Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 825
  • Пловдив
Дъщеря ми е на 7 годинки и на горните два резеца до големите зъбки е с бели петна. Не съм давала никакви таблетки. Какво следва да направя?
Преглед при стоматолог за установяване на вида на петната и евентуално повлияване с подходящи професионални средства.

# 826
Моята дъщеря на 8 години имаше флуороза - така каза зъболекарката. Целите и зъби бяха покрити с бели петна, мътни все едно шарени.

И докторката я намаза с нещо и я излекува- много сме доволни от резултата - направо съм изумена!
Петната изчезнаха , а процедурата траеше около 30тина минути, без никаква болка.

Мога да дам координати
тя работи в София в центъра в една клиника на ул.Бенковски 49
д-р Ситновска - ние цялото семейство сме при нея - много я харесваме!

Иначе тя каза че се е получило от минералната вода, Девин със синия етикет съдържа много Флуор -  аз като се роди и давах само минерална вода Девин в продължение на години... Така че напълно е възможно

# 827
  • София
Благодаря за координатите!
За пръв път чувам да има лечение.Ходихме на 2-3места и навсякъде казаха,че на този етап нищо не се прави,а когато порасне може да се възползва от козметични процедури.

# 828
  • София
Моята дъщеря на 8 години имаше флуороза - така каза зъболекарката. Целите и зъби бяха покрити с бели петна, мътни все едно шарени.

И докторката я намаза с нещо и я излекува- много сме доволни от резултата - направо съм изумена!
Петната изчезнаха , а процедурата траеше около 30тина минути, без никаква болка.

Мога да дам координати
тя работи в София в центъра в една клиника на ул.Бенковски 49
д-р Ситновска - ние цялото семейство сме при нея - много я харесваме!

Иначе тя каза че се е получило от минералната вода, Девин със синия етикет съдържа много Флуор -  аз като се роди и давах само минерална вода Девин в продължение на години... Така че напълно е възможно

Предполагам,че става въпрос за д-р Лидия Ситновска?Да знаете случайно дали работи и на друго място?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт