СЕКС СЛЕД СЕКЦИО?

  • 29 174
  • 35
  •   1
Отговори
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КОГА Е НОРМАЛНО ДА ЗАПОЧНЕМ СЕКСУАЛЕН ЖИВОТ СЛЕД СЕКЦИО?РОДИХ ТАКА НА 15.03.2008!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 478
Ами аз от страх започнах чак на втория месец,но мисля че е нормално след месец.

# 2
  • Мнения: 1 085
Чувала съм че след 30-40 дни но според мен не бързайте да не стане нещо.Защо не попиташ гинекологът си?

# 3
  • Мнения: 234
Когато ти спре кървенето/цикъла/.Поне аз не съм си и помисляла по-рано да започвам.При мен цикъла ми  трая точно 40 дни.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
при нас месец и половина след секциото ...

# 5
  • Мнения: 1 195
след като спрат лохиите
и най-вече когато ти се почустваш готова  Peace

# 6
  • Мнения: 2 082
когато си готова психически и физически...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Принципно може и веднага, стига да сте готови и да го искате. Лично аз предпочетох да ми свършат лохиите и едва тогава помислих за секс.

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Почти веднага. Започнахме след 12 дена. Питах гинеколога си и той каза, че колкото по-рано,толкова по-добре- матката се свивала /контрахирала/.

# 9
  • Мнения: 474
при нас месец и половина след секциото ...

и ние така, до тогава имах лохии и в комбина с препълнени с кърма гърди... Истински секс обаче стана при нас едва към 9-10 месец след секциото...

# 10
  • Мнения: 2 374
ние точно след 1 месец

# 11
  • Мнения: 135
ние след 2 месеца толкова ми беше кървенето

# 12
  • UK
  • Мнения: 1 351
 На мен лохиите ми спряха на 10-тия ден но секс правихме на 2-рия месец. Тогава се почувствах готова

# 13
  • Мнения: 2 197
След като спрат лохиите.
При мен това стана на 40-тия ден. А бях готова много преди това. Не съм почувствала никаква разлика от преди раждането. Четох, че овлажняването било малко по-слабо. При мен не беше така.

# 14
Благодаря за мненията. Hug

Общи условия

Активация на акаунт