Kаква машина за хляб ползвате?

  • 1 150
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Тази седмица в метро има промоция на ето тази машина за хляб http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5486096

Някой има ли я да си каже мнението?
И  изобщо кой каква машина ползва?
 Grinning Grinning Grinning

# 1
  • Мнения: 10 982
Не ползвам машина, но имам две приятелки, които имат машини за хляб и ги експлоатират всеки божи ден. Едната е с Moulinex, другата е с ТFK - май беше производство на ТСМ. И двете са много доволни, всяка от нейната си.

# 2
  • Мнения: 342
И аз се интересувам отдавна съм им мераклийка ама мъжа вика че ще станем по 100 кила.Тази в Метро не ми изглежда много читава дано някой ако има да сподели.

# 3
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
И аз се интересувам отдавна съм им мераклийка ама мъжа вика че ще станем по 100 кила.Тази в Метро не ми изглежда много читава дано някой ако има да сподели.
И на мен честно казано тази в метро не ми изглежда много читава Sadще трябва да се спра на друга явно Wink но каква да е newsm78

# 4
  • Мнения: 1 058
Зависи какво точно ти трябва. Тази е с почти същите програми като моята, но близо с 150лв. по-евтина. Моята е Moulinex, но ми трябваше програма за безглутенов хляб/за това всъщност я взех/. Само веднъж съм пекла пшеничен и трябва да знаете, че наистина ще станем 100 кила ако си печем хляба в къщи. Просто стана страхотен и сега ми е пред очите.

# 5
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Зависи какво точно ти трябва. Тази е с почти същите програми като моята, но близо с 150лв. по-евтина. Моята е Moulinex, но ми трябваше програма за безглутенов хляб/за това всъщност я взех/. Само веднъж съм пекла пшеничен и трябва да знаете, че наистина ще станем 100 кила ако си печем хляба в къщи. Просто стана страхотен и сега ми е пред очите.
Не знаех ,че съществува и програма за безглутенов хляб newsm78
Ще се замисля за Moulinex Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 4 570
Моята е на ТСМ. Добра е, но нямам време да я ползвам често.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 298
Severin - немска, от Технополис. Имаме я от около 4 години. Ползвам я често и за тесто за пица, както и за питка, която после пека в кръгла тавичка, за да е като истинска питка. Хляб правим и бял и ръжен, често слагаме и от готовите смеси на Техра.
Доволна съм.

# 8
  • Мнения: 1 666
Moulinex OW2000 - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025452
Пека хляб всеки ден, а някои дни и по два - работи безпроблемно.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 889
 А какво е "безглутенов" хляб ?  Thinking

# 10
  • Мнения: 1 058
А какво е "безглутенов" хляб ?  Thinking
Не се прави от пшеничено брашно. Обикновено е оризов, царевичен т.н.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 889
Ясно !   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 718
Аз съм с тази Мулинекс и съм доволна. Преди имах една куча марка и нея я експлоатирах дълго време.

# 13
  • Мнения: 342
Северин гледах че я имаше в сайта на Бон Апети и не беше никак скъпа

# 14
  • Мнения: 183
Аз съм с тази Мулинекс и съм доволна. Преди имах една куча марка и нея я експлоатирах дълго време.

нашата е същата и ни я препоръчаха нея в магазина,а северин има в метро<там само такава имаше>

# 15
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Аз съм с тази Мулинекс и съм доволна. Преди имах една куча марка и нея я експлоатирах дълго време.

нашата е същата и ни я препоръчаха нея в магазина,а северин има в метро<там само такава имаше>
Тази ми хареса PeaceУтре ще отида да видя дали я имат в наличност Peace

# 16
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Северин гледах че я имаше в сайта на Бон Апети и не беше никак скъпа
Чакай и аз да я потърся може пък тя да е по добра nati_nat я е ползва вече 4 год. bowuu  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт