Аутистичен спектър. Аутизъм - тема 4

  • 71 590
  • 575
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 679
Мари Анка малко off. Коя е жената от аватара ти? Много ми е позната, но .... не се сещам. Честно казано толкова много вече я свързвам с ника ти, че ако тръгнем да си правим среща ще се оглеждам да срещна тази жена  Joy

# 46
  • Мнения: 4 451
pepi_r, в този под-под-форум off-ът е позволен. Laughing Жената от аватара съм аз, ама май не сме се срещали. Ако има срещичка обаче, оглеждай се спокойно за нея. Grinning
ФРИГ, искам специално да те поздравя за прекрасния успех на сладурчето ти!  bouquet Като гледах клипчето, толкова се развълнувах!

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 13:28 от Мари_Анка

# 47
  • Мнения: 5 679
pepi_r, в този под-под-форум off-ът е позволен. Laughing Жената от аватара съм аз, ама май не сме се срещали. Ако има срещичка обаче, оглеждай се спокойно за нея. Grinning
amiiii Аз пък си мислех, че е някоя актриса за която не се сещам коя е  Embarassed. Всъщност много хубава жена си   love001

# 48
  • Мнения: 588
      На мен пък ми прилича на гимнастичката Илияна Раева, която е също много хубава жена. Grinning

# 49
  • Мнения: 5 679
Знаеш ли права си  Hug Точно на нея ми прилича. Абе знаех си, че на някоя популярна личност е приликата и затова си помислих, че е актриса  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 2 351
ФРИГ, направо не мога да повярвам.Искаш да кажеш, че са му коригирали диагнозата на малчо и са си признали, че са сгрешили? newsm78
Изобщо не се съмнявам, че могат да сгрешат, но наистина се учудвам да си признаят.Та нали това означава, че можеш да ги съдиш???????
Наистина най важното е, че детенцето е добре и няма проблеми.Поздравления   bouquet Дай боже всекиму такава радост  Praynig
Моят тигър порасна и вече не дава да го гушкам и да го приспивам.Как исках това да се случи, а как ми липсва сега това удоволствие  ooooh!.

# 51
  • Мнения: 4 451
Момичета, благодаря ви за комплиментите! Hug
Катина, много исках да видя твоето тигърче, ама нещо не ми се отваря страницата.

# 52
  • Мнения: 4 585

Е как ве, аз ли съм най-голямата клюкарка, винаги съм знаел, че е Мари Анка.
Кирил каза, тая жена е секси.  Embarassed
Кирил нарича себе си заекът Шошу и още обича да се гушка о майка си, нищо, че е
16см по-висок. Мен ме гали по главата и аз винаги трябва да му напомня,
че бозайниците се галят по посока на косъма. Той пита предварително.

# 53
  • Мнения: 4 451
Вълчо, Кирил е голяма работа, да знаеш! Благодари му от мен за секси жената. Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 2 351
Ето го пак тигъра.
Вълчо благодаря, че сподели  bowuu.Още веднъж се потвърдиха думите на психоложката ни, че аутистите могат да се научат на много.Заека Шошу има аналог - снощи Мишо каза, че е заек - морков /мисля, че не е име, защото като го питах "Как се казва?" отговори - морков автоматично визирайки с какво храни зайците  Confused/
Как да му обясня да си измисли име сам на играчките или на добичето, което смята, че е според настроението си?

Абе и аз съм клюкарка бееее Laughing.Даже някъде четох, че Марианка е бивша манекенка  Flutter.

# 55
  • Мнения: 4 585

Мари Анка, от устата на Кирил то няма точно същия смисъл, трудно ми е да обясня,
нещо като жена или момиче, което е благоволил да забележи. Комплимент е де.
Нашето плюшенао куче е Лъв II, като римски император, а парцалената кукла
е Слапи, нямам идея защо.

# 56
  • Мнения: 4 451
Вълчо, знам, просто ме развесели. Laughing
Катина, успях да видя тигърчо, много е сладък.  Heart Eyes
Пък нашите кукли до една се казват Златка. Confused Кръстени са на момиченцето от детската градина на което Мими напоследък много подражава. И досажда. И ми е ужасно трудно да я науча кое животно с какво се храни, така че Катинка, това си е постижение при вас, за което ви поздравявам! Grinning

# 57
  • София
  • Мнения: 2 351
Само изглежда постижение  Sad.Като види заека и казва - заек - яде морков.Крава - дава мляко.Кокошка - дава яйца.Ама като го питам как ги дава и блокира.Вероятно си представя че ни ги носят на вратата.Сега са ми дали инструктаж да търсим крава за да види как се дои и откъде точно идва млякото.Къде да търся крава не ми е ясно.И май ще си остане невежа по въпроса  Embarassed

# 58
  • Мнения: 4 451
Катинка, наистина нашите дечица си представят съвсем буквално нещата. Но мисля, че с времето ще се научат.
Да разкажа една весела случка по въпроса. Разказа ми я една моя позната също с проблемно детенце. Той 10-тина годишен. Минавали покрай някаква банка на която имало знак зачеркнат пистолет (сещате се предполагам за знака "забранено влизането с оръжие"). Та коментара на хлапето бил : "Мамо, виж тук е забранено стрелянето". Joy

# 59
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Марианка - виж от тези книжки или тестове да ги нарека - нарисувани животни и безразборно срещу тях храните и и кажи да ги очертае, кое с какво се храни. Да видиш, че ще ги знае.

За крави в София, около Бистрица има.

Общи условия

Активация на акаунт