болка в гърдите при 10годишна

  • 1 111
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравеите мами,много съм притеснена от няколко дни дъщеря ми я болят гърдите-по-точно областта до подмишниците.Ходихме на лекар казаха че е от пубертета и е свързано с растежа на гърдите.На някоя от вас случвало ли се е и дали е възможно да има друг проблем а да не го откриваме.

# 1
  • Мнения: 686
И аз мисля ,че е от разтежа на гърдите .При мен също беше съпроводено с такива болки.Спомням си ,че не можех да спя по корем , а до тогава само така спях.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 423
I аз бях на 10 дори и по-малка като ме почнаха болките- болеше ме навсякъде и самите гърди и подмишниците. Абе растат ви цицки и ставате момиченце:}

# 3
  • Мнения: 69
много благодаря за мненията...не се съмнявам ж мнението на лекарката ни,но и вашите мнения ми бяха много полезни,така съм по-спокоина  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 217
И аз си мисля, че става дума за навлизане в пубертета, но все пак проверявай от време на време лимфните възли под мишниците и ако усетиш да са подути, отидете пак на лекар...  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 966
Права е докторката. При мойта щерка този процес на растене на гърдичките почна някаде от тогава. И аз се бях изплашила и я бях помъкнала по доктори.

# 6
  • София
  • Мнения: 17 592
Спокойно. Малкото ти момиченце пораства. И за мен това беше адски неприятен период.

# 7
  • Мнения: 69
Да вече болката отшумя,от вчера следобед не се е оплаквала,ама си сменя настроенията през половин час....явно ни чака трудния период на пубертета Laughing

Общи условия

Активация на акаунт