughing

# 157
  • Мнения: 1 029
evy baby и daipers основно.Пробвала съм всички марки, но тези ми харесват най- много ( дано и на малката, де Laughing)

# 158
# 159
  • Мнения: 1 193
С каката - Хъджис,
с малката - Либеро  Peace

# 160
  • Мнения: 258
само Памперс, HAPPY  не съм ги и чувала

# 161
# 162
  • Мнения: 486
Либеро  Peace, от Памперс получи алергия пъки на мен ми миришат на химикали, още преди да съм ги слозила на дупето.

# 163
  • Мнения: 4 621
Памперс Peace

# 164
  • Мнения: 304
Ползваме PAMPERS - пробвала съм и други ,но все се връщам на тях.

# 165
  • Мнения: 144
От начало ползвах pampers сега минахме на либеро,но мисля,че от памперс няма по-добри това си е лично мое мнение Peace и искам да питам мамите колко струват видовете памперси,аз взимам либерото за 36лв,нека ако сте запознати с цените да пишете  bouquet

# 166
  • Мнения: 2 090
HAPPY и аз не съм ги чувала,ползвам PAMPERS вчера даже взех новите sleep& play,но още не съм ги пробвала на детето(по-тънички ми се видяха на пръв поглед).Веднъж ползвах LIBERO,и те са хубави Hug

# 167
  • Мнения: 1 931
Сега и на evy baby . В началото на Либеро, но ми станаха много скъпички и минахме на по- евтини,но пак добри.

# 168
  • Мнения: 192
Само и единствено Памперс - пробвах на Хъджис, но не ми харесаха, въпреки ластичето- пропускат Crossing Arms

# 169
  • Мнения: 766
Либеро - много съм доволна от тях  Peace
Ползвали сме и Хъджис, Молфикс и Дайперс - ми стават  Wink
От Пмаперс дъщерята се изрина за 20 мин  ooooh!

# 170
  • Мнения: 122
Pampers flexi ili Libero.Chuvala sum che v Bulgaria njama Pampers Flexi,verno li e?Flexi sa tezi ,koito sa s lasticheta gore na krusta.

# 171
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
От начало ползвах pampers сега минахме на либеро,но мисля,че от памперс няма по-добри това си е лично мое мнение Peace и искам да питам мамите колко струват видовете памперси,аз взимам либерото за 36лв,нека ако сте запознати с цените да пишете  bouquet
Зависи за кой размер питаш. Либеро комфорт фит 4ка ги взимах от Метро за 33лв за 84броя.
Петицата последния път беше свършила та немога да ти кажа.  newsm78

# 172
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ползвам Памперс от както се е родил, пробвали сме Либеро и някои други марки, но пак се връщах на Памперс Wink .

# 173
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
С дъщеря ми започна х с Хъджис по простата причина, че тогава това бе единствената марка с най-малък размер памперси - тя се роди преждевременно и бе с по-ниско тегло, та другите й бяха като роклички. Щом стана 3 кила и минахме на Памперс. До последно само тях ползвахме. Със сина ми съм само с Памперс. Доволна съм много, не съм имала проблеми като зачервена кожа, протичане и т.н.  Peace

# 174
  • Мнения: 1 900
Днес пробвах Либеро комфорт фит, просто съм очарована, много са хубави и удобни. Party

# 175
  • Мнения: 105
Либеро  Peace

# 176
  • София
  • Мнения: 3 249
Памперс newsm78

# 177
  • Мнения: 2 211
Памперс.

# 178
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Либеро

# 179
# 180
  • Мнения: 177
Ние сме на HUGGEIS и само това понасяме.Ако няма нашия размер или за момента нещо ги няма ползваме гащи на Libero.
И ние така.

# 181
  • Мнения: 2 587
Първият пакет памперси, който ползвахме бяха PAMPERS...не останах доволна Naughty и оттогава купувам само Либеро Peace


И аз така  Peace

# 182
  • Мнения: 2 334
Ползвам Sleep&play и съм много доволна Peace

# 183
  • Мнения: 89
Huggies & Molfix.

# 184
  • Мнения: 84
Нашата кожа е доста нежна. Ползвам PAMPERS откакто се е родила. Веднъж нямах от тях и ползвах молфикс но се обринахме. Много зависи от кожата на бебето. Ние сме доволни от памперс и продължаваме с тях.

# 185
  • Мнения: X
Само Pampers и не мисля да ги сменям.

# 186
  • София
  • Мнения: 958
В момента сме с Libero, до скоро ползвахме Evy Baby - същите като Pampers, но на доста по-прилична цена.

# 187
  • Мнения: 354
Само Памперс съм ползвала и до сега не са ме разочаровали Peace

# 188
  • Сливен
  • Мнения: 894
Само Pampers и не мисля да ги сменям.
и аз така Peace

# 189
# 190
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Evy Baby

# 191
  • Мнения: 43
От всичките,които съм използвала най-много ми харесват японските Пигеон,меки,неса пропуснали до сега,но са малко скъпички. Peace

# 192
  • Мнения: 1
ako,ne ste razbrali,nai-vajnototo pri edni "peleni"(za6toto Pampers e naricatelno ime) e tova dali prilqgat dobre na deteto,za6toto bebe6kata koja e super 4uvstvitelna i za vsiako dete pelenite prilqgat razli4no(konsultirala sum se s mnogo moi poznati prodava4i,koito subirat mnogo mnenia).moje na deteto da mu prilqgat peleni i za 10lv.,i da ste dovolni,no ne vinagi e taka.Vsi4ki kazvat ,a i moeto mnenie e takova,4e LIBERO sa nai-dobrite peleni(sus sigurnost sa i ot nai-skupite),no s decata ne biva kompromis(pone pri nas).znam dosta plusove i minusi za drugite marki(i sum probvala,a rezultata e tozi koito sa mi kazvali-NESIGUREN-edin put dobre,drug put zle-niama garancia).zasega tova e ot men!
P.S:A Libero sa pusnali strahotni ligav4eta i 4ar6av4eta za ednokratna upotreba.
Obi4aite decata si i se grijete dobre za tqh

# 193
# 194
  • Мнения: 242
МОЛФИКС-сега ги промениха и станаха толкова добри, колкото са Либеро.Памперс са боклук.Хеппи не са по-добри. С двете си ръце препоръчвам Молфикс.Детето ми е с чувствителна кожа и сме много внимателни...използвала съм всички видове памперси на пазара...МОЛФИКС:) Peace Joy

# 195
  • София
  • Мнения: 11 658
Използвала съм Pampers и Libero.Повече вторите,от тях съм по-доволна.

# 196
  • Мнения: 2 231
Хъджис Премиум Peace

# 197
  • София
  • Мнения: 3 271
Памперс Peace

# 198
  • софия
  • Мнения: 14
От къде купувате evy baby?Никъде не съм ги виждала,а искам да пробвам.Ще бъда благодарна ако някой ми каже.

# 199
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Аз от София Красна поляна едно квартално магазинче. По големите магазини ги няма (Била, Метро, Фантастико, ЦБА)

# 200
  • Мнения: 1 516
Вчера купих някаква неизвестна за мен марка - Mamia. Използвала съм само 5-6 бр, ама ми се струва ,че са добри - тънки и много попипаващи.

# 201
  • Мнения: 233
Първият пакет памперси, който ползвахме бяха PAMPERS...не останах доволна Naughty и оттогава купувам само Либеро Peace
HAPPY съм ги виждала, но не съм чувала отзиви за тях...
и ние минахме на либеро страхотни са Peace

# 202
  • Sofia
  • Мнения: 26
И аз взех от тези памперси Mamia и съм много доволна, направо не очаквах такова качество - тънки и не пропускат! Laughing

# 203
  • Мнения: 812
Първо на Памперс,сега Хъджис.

# 204
  • Мнения: 122
Вече започнах да ползвам Памперс СЛИЙП ЕНД ПЛЕЙ.мНОГО съм доволна ,подходящи са за горещините Peace

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 116
Само на Памперс и съм много доволна от тях

Общи условия

Активация на акаунт